Kakule'ye !

Geçmiş olsun. İnşallah herşey yolunda gider ve bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz.

arkamda beni seven benim için üzülen benim için dua eden birilerinin olduğunu bildikçe sesim daha iyi gelicektir emin olun... hepinizi çok seviyorum...

Canim tekrar gecmis olsun iyi haberlerini bekliyoruz, acil sifalar dilerim sevgilerimlea.s.

Sen yakında kıdemli olursun,ister misin hasta yatışlarını da sana yaptırsınlar:))))Bizde hava atarız Çapa'da tanıdığımız var diye,sayende fazla beklemeden yatırabiliriz hastalarımızı,ismin yeter gülümmmŞeniz

Kaku ne hatunsun orda bilem kendine bi lakap taktırdın hemen:Roflol:
Canım tez zamanda aramıza saglıklı dönersin inşallahŞeniz

dualarimizin seninle oldunu unutma kakum
morelili yüksek tut koca kk duasi seninleeeeee
demek hastanede hanim aga oldun haaaaaasenden korkulur vallaaaaaaa

kak tekrar tekrar geçmiş olsun.inan her duamızda varsın.Allah senide tüm anneleride evlatlarına bağışlasın...beterinden korusun kakuş...
(buralar desen hep aynı..cadı hala evlenmedi mesela:Roflol:)

CANIM KAKUM HİÇ ÜZÜLME İNAN BAK TÜM KALBİMLE SÖYLÜYORUM BÜTÜN SONUÇLARIN İYİ ÇIKICAK ARAMIZA VE ÇOCUKLARININ YANINA TEZ ZAMANDA DÖNECEKSİN DUALARIMIZ SENİNLE MORALİNİ YÜKSEK TUT :1hug:

gördüm seni kakule evine ve kk hoşgeldin,a.s. iznlimisin bugün yoksa tamamen mi çıktın hastaneden inş. iyi sonuçlar çıkmıştır:1hug:

a.s.a.s. kakuuu adaşımmm hadiii gell artıkk yanımızaa yawww inşallahh sonuçların temiz çıkarr en kısa zamanda seni aramıza bekliyoruzz

kakule merhaba . çok çok geçmiş olsun canım . sağlık gibisi yok çok iyi bilirim. allah yardımcın olsun. dualarımla bende arkandayım merak etme. kısa zamanda iyileşirsin dilerim. çocuklarınla ve sevdiklerinle mutluu uzun sağlıklı uzu bir ömrün olur. biyopsi sonuçların çıktı mı bu arda..? merak içindeyiz. lütfen moralini her zaman iyi tut. neşeni eksik etme. çünkü her hastalık moralle can buluyor bunu unutma.. merak emte iyileşiceksin sen. çünkü güçlü bir insansın sen.. güzel haberlerini bekliyorz:)

kak tekrar tekrar geçmiş olsun.inan her duamızda varsın.Allah senide tüm anneleride evlatlarına bağışlasın...beterinden korusun kakuş...
(buralar desen hep aynı..cadı hala evlenmedi mesela:Roflol:)
Allah razı olsun sizlerden krom hep yanımda olduğunuzu hissetim zaten..
bu arada cadıyı göremiyorum hiç bi yerde kaçtımı naaptı fortçuya sonunda..:)
özgemcim benimde içimde öyle bir his var ki tüm sonuçlar temiz çıkacak ve ben boşu bouna üzüldüğümle kalıcam inşallah..
kro şimal sonyaprak royal samanyolu pandora amazon deniz yıldızı efeckt ve bana dua eden tüm dostlarıma sonsuz kere teşekkürler... sizi seviyorum (kazen babamıda)..:enbuyukkk:

allan danası sen niye mesajlarıma cevap vermiyon:mymeka:yoksa beni beğenmiyorsunCADIARZU

Tekrar gecmis olsun kakule,kosgus agaligini birakip bir an önce cocuklarinin basina ev agaligina gecmeni diliyorum.sırnaşık şey

Ahh kak nerde bende o şans sırnaşık şey
Kaçarmıyım nen telli duvaklı gelin olcam psikopat patronum tepemizde kak ve bundan sonra hep olacakmış kahretsinsenağlama
Hafta içi hastane hafta sonu eve geçiyosun sanırım canımcım inşallah Allah tez zamanda şifanı verir de çocuklarına ve bizlere yeniden zaman ayırırsın zira eskilerin yeri dolmuyor kak hanım:asigim:
Ne biçim cümle kurdum dolsa aramayacagız gibi oldu tatlicadiarzu
Seni seviyoruz kak bak sana enerji yolluyorum hadi iyileş gel salayalım k.k yıyerimseniben
Mektubuma son verirken selam eder hürmetle ellerinden öperim.
imza:kakı seven küçük bir kız:tatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…