kahverengi akıntı:(

tkgrck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
1.669
5
kızlar yardımınıza ihtiyacım var... adetime 2 hafta varkende ve halende gelen kahverengi akıntının ne oldugunu anlamadım ara ara geliyo ... 16 sındada adet olcam bu neyin nesi??? adetime 11 gn var

Son düzenleme:
belki yumurtalık kistiniz olabilir,aklıma o geldi.bende kist var adetimden 3-4 gün önce hep gelir kahverengi akıntı.

benımde adetıme 14 kala falan gelmıstı 2 gun surdu doctora gıttım kıst yok dedı yerlesme yada yumurtlama kanaması o canım

kızlar yardımınıza ihtiyacım var... adetime 2 hafta varkende ve halende gelen kahverengi akıntının ne oldugunu anlamadım ara ara geliyo ... 16 sındada adet olcam bu neyin nesi??? adetime 11 gn var

polip olabilir bir drye görünmenizde fayda var geçmiş olsun

Son düzenleme:
benımde adetıme 14 kala falan gelmıstı 2 gun surdu doctora gıttım kıst yok dedı yerlesme yada yumurtlama kanaması o canım

yumurtalama kanaması benmde aklıma geldi çünkü tam yumurtalama günüm 14.gün gelmişti ilk acabaaa ne olabilir yaa

adet dögüsünün ortalarında yumurtlama kanaması denilen kanama olur bazen odur merak etmeyin

belki yumurtalık kistiniz olabilir,aklıma o geldi.bende kist var adetimden 3-4 gün önce hep gelir kahverengi akıntı.

Sevgili Kadesa, senin dediğinin aynisi bende de var uc dört gun onceden başlıyor doktor kist yok dedi acaba baska bir doktora mı gitsem? Kist mı yapar o akintiyi

Son düzenleme:
Ya bende de var o durum. Her adetimden 3-4 gün önce başlar ve adet olana kadar devam eder. Normal olduğunu sanıyordum ama korktum şimdi :18:

bende korkuyorum yaa ama aklıma yumurtalama kanaması geliyo hiç böyle olmamıştı. normalde yumurtalama zmanımda sanki adet olmuşum gibi ıslanırdı bakardım beyaz bi sıvı ama şimdi 1 haftadır ara ara kahverengi leke geliyo.

yerleşme kanaması böylemi olur ama benmki adetime 2 hafta varken başladı hala ara ara geliyo.

slm kızlaar biri bana da yardım etsinnnnn lütfeeeeeen 30 unda adet oluyorum normalde 28 inde korunmasız bi ilişkim oldu zaten karnım ağrımaya başlamıştı yani oldum olcam dedim hatta o gün , ilişkiden sonra karın ağrım bitti birden bire sonra 2 gün gecikti öyle oldum ama adetim az geliyor pıhtılı falan adet kanaması gibi ama çok sık ve çok gelmiyor ara ara , sizce durum nedir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler test aldım yaptım ama adet falan olmuyor tabi saçmaladım biraz :)

beklenen adet gününde olur yerleşme kanaması diye biliyorum yada 2 gün önce felan öyle olmazmı????

beklenen adet gününde olur yerleşme kanaması diye biliyorum yada 2 gün önce felan öyle olmazmı????

adet yada adet gününden önce diyorlar bide lekelenme sadece diyorlar ama bilemiyorumki benim adet kanaması gibiydi ama sadece tuvalete gittiğimde geliyordu yoğun onun dışında bir şey gelmiyor bende üzerine mi gördüm dedim ama streste olabilir tabi azalması :/

Sevgili Kadesa, senin dediğinin aynisi bende de var uc dört gun onceden başlıyor doktor kist yok dedi acaba baska bir doktora mı gitsem? Kist mı yapar o akintiyi

doktor kist yok dediyse sorun yoktur bence ama bazı bayanlarda adet olmadan önca kahverengi akıntı gelirmiş zaten.ufak poliplerden kaynaklı olabilrmiş.adetin habercisi deniliyormuş.bendeki kist basit bir yumurtalık kisti değil o yüzden bu akıntıları her adet döneminden önce yaşıyorum.ama yumurtlama akıntısı adı altında kahverengi akıntı hiç duymamıştım.

hamilelikden korkuyosun sanırım merak etme sıkıntıda oldugun için tam gelmiyodur. adetin tam bittikden sonra test alırsın. bu arada başka konu aç tatlım..!

bence senınkı jormal adet kanaması sureklı dewam edıyor orkma ewlı deılsın yerlesme kanaması olamaz yumurtlamada deıldır e kıstte yokmus adet olacan yawas sokuluodur ıcın rahat etmezse gıt doktora bız ne desek bos

kist varmı yokmu henuz bunu bilmiyorum sadece hiç böyle olmamıştı adetime 2 hafta kala akmaya başladı ara ara akıyo 16 sında adet olcam daha var yanii adet belirtisi degil.

Bir kadın doğum doktoruna görünseniz iyi olur bence bir kaç yıl önce bende de ara ara kahverengi lekelenmeler olmuştu rahim ağzında polip varmış canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…