kahverengi akıntı:(

yerleşme kanamasıyla alakası olabilcegini zannetmiyorum. yerleşme kanaması adete yakın veya adet günü az kanar ve biter ama benmki adetime 2 hafta varken az az geliyo hani yumurtalarsında sıvı gelir ya onun gibi ama kahverengi. yanlışmı biliyorum kızlar???????????????????

kızlar yardımınıza ihtiyacım var... adetime 2 hafta varkende ve halende gelen kahverengi akıntının ne oldugunu anlamadım ara ara geliyo ... 16 sındada adet olcam bu neyin nesi??? adetime 11 gn var

canım aynı sorun bendede oluyordu 2 hafta sürdükten sonra regli oluyorum sanki çikolata rengi gibi bir akıntı oluyo.doktora gittim 3 cm büyüklüğünde polikstik over çıktı sende bir doktora görün istersen cnm geçmiş olsun.

benimde bu ay başlamadan bi kaç gün önce kahverengi lekelenmem oldu sonra normal adetim başladı işte
bundan bir ay öncede diane 35 i bıraktım ama onunda etkisi olabilir tabi:26:

beninde genellikle böyle olur. yumurtalar catlamaya yakın reglimden önce kahverengi akıntı başlar özellikle ay içerisinde üşüttüysem ve herhangi bir ilaç kullanddıysam

arkadaşlar hepinize merhaba..ben yaklaşık 1,5 yıldır kahverengi akıntı şikayeti çekiyorum...ve neredeyse adetimle birlikte toplam 15-20 günü buluyor bu akıntılar ve artık çok yoruldum... bizim burada iyi sayılabilecekl bir doktora gittim...her türlü testim yapıldı hepsi temiz çıktı ama bu sorunun rahim içinden de kaynaklanabileceğini söylemişti o zaman rahim içinden parça alıp biyopsi yapılabileceğini söyledi ancak şunu da ekledi senin doğum sonrası adet düzenin böyle değişmiş olabilir yani tamamıyle sağlıklı olsan da başına böyle bişey gelebilir dedi...açıkçası biyopsiden korktuğum için 4 aydır gitmedim doktora.. bugün okulumda meme kanseri bi arkadaş kanser belirtilerinin kahverengi akıntılarla başladığını söyledi ve sabahtan beri içim içimi kemiriyor...daha 25 yaşındayım ve rahim içiyle oynatmak istemiyorum ama kafam allak bullak oldu.. daha önce rahim içi biyopsi yaptıran var mı???canımın yanmasından çok korkuyorum acaba uyuşturarak yapabilirler mi????

ve bişey daha eklemek istiyorum bu akıntılarım sezaryan olduktan 4-5- ay sonra rahim ağzı yaram dondurulduktan sonra başladı...oradaki atıkların atılıp da hücrelerin kendini yenilemesi 1,5 yıldır sürüyor olamaz di mi???

Allah hepimize şifa versin... gerçekten kadın hastalıkları çok zor...

amin canım allah hepimizin yardımcısı olsun rabbim kötü hastalık vermesin kimseye inşallah o sorun bendede var iki defa yara yaktırdım bu aralar yaklaşık bendede 8 9 aydır kahverengi akıntıdan sonra adetim başlıyo ve 15 ü buluyo adetimin bitimi ama bende polikistk over çıktı bakalım soğan suyu kürüne başladım inşallah i gelir sende kist felan varmı? canım.

cnm geçmiş olsun öncelikle. ben yaklaşık 6 sene önce yaptırdım. korkulacak birşey değil. sadece işlem sırasında yoğun adet sancısı çektim o kadar. o zmaan gittiğim dr rahim ağzı yaramın olduğunu söylemişti umarım korktuğum şey değil diyerekten beni bir nevi mecbur bıraktı parça aldırmaya. hemen o an yaptırdım neyse dr para alamak için abarttığını düşünüyorum;ki onu tanıyan herkes paracı olduğunu söylemişti. neyse bu başka konu. neticede temiz çıktı. çok şükür.
şimdi ben 3 ay önce rahimağzı yarası dondurttum. 6 aya kadar adetlerim hep düzenliydi. şimdi 10 gün gecikmeli geliyor. hatta en son gerçek adet öncesinden 8 gün felan önce hafiften kanamam oldu. 5 gün sürdü.bitti.3 gün aradan sonra adet sancısıyla brlikte gerçek adet oldum. normalde 5 gün sürerdi en fazla.6 günümdeyim hala bitmedi. bende dedim acaba dondurma işleminden felanmı olduyor böyle diye ama 3 ay oldu donduralı ve arada adet gördüm. kanam bitsin dr'ye gitdcem yine.
bence git biyopsi yaptır boş yere kafanı yorma kanserle ilgili. sadece yoğun adet sancısı çekersin. ben normal doğum yapmıştım ama sen sezeryanlısın belki sana hafif narkoz verirler. normal doğum yapanalrda rahim ağzı daha kolay açılıyor, aletle girerken daha az rahatsızlık veriyor.

bende ilk defa kahverengi akıntı olayını yaşıyorum
basit yumurtalık kistim vardı 3 ay dk hapı kullandım son kutuyu geçen ay içtim adet oldum doktora gittim kistim erimişti ilaç felan vermedi tekrar
mayısın 23 de olmuştum haziranın 3 de tekrar 3 gün süren bi kanamam oldu doktora daha yeni gittiğim için korkum olmadı ilacı bıraktığım için hormon dengesizliğinden veya yumurtlama dönemi olabilir dedim
son bir haftadır idrarımla gelen kahverengi akıntım var ha oldum ha olacam derken olamadım bazen açık kırmızı oluyo bu akıntı
bugün test alıp yaptım negatif çıktı yarın doktoruma gidicem bakalım bu akıntının sebebi neymiş

kızlar daha öncede belirttiğim gibi bende kahve bazen pembe bazen daha kırmızı lekelenme oluyordu. sonuç : prolaktin değerlerim yükselmiş bu adet gecikmesine neden oluyormuş ki bende var uzun zamandır. birde troitelrim az çalışmaya başlamış. yani bendeki lekelenmeler hormonel kaynaklıymış.

kızlar bnde hiç olmazdı ağrımda yok sadece kahverengi akıntı oldu önemli bişemidir sizce

canım merak ettım benımde suan aynı sıkıntı var ılk defa oluyo neyden kaynaklıymıs acaba henuz doktora gıdemedım merak ettım

Mrb 3 haziranda adet oldum 3 gün kanamam oldu ve 3 gün sonradan bu zamana kadar koyu ve açık kahverengi leke geliyo ben bir defa yine böyle olmuştum ve düşük yaptığımı öğrendim umarım yine böyle deildir bu leke kaç günden fazla olursa zarar li bilgilendirirmisiniz.

canım test yap hamıle degılsen bu lekeler genelde hormon bozuklugundan kaynaklanıyo benım prolaktınım yuksektı ve sureklı kahverengı leke gelıyodu prolaktınımı dusurduk hapla sımdı bır aydır hıc gelmıyo kesıldı bı doktora gorun derım ben dogum kontrol hapı kullandıgındada cok fazla kahverengı leke gelıyo

Kizlar acil bilginize ihtiyacim var uzun zamandir adet olamiyorum pembemsi bir akintim oluyor zaman zamanda kahverengi akinti normal akintiya donusuyor sizce nedenu neolabilir benimlr ayni durumda olan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…