kahverengi akıntı:(

Bendede olmuştu pko olduğum ortaya çıktı. Doğum kontrol hapı kullananlardada oluyomuş daha önce kullamdiysaniz onun etkisidir.

Canim suan akintim normal ama adet belirtisi gibi bi durumumda var goguslerimde acimi agrimi onu anlayamadim pazartesi gicem iste ama meraktan yaziyorum ayni durumu yasayan varmidir diye

Arkadaslar hala regl olmadim.
Iliskiden 1 hafta sonra acik pembemsi bi kan geldi sonra kahve rengi bi leke nedir sizce goguslerimdeki hassasiyet yine ayni uclarina dokunamiyorum sizde ayni durumu yasadinizmi varmi bir bilgiai olan yardimci olurmusunuz

Kızlar size bisey sormak istiyorum konu çok eski ama başıma bir olay geldi . 5 6 aydir cocuk istiyoruz ve bunun icin de ara ara cabaliyoruz . ben agustosun 4 unde hasta oldum 9 unda bitti ve benim kahverengi lekenmem oluyor ve dun gece iliskiden sonra cok az kanamam oldu kahverengi lekelenme hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Adet gnumden bir gün önce oldu ve adet bitiminde kahverengileke oldu acaba nedirbilen varmı?ilk kez yaşadım

Mrb kızlar.benim adetim öncesinden lekelenme olur iki gün snra adet oluordum adetlerim düzensiz ama son iki ay düzenliydi.yine bu ay 10 ocakta lekelenme oldu pembemsi akıntı sonra kahverengi akıntı sonrada beyaz akıntıya dönüştü 12 ocakta adet olmam gerekirken olmadım ve halada adet olmuyorum.midem bulanıor ara ara kasıklarıö agrıor ve lavabo ihtyacım cogaldı sizce artık test yaptrmalımıyım hamilelik olasıgım varmıdır.

Yazini okuyunca sanki kendimi yasadim bende sezeryandan iki yil sonra adetlerim kahverengi akintiyla birlikte 15 gün sürer oldu, arti birde adetim yoğun degil bes alti gün kan devamı siyah koyu kahverengi acik kahve koyu sari olarak devam ediyor bazen yumurtlamada da acik kahverengi geliyor cok doktora gittim temiz cikti bir doktor kalitesiz yumurtlamadan olabileceğini soyledi biri stres dedi. Üç yıldır sikayetlerim var ve smear testinden baska test yapilmadi. Kimsede parca alalim demedi. Sebebini cok merak ediyorum.Bacaklarimda adet bitimi morluklarimda cikiyor sebepsiz sende de var mi bu durum? Tuaf olan nokta sezeryandan sonra baslamasi.

Mrb kizlar bi cok yorum var konuyla ilgili bende bu konuyla ilgili bisey sorucam benim normalde regl almadan yarim saat bi saat önce kahverengi akıntı gelirdi bu ay adet günümden 2 gün sonra grldi ama 2 gündür az az grlmeye devam ediyor sol kasıgımdada bir agırlık bide ara ara agri var azicik sizcr hamilemiyimdir konuyla ilgili bilgisi olan yardimci olabilirmi

kızlar benim yaşadıgım gibi yaşan ve sonucu ne oldu paylaşırmısınız lütfen
adet olucagım gün hamilelik hissi oldugu için test yaptım evde ama bişi cıkmadı daha sonra adet olmadım ve adetimden 2 gün geçmişti ve akıntı ile kahve rengi leke geldi 3 gündürdü her wc gittiğimde gelir cok az ve akıntı halinde ve kasıklarımda agrı sanki adet olmusum gibi adam adetde olmuyorum suanda 6 gün gecti üstünden :S

Mrb canim oncelikle sunu soyleyeyim bu kahverengi akintiyi bende yasadim adet olmadm bende test yaptm bisey cikmayinca doktora gittim prolaktin yuksekligi cikti bende sut hormon yuksekligi yani hapla dusurdum ama kolay bi surec olmadi 3 ay kullandm oyuzden bence doktora git ihmal etme derim

gittim doktora hamile oldugumu öğrendim 4,5 haftalık ve doktor anibiyotik verdi kullandım leke gelmedi antibiyotik mantar yaptı sonra bıraktım fitil verdi kaşıntı için yaptım kanamam gene oldu şimdi ise progestan verdi suanda 5 haftalık gebeyim ve endişeleniyorum bol bol dua ediyorum Allah'a teslim ettim kendimi 2 düşük biri kendi kendine birisi ise kürtaj ve korkuyorum bebgime bişey olucak diye Allahım korusun onu nolur dua edin kızlar Saglıklı ve hayırlı bi evlat olsun.

Slm kızlar benim her ay kahverengş akıntım olur bi tek kızıma hamile kaldığım ay olmadı ve bide bu ay acaba ikincimi geliyor çok merak ediyorum

Merhaba üzerinden yıllar geçmiş ama bu durumunuz nasıl neticelendi? Korunmayı bıraktığımdan beri aynı durumu yaşamaktayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…