kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

canım kafan çok karışık çıkmış. resmen arapsaçına dönmüş. kalbindeki sıkıntıları tam olarak atamamışsın. için kararmış. sanki kalabalık bir yerde gibisin. giden gelen sana laf taşıyan çok insan var. bu da senin kafanın karışmasına neden oluyor.
kumral iri yapılı göbeklide olabilir bir adamla görüşme görünüyor. esmer birisinden bir haber alacaksın. arkasını dönmüş biri var. fakat bu kişi arkasını dönmesine rağmen hala arkasına bakıyor. yani tam anlamıyla arkasını dönüp gitmemiş.
el ele uçup giden bi çift var. ikiside aynı boyda gibi ya da boyları birbirine yakın.

bakmışsın bile.:KK16:
sağol canım yorumuna sağlık:KK19::KK19: rica etsem tarotta bakarmısın:KK17:
canım kafan çok karışık çıkmış. resmen arapsaçına dönmüş. kalbindeki sıkıntıları tam olarak atamamışsın. için kararmış. sanki kalabalık bir yerde gibisin. giden gelen sana laf taşıyan çok insan var. bu da senin kafanın karışmasına neden oluyor.
kumral iri yapılı göbeklide olabilir bir adamla görüşme görünüyor. esmer birisinden bir haber alacaksın. arkasını dönmüş biri var. fakat bu kişi arkasını dönmesine rağmen hala arkasına bakıyor. yani tam anlamıyla arkasını dönüp gitmemiş.
el ele uçup giden bi çift var. ikiside aynı boyda gibi ya da boyları birbirine yakın.

tabiyki canım bende sana bakamadım zaten hastayım canım iyi geceler :KK19:

1 değnek 4lüsü düz
2 tılsım 4lüsü ters
3 kupa prensi düz
4 güç düz
5 aşıklar ters
6 değnek 9lusu düz
7 tılsım9lusu ters
8 dünya düz
9 şeytan ters
10 tılsım 10lusu düz

tarota yarın bakayım mı. şimdi geç oldu. kartları gönder yarın yorumlarım.

kızlar fallaşalım mı :28 kimse yokmu :26: :26: falıma bakanlara katina yada tarot bakıyorum:KK16:
$DSC05001.jpg $DSC05002.jpg $DSC05003.jpg $DSC05004.jpg $DSC05005.jpg $DSC05006.jpg $DSC05007.jpg $DSC05008.jpg $DSC05009.jpg $DSC05009.jpg $DSC05010.jpg $DSC05011.jpg $DSC05012.jpg $DSC05012.jpg

canım çok iyi olur moralim bozuk belki iyi bişeyler söylersin :KK16: saç ten göz rengin ve burcun gerekiyor bir erkekle ilişki durumuna baktırmak istiyorsan ikinizin bilgileri gerekiyor canım

özelden yollayım canım. ne gerekiyor. senin falını da yorumlayım.

tabiyki canım bende sana bakamadım zaten hastayım canım iyi geceler :KK19:

1 değnek 4lüsü düz
2 tılsım 4lüsü ters
3 kupa prensi düz
4 güç düz
5 aşıklar ters
6 değnek 9lusu düz
7 tılsım9lusu ters
8 dünya düz
9 şeytan ters
10 tılsım 10lusu düz

canım ruh halin pek iyi değil. bir dinlenme dönemi gözüküyor sana. kendini geri çekmişsin sanki. yakın zamanda eline düşündüğün konuyla ilgili bir fırsat gemiş yada geçecek. şuanda bütün güç sende gözüküyor. geçmişte aşıklar ters gelmiş.doğru kişi olmdığını anlamışsın. gelecekte güzel bir ilişki veriyor kartlar. kimle belli değil. güzel bi aile kura bilirsin.

sağol canım yorumuna sağlık:KK16:

canım ruh halin pek iyi değil. bir dinlenme dönemi gözüküyor sana. kendini geri çekmişsin sanki. yakın zamanda eline düşündüğün konuyla ilgili bir fırsat gemiş yada geçecek. şuanda bütün güç sende gözüküyor. geçmişte aşıklar ters gelmiş.doğru kişi olmdığını anlamışsın. gelecekte güzel bir ilişki veriyor kartlar. kimle belli değil. güzel bi aile kura bilirsin.

canım senin yükselmen için bir fırsat çıkmış karşına bu sana esmer bir adam yada bu kumral adam vasıtasıyla gelmiş.yalnız burada bu esmer adam aranızda bir engel gibi de tam çözemedim.bu kumral olan sabırlı ve tutarlı biri fakat senin yüzünden üzüntü çekiyor.sense bu kumralla ilgili bilgiğin bazı şeylerin yanlış olduğunu anlayacaksın yada anlamışsın.burada esmer bir kız var bu bayan sana zarar vermek isteyen biri.kumral çocukla iyi bir dostluğunuz olacak ona güveneceksin.ikiniz aşk yaşayabilirsiniz.

canım senin yükselmen için bir fırsat çıkmış karşına bu sana esmer bir adam yada bu kumral adam vasıtasıyla gelmiş.yalnız burada bu esmer adam aranızda bir engel gibi de tam çözemedim.bu kumral olan sabırlı ve tutarlı biri fakat senin yüzünden üzüntü çekiyor.sense bu kumralla ilgili bilgiğin bazı şeylerin yanlış olduğunu anlayacaksın yada anlamışsın.burada esmer bir kız var bu bayan sana zarar vermek isteyen biri.kumral çocukla iyi bir dostluğunuz olacak ona güveneceksin.ikiniz aşk yaşayabilirsiniz.

sağol canım. teşekkür ederim.

canım evet astrolojik yorum yaparsan sevinirim. şuan ir ilişkim yok sevgilimle yeni ayrıldık barışırmıyız bilmiyorum istersen tek benim için istersen ikimiz için yap sen bilirsin. hangi bilgileri istiyorsun canım .14 mart 1985 doğum tarihim ikindi ile akşam namazı arasında doğmuşum yükselenim başak.

katina falı açtım sana aşık olduğun kişiyle ilgili çıkan kartları yorumlayamadım bu yüzden tek sana açılım yaptım.
her iki açılımyaptığımda da karşıma çıkan aynı şey sarışın bir adın. hatta sana yaptığım ikinci açılımda 2 yerde çıktı bu sarışın bayan kimse hayatını etkileyen biri ve sana zarar veriyor yada verecek dikkat et bu kişiye yakınında biri.ve hatta bu kişi yüzünden sen mutsuzsun.yakın zamanda bu sıkıntılarını atlatacksın canım işlerin yoluna girecek.emek verdiğin bir konuda iş olabilir okul olabilir emeklerinin karşılığını almaya başlayacaksın.aşık olduğun kişiyle ilgili ona karşı hassas nazik çok önemli biriymiş gibi davranıyorsan bu tutumunu değiştirmelisin.daha soğuk yada herhangi biri gibi davranman daha yerinde olur.bu kişiyle ilgili güzel bir haber alacaksın.
bunlar çıktı canımbu kadar yorumlayabildim.

slm biraz geç oldu biliyorum pc bozuk olduğu için bir türlü bakamadım haritana yeni yeni başlıyorum bu aralar iş le ilgili sınavada hazırlandığımdan pek fırsat bulamadım ama başlıyorum incelemeye bitirince ekliyeceğim toptan önce bilgisayarıma kaydediyorum ki yazdıklarım silinmesin ardından ekliycem ama sana bi zaman veremiyorum şimdilik hatitanı eklemeye çalışıyım ekleyebilirsem

Eklentiler

• $astro.jpg
    $astro.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 62
X