Kahve falı baktırmak isteyenlere

çok düşünüp karmakarışık olmuşsun. olaylar içinde birinin üzerine çok düşmüşsün ve hem sen hem karşındaki insanın nefes almaya ihtiyacı var, olması için çabaladığın şey olmak üzere ama biraz daha zaman ver.. korkuların var yanılmıyosam o korkularının üzerine git.. soy ağacı vardır ya hani tüm fertler birbirine dal uzatır aile bağların kuvvetli sanırım değilsede bu aralar kuvvetlenicek gibi gözüküyo :)
sagol canim kiz arada siteye gir de fallaslm:)

çok duygusal bi yapın var ve her an herşeyden çabucak etkileniyosun buaaralar canını sıkıcak bi olay yaşayabilirsin, etrafındaki insanlarla aran çok iyi böyle sana dua eder gibiler :) kendi kendine sorun olarak düşündüğün şey aslında sorun değil gibi buna dikkat et :) sütten ağzı yanmış derler ya sanki öyle bişey yaşamışsın çok temkinli yaklaşıyosun olanlara olcaklara :) önümüzdeki iki ay içinde kalabalık bi ortama girip neşelenebilirsin :)

Sevgili yapacak miyim panpa o var mi :)

bana da bakabilir misiniz?
tabak.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

aşk meşk işleri ne olacak :KK23:
Seen niye daralttın kendini bu kadaar neye daraldın böylee :) aklını karıştıran iki seçenrkten birini eliceksin kara verebilceksin sonunda :) koca koca dağları aşıcak kadar güçlü bi o kadarda yorgun gibisin :) hayatında biri varmı bilmiyorum ama karşına beklemediğin anda biri çıkabilir dikkatli ol iyi tanı.. elini uzatmayı çok seviyosun insanlara ama bu eli uzatırken iyiliğini kullanmak isteyenler var gibi .. çok uğraştığın üzerinde çok durduğun konuda nefes alıcaksın iyi yolun var biri uzak bir yakın inşşallah hayırlısı olur senin için :)

Seen niye daralttın kendini bu kadaar neye daraldın böylee :) aklını karıştıran iki seçenrkten birini eliceksin kara verebilceksin sonunda :) koca koca dağları aşıcak kadar güçlü bi o kadarda yorgun gibisin :) hayatında biri varmı bilmiyorum ama karşına beklemediğin anda biri çıkabilir dikkatli ol iyi tanı.. elini uzatmayı çok seviyosun insanlara ama bu eli uzatırken iyiliğini kullanmak isteyenler var gibi .. çok uğraştığın üzerinde çok durduğun konuda nefes alıcaksın iyi yolun var biri uzak bir yakın inşşallah hayırlısı olur senin için :)
Allaaaaam yaşasın sıra bende yasin tebareke amme dinimiz amin :KK53:

teşekkür ederimmmmmm :cool:

X