Kahve falı baktırmak isteyenlere

Cicikiz92; yasli kambur gibi biri sana dogru geliyo ,onun gelmesiyle biraz sinirli bi donemin olabilir,nedenini felan anlamadim suan ama cok azcik sanki gozyasi var ,komik yorum olarak gelebilir ama eskisehire gitme gelme gibi bi durum olabilir, minik bi kalp olusmaya baslamis sanki yeni yeni :) , kararlarinda ikilemde kaldigin durumlarda mantiginla hareket etmeyi dene :)

Samsung s3

Ugurluozge; umitsizlige kapilmis herseyden vazgecicek durumdasin bundan vazgec eger kendine guvenirsen inanirsan onunde guzel gunlerin var ama bunu golgelemek isteyen bi kac kadin var etrafinda izin verme ama sus yinede eger dalaş edersen bu sefer yapmak istedigine ulasamazsin, cok guzel damatlik var veya bi erkek guzel duzgunce giyinmis zaman bekliyo, iliskin varmi onu bi soylersen ona gore bisey dicem bu arada, hane icinde bolunme var bazi konularda bi sure boyle devam etsede snunda iyilikle gecicek zoraki degil..

Samsung s3

Canım evlilik için adım atmaya çalışıyoruz sevgilimle aileler tanıstı Ama benim ailem pek desteklemiyor.

Chloes; gecmiste yasadigin sorunlarin karsina cikabilcegi bi kac gun var.. biraz direncli olman gerekebilir bu aralar, elini uzatan biri var ama cok tedirgin, soylenicek cok sey var ama o kadar karisik ki nerden nasi soylesem bilemedim, biri var iyiligini istiyo gibi surekli yaninda oldugunu sana kanitlamaya calisip kotulugun icinde elinden geleni ardina koymayan. Etrafinda bosanan veya bosanicak biri varsa olmicak duzelicek gibi. Buyuk bi haberle aceleyle yanina gelicek biri var uzaktan,bi kac sey daha var da tam nasi yorumlasam bilemedim, sanki bak evlencek biri varda hamama goturmus kadinlar ,ama onlarin icindede yine ortalik karistirmak isteyen sadece bi kisi var..

Samsung s3

Cok kafamı karistirdın canım ya daha acık yazsan. O evlencek olan benim kesin hepte kuyumu kazanlar...

Canım evlilik için adım atmaya çalışıyoruz sevgilimle aileler tanıstı Ama benim ailem pek desteklemiyor.

Anladim.. bak senle sevgilinin etrafinda resmen boyle koruyucu bisey var hani bozmak isteyenler var gibi yada iste karismak isteyenler ama sizin sevginzi sayesinde bisey olmaz sapasaglam Allahin izniyle ilerlersiniz. Eger sevgilinin kiz kardesi felan varsa ona dikkat et

Samsung s3

Tameriiiis,
Rica etsem benim de fincanıma bakar mısın, topiğini görünce bi sevindim

Şimdiden teşekkür ederim

Sizin ayaginiz saglam basmis zaten sizden yana skinti yok ki sadece bu etrafinizdakiler iste sorun olucak gibi..

Canım netim yoktu yazamadım çok sağol. Bizimkiler zaten sıkıntılı ama aynen onun kardeside yasca kuçuk ergen ama beni kıskanıyo belli. İnş soeun cıkmadan evimizi kurarız

Öncelikle teşekkür ederim emeğin için.

Şu aralar sıkıntılıyım, daha kötü şeyler mi olacak? Elini uzatan bayan mı erkek mi? Boşanma konusu geçen benim. Eşim ailesinin araya girmesinden dolayı sürekli boşanmaktan bahsediyorum. Ne yapacağımı bilemedim. Haberle yanıma gelecek kişi ne sebeple gelecek, haber iyi mi kötü mü? Eşimin ailesi sürekli problem çıkartıyor, eşimde onların ağzına bakıyor. Benim için en doğrusu ne? ayrılmam mı? Eşimin sorumluluk sahibi olacağına dair bir inancım da yok.

Sorulariniza cevap vermek isterim ama ben bi takim hislerle dusunerek gelecegi gormuyorum ki :) cok soru soran oluyo ama sadece sekillerde ne goruyosam onu soyluyorum gorduklerimin tumunude yaziyorum bu tarz sorulara cevap vermem biraz zor :)

Samsung s3

Cep telefon undan giriyorum ve resim ekleyemiyorum cepten girip te resim ekleyebilen arkadaslar yardimci olurmusunuz lutfen

Şimdiden teşekkür ederim.

Eklentiler

• $1407362230038.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 66
  • $1407362246841.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 69
  • $1407362259677.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 63
  • $1407362272750.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 59
  • $1407362292147.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 69
  • $1407362314727.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 55
  • $1407362336485.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…