Kahrolsun kötü insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nur35nur

Hayat kısa, kuşlar uçuyor...
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
7.006
14.203
Apartmanin bahcesinin disinda her sabah her aksam mama verdigim kediler var. Bir kedi dogum yapmis ve araba carpinca ortada kalan dort yavruyu da oraya biraktilar. Alti aydir ben ve bir komsumuz mamalar aldık, aşılarını yaptırdık.. Yavrulardan birini bir kadın sahiplendi sağolsun. Birine araba çarpmış öldü. Iki tane kalmıştı. Simsiyah iki bebek. Yaşama sevincimdi. Sabah işe giderken ayaklarına sarılıp peşimden koşarlardı. Apartmanda bu kedileri bahçenin dışında bile istemedi şeytan kılıklı insanlar. Alışırlarmış soğuturlarmış pis kokarmış vs vs... Mama kaplarını attılar... Mamaları çöpe attılar. Geven gün apartman toplantısında istemiyoruz kedi köpek dediler. Evde de iki köpegim iki canım var. Sabah işe giderken mamalarını aldım kedilere verecektim ki ikisi de hareketsiz yatıyor. Kanamadım kostüm ikisini aldım veterinere goturdum ikisi de ölmüş o kadar üzgünüm ki. Bu hayata iki minik kedi çok geldi. Zehir mi verildi ne oldu bilmiyorum ikisi de ölmüş. Çok üzgünüm. Rezil hayatlarını görmeyen rezil.insanlar masum.iki cani yok etti. Muhtemelen zehirlenmiş olabilir dedi veteriner. Sabahtan beri ağlamaktan kahroldum. Kim zerre zehir koyduysa vebalini yaşamadan gebermesin!
Buraya yazmamın sebebi de kedi köpek apartmanın bahçesinde, sokakta olmasın istemiyoruz diyenler varsa Allah sizi kahretsin! Bu masum canlar zavallıca katledildi. Ilahi adalet diyorum. Kimse yaşattigini yaşamadan can vermesin.
Hayvan dostu herkese de sevgiler saygılar. Çok üzgünüm çok.

Apartmanin bahcesinin disinda her sabah her aksam mama verdigim kediler var. Bir kedi dogum yapmis ve araba carpinca ortada kalan dort yavruyu da oraya biraktilar. Alti aydir ben ve bir komsumuz mamalar aldık, aşılarını yaptırdık.. Yavrulardan birini bir kadın sahiplendi sağolsun. Birine araba çarpmış öldü. Iki tane kalmıştı. Simsiyah iki bebek. Yaşama sevincimdi. Sabah işe giderken ayaklarına sarılıp peşimden koşarlardı. Apartmanda bu kedileri bahçenin dışında bile istemedi şeytan kılıklı insanlar. Alışırlarmış soğuturlarmış pis kokarmış vs vs... Mama kaplarını attılar... Mamaları çöpe attılar. Geven gün apartman toplantısında istemiyoruz kedi köpek dediler. Evde de iki köpegim iki canım var. Sabah işe giderken mamalarını aldım kedilere verecektim ki ikisi de hareketsiz yatıyor. Kanamadım kostüm ikisini aldım veterinere goturdum ikisi de ölmüş o kadar üzgünüm ki. Bu hayata iki minik kedi çok geldi. Zehir mi verildi ne oldu bilmiyorum ikisi de ölmüş. Çok üzgünüm. Rezil hayatlarını görmeyen rezil.insanlar masum.iki cani yok etti. Muhtemelen zehirlenmiş olabilir dedi veteriner. Sabahtan beri ağlamaktan kahroldum. Kim zerre zehir koyduysa vebalini yaşamadan gebermesin!
Buraya yazmamın sebebi de kedi köpek apartmanın bahçesinde, sokakta olmasın istemiyoruz diyenler varsa Allah sizi kahretsin! Bu masum canlar zavallıca katledildi. Ilahi adalet diyorum. Kimse yaşattigini yaşamadan can vermesin.

Allah aşkına Nur sendeki bu beddua etme sevdası nedir ya. Bak konuda sonuna kadar haklısın ama beddua etmek nedir? Daha doğru dil kullanmalısın. Kaç yaşında kadınsın

Kim zerre zehir koyduysa vebalini yaşamadan gebermesin!

Allah sizi kahretsin! Bu masum canlar zavallıca katledildi. Ilahi adalet diyorum. Kimse yaşattigini yaşamadan can vermesin.

1 parça hayvanlar yaşasınlar, takılsınlar ne olacak Allah aşkına? Sokakta yaşama, evine alan yok ne yapsın bu hayvanlar nerde yaşasınlar? Başka bir canlıya bu kadar nefret ve tahammülsüzlüğü asla anlayamicam.

KOmşulara gelince iğrenç insanlar umarım onlara da zehir atarlar bir gün kan öksüre tıksıra ölürler.

Çok üzüldüm 😔
İkisi birden öldüğüne göre zehirlenmişler demektir.
Ben kedi köpek pek sevmem açıkçası. Yani sizin gibi değilim ama işkence edilen, öldürülen hayvanları görünce içim gidiyor.
Faydası yoksa bile zararı da olmamalı diye düşünüyorum.
Bu yapılan da zalimlik başka bir şey değil.

Allah aşkına Nur sendeki bu beddua etme sevdası nedir ya. Bak konuda sonuna kadar haklısın ama beddua etmek nedir? Daha doğru dil kullanmalısın. Kaç yaşında kadınsın
Senin de benle sorunların var da kimsin nesin tanımam! Her konumda saldırıyorsun! Iki yavru kediyi zehirleyen değil beddua yakalasam gebertirim!! Konularimdan uzak dur! Zaten canım yanıyor iki masum can katledilsin kadının derdine bak!!!! Ellerinize sağlık seyyar mi deşeydim!!! Git işine kadın!! Her konumda bunu yapıyorsun

Benimde eski apartmanımda sitenin dışında sokak köpeklerini beslemem sorun olmuştu. Onlar safiymiş onlara tersmiş... Hadi köpeği bir nebze anlayabiliyorum büyük korkan olabiliyor ama kedi ufacık hayvan. Hele kedi görünce çığlık atan insanlara anlam veremiyorum. Allah'ın dan bulsunlar

Çok üzüldüm 😔
İkisi birden öldüğüne göre zehirlenmişler demektir.
Ben kedi köpek pek sevmem açıkçası. Yani sizin gibi değilim ama işkence edilen, öldürülen hayvanları görünce içim gidiyor.
Faydası yoksa bile zararı da olmamalı diye düşünüyorum.
Bu yapılan da zalimlik başka bir şey değil.
Sagolun

Çok uzun okumadım

Ama apartmana kedi alıştırılmasına karşıyım

Sebebi kedi sevmemem değil çok severim ama uzaktan çünkü gerçekten korkuyorum

Apartmana kedi girdiğinde yanından geçip merdivenden inemiyorum aklım çıkıyor

Neden mama verenler benim gibi insanları önemsemiyor ?

Ben de mama veriyorum ama sokakta. Yani
Bir apartman etrafında değil.

Lütfen siz de biraz anlayışlı olun ve farklı bir pencereden bakın.

Ben apartmana girip çıkamadığımı biliyorum kediler kapıda durduğu için

Can çekişe çekişe geberirler inşallah 🙏🏻🙏🏻 şunu da söylim sizi bu konuda rahatsız eden olursa polisi çağırın polis sokak hayvanlarına bakmanın suç olmadıgını anlatır hayvanlarım başına birşey gelirsede şikayet edebilirsiniz o kişileri
Kamera kayıtlarına bakacağız. Haber verdim hayvan derneklerine de. Duyan herkes çok üzüldü binlerce beddua etti. Sagolun tesekkurler

konunun hepsini okudum zehir mi oha ruh hastasıymış onlar çana kıymak naısl bir manyaklık Allah korusun

Ama benim gibi korkak insanları da garipsemeyin artık :KK43:(

Senin de benle sorunların var da kimsin nesin tanımam! Her konumda saldırıyorsun! Iki yavru kediyi zehirleyen değil beddua yakalasam gebertirim!! Konularimdan uzak dur! Zaten canım yanıyor iki masum can katledilsin kadının derdine bak!!!! Ellerinize sağlık seyyar mi deşeydim!!! Git işine kadın!! Her konumda bunu yapıyorsun
Bak ne diyorum sana o kadar kötü insan var ki bu yapılanlar o kadar kötü ki her canlının yaşamaya hakkı var ve bunu elinden alıyor o caniler. Keşke en ağır cezaları alsalar da o hayvanlara el sürmemeyi öğrenseler. Ama çok nefret dolusun nur. Benim seninle asla şahsi meselem olmaz tanımıyorum bile seni

1 parça hayvanlar yaşasınlar, takılsınlar ne olacak Allah aşkına? Sokakta yaşama, evine alan yok ne yapsın bu hayvanlar nerde yaşasınlar? Başka bir canlıya bu kadar nefret ve tahammülsüzlüğü asla anlayamicam.

KOmşulara gelince iğrenç insanlar umarım onlara da zehir atarlar bir gün kan öksüre tıksıra ölürler.
İnsanlar sokak hayvanlarına eziyet etmese zaten onlar kendi halinde yaşayıp gidecek. Kasaplar kemik artığı verir, sütçüler süt koyar,dönerciler döner koyar,ekmek bulup yerler. Benim köpeğim bile sokakta kalsa aç kalmaz sürekli bir yerlerden yemek bulup yiyor. Hayvanlar rızkını bir şekilde çıkartabiliyor. Açlıktan değil insan zulmünden ölüyorlar.

Çok uzun okumadım

Hayır anlayışlı falan olmicaz evler sizin sokaklar sizin bu hayvanlar nerde yaşıyacak

Çok uzun okumadım

Aparanin dışında yan bahçedeydi bunlar. Ne olursa olsun masum çanlar zehirlenmemeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X