kafesteyim:(

Madem çalışmanı istemiyor sıklıkla para iste lazım de ihtiyaç Var de .tutuşunca belki izin verir çalışmana .

Madem çalışmanı istemiyor sıklıkla para iste lazım de ihtiyaç Var de .tutuşunca belki izin verir çalışmana .
oyle yapicam sanirim artik..gerci istesemde yok deyip vermez ki yok yani bende biliuorum bende bu yuzden callisip.destek olmak istiyodum zaten..ama sıkıstiricam

oyle yapicam sanirim artik..gerci istesemde yok deyip vermez ki yok yani bende biliuorum bende bu yuzden callisip.destek olmak istiyodum zaten..ama sıkıstiricam
Sıkıştır bakalım ne olacak . Birde sınava hazırlanıyor demişsin mali müşavir bildiğim kadarıyla geliri iyi .umarım kazanır sende çalışmak zorunda kalmazsın zaten diye düşünüyorum .hakkında hayırlısı

onun belgesi ona benim belgem kariyerim bana ama..yarin bigun iyi para kazandiginda beni aldatip ortada birakmica ne malum..o gunlerin birikimini yapamiyorum dort dubar arasknda caresiz bekliuorim.o da gelecegine calisiyor

Ne kadar maas veriyor bu kuafor ?
Beni kessen kuafor olamazdim mesela ?
Kimsenin tenine ,kicina ,basina dokunamam ama sizin icin keyifli bir is demek ..
Ama sartlar zor
Sabahtan aksama kadar ayakta ,kadinlarin kaprisi (hic cekilmez )
Bozulan ev duzeni
Cocuk ordan oraya her sabah
Yani bunlar icin deger mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…