Kafamdaki Sorunlar Sebebi ile eşimle birlikte olamıyorum.Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk iş randevunu al, ağlaya ağlaya neyi çözeceksin ki? Burada yazanlara kirilsan ne olacak kırılmasan ne olacak. O kadar sure bozduracak 1 çeyrek altının da mı yoktu? İnsan en kötü günübirlik bi ise gider sonra özelden 1 kere bile olsa bi randevu alır. Size takip etmek için birkaç isim vereyim, dr Gökçen Erdoğan, gizem onay luna. Gizem baya baya böyle konularda eğitim veriyor diye biliyorum, Gökçen hanım da çok iyi bir doktor, verdiği bilgiler işinize yarayabilir. Ama ozel olarak da randevu alıp biriyle görüşmeniz iyi olur, ne kadar erken o kadar iyi. Yoksa bu konudan tamamen tiksineceksiniz.

Valla erkeği bilmem ama ben genç bir kadın olarak evliliğin en ateşli geçmesi gereken balayı zamanı ve koca ilk yılı sevişmesem ve karşımda ki, adam olması gereken kişi de çözüm olarak sadece mum getirse boşanmayı ciddi ciddi masaya yatırırım.

Yaşınızın 27 değilde 17 olduğunu düşündüm
İnsanlar hasta veya bir sorunu olunca dr a giderler, gerçi 17 yaşında biride bunu akıl eder
Bunun için çok parayada gerek yok, nasıl olsa çalışmiyorsanız ve vaktinizde bolsa devletden randevı alıp halledebilirdiniz
Mum yakıp islanmayı beklemekten daha uzun sürmezdi emin olun
Aman neyse ya bana niye bukadar dert olduysa

Kızlar ne yaptınız siz konu sahibi bir sene de sizin yüzünüzden yapamayacak
Kv desini unutur en azından belki bi süreliğine
Ayrıca öyle gıcık bir kvem olsa inadına yaparım her fırsat dada seviştiğimi ima ederdim
Ay aramışsın kusura bakmaaaa müsait değildik, şimdi duştan çıktımda dönüş yapayım dedim derdim
Otursun daha çok ağlasın, ben ne ağlicam

Önceden nişanlanmak söz yapmak ayrılmak ayıp bir şey olarak gören kafanız hiç normal değil. Çok işiniz var bu kafaları düzeltmek için bunları bir düzeltin sıra sevişmeye gelir inş
Hadi konu sahibi o kafaya gelemedi siz neden konuya gelipte asıl soruna yorum yapmıyorsunuzda konuyu çarpıtıp başka konuya yorum yapıyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…