Kafamdaki Sorunlar Sebebi ile eşimle birlikte olamıyorum.Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cinselliginizin, görüşmediğiniz akrabalarla ne ilgisi var allah askina. Sorunlarinizi baskalarina bu kadar baglamayin. Sorunun kaynagi sizsiniz. 27 yasina kadar bir iliski yasamadiysaniz zaten 30 dan sonra istek azalmaya basliyor koca bi hayati bedeni duzgun kullanamamissiniz demektir. Eskiden de mast yapmiyordunuz diye algiliyorum, kendi kendinize de mi islanamiyordunuz?

Konu sahibini yargilamiyorum. Bence kendisinde farkli birseyler tetiklenmis. Ama bunu psikolog anca cözer. Biz ne desek bos. Esini cezalandiriyorsa ilerde bunun sonuclarina da katlanmak zorunda kalir

Çok yorucusunuz, yorumlarınızı şaşkınlıkla okuyorum. İnsanlar size çözüm sunuyor bahaneler üretip duruyorsunuz. Kim ne yazsa niye öyle diyosunuz yardım almaya geldim diye ağlıyosunuz yine. Enerjim sömürüldü 2 dakikada. Yaşadığınız şey bi sorun, kimse bu soruna tukaka demiyor. Eleştirilen şey tavrınız ama hala aynı tavrı sürdürüyor olmanız bana hala tedavi almaya yanaşmayacağınızı anlatıyor kusura bakmayın. Kolaylıklar dilerim size de eşinize de

Ya bacım beni eşimin ailesi çok istedi . k.v düğünümde oynamaktan yerlere yattı resmen , herkesede benim gelinim gibisi yok külün içinde altın benim gelinim derdi ama yapmadığı kötülükte kalmadı. Bu yaşadığın bir hastalık bazı kadınlar yaşıyor ama tedavisi var. Evet eşin anlayışlı ama süreyi uzatmak ona haksızlık. , Bu konuda eğitim almış doktorlarımız var bunu gerçekten istiyorsan hayiflanmak yerine adım atman lazım

Ota bıka kırılıyorsan ömür boyu ıslanaman sen ablam.

Sorun üslup ta, afedersiniz ama canım bunu dene bunu yapmalısın burda yanlışın var demek nere, kocan nasıl dayandı gider aman vb. Aşağılayıcı iğneleyici konuşmak nere. Kbkmayın herkes elini önce bir vicdanına koysun.yargılamak çok kolay ne yaşadığımı bilmeden bana 2 saniyede yorucusunuz diyorsunuz buda bir üslup sorunu. Gerçekten iyi niyetli olan bu şekilde yazmaz sadece sizi demiyorum bu şekilde konuşan herkes için diyorum bundan sonra yorumlara asla cevap yazmicam. Kbkmayın başınızı ağrıttım bu yazılanlar bana iyi gelmedi kime olsa gelmez zaten. Mune sizden ricam konuyu yoruma kapatırsanız çok teşekkür ederim herkese iyi günler dilerim.

Ota bıka kırılıyorsan ömür boyu ıslanaman sen ablam.
Bir de psikolojik tahlil yapmış aplamiz bastırılmış öfke bilmem ne diye hani bu kadar anliyosun bilinçaltı bilincustu bastırılmış öfke bilmem ne kocana niye işkence ediyosun diye adama sorarlar .

Boş ver annem sen bizi.
Düğün kasedini izleyip izleyip üzülmeye devam et sen.

Ne desek üslup sorunu yani, bu da ekstra bi kırılganlık ama bunu desem yine üslupsuz olacağım, demeyeyim madem. 1 senedir kocanız zaten geçer diye pışpışlamış sizi geçmemiş, demek ki her şeye bu kadar Pollyanna modunda yaklaşmak işe yaramıyor, insanlar da gözünüzü açmaya çalışıyor ama elini yumruk yapıp uzatan birini düştüğü çukurdan çıkarmak imkansız, yardım istediğinizi düşünseniz de istemiyorsunuz maalesef. Buyrun ben yine atayım bunu

Siz vajinismussunuz. Kafayı taktığınız için değil. Söylediğiniz Herşey 3. Kişiler. Tedavisi de var. Korkmayın... Sadece doktora gidin. Terapi ilaç ne gerekiyorsa artık. Gruplar da olacaktı burada açıp okuyun. Olabilir insanlık hali. Sadece çaresini arayın. Çaresi ambiyans değil ama tibbi tedavi olmamız gerek....

Daha fazla geciktirerek eşinizi de üzmeyin

Evet siz haklısınız ben zaten sizin düşmanınızım sanırım o yüzden bu kadar kırıcı konuşuyor sunuz bu platformda sadece destek almak fikir tavsiye almaktı niyetim
Farkındaysanız fikir, tavsiye ve destek veriyoruz ama dinlemiyorsunuz. Sordunuz, söyledik. KK. Kod adı "Hallaç" tokmakla vura vura pamuk gibi yumuşatır, tav ederler. Kulak verin bence.

Çocuklar fazla ses yapınca, aynı benim bahane gibi "Sessiz olun migrenim tuttu" 4 yaşındaki ise "Doktora git o zaman"

Hem bir kadın doktoruna gidin hem de psikoloğa. Aşarsınız merak etmeyin

Ne yani kayınvalide sizi sevse kedi gibi çiftleştme isteği mi olacaktı
1 sene boyunca niçin tedavi için hiç adım atmadınız, enteresan

Sanırım sizde vajinismus var bu kadar elalemi düşünmek iliski sirasinda normal değil. İnsanlar savaş zamaninda bile ilişki yasiyor . Bence uzmana gidin kadın doğum ve psikolog bir yil sadece beni istemediler diye olmuyordur

Başkalarının ne söylediğine bu kadar takılmayın ve hayatınıza bakın.
İstenen gelin olsaydınız da konuşulacak başka konu mutlaka bulunurdu merak etmeyin.
Bunları kafanızdan biran önce atmaya ve sağlıklı bir evlilik için bu sorunu aşmaya bakın.
Kendi başınıza yapamıyorsanız, psikoloğa ya da psikiyatriye gidin.
Ama durumunuz hiç sağlıklı değil, eşinizin anlayışı da bir yere kadar devam eder ama bir yerde tak eder.
Eşiniz sabretse bile sağlıklı bir evliliğiniz olmaz.

O yüzden bırakın başkaları ne konuşursa konuşsun, hayatınızı başkalarının iki dudağından çıkacak şeylerle heba etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…