Kafamda ayrılık düşünceleri

Usaklibirkiz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2017
1.681
863
eski konularımdan bilen bilir nişanlıyken de cok sorun yaşadık ama nasipmiş evlendik çünkü son zamanlarda iyiydik. Evlendik 2,5 ay oldu kendimi ne evime ne de o aileye ait hissedebiliyorum. Kendimi çok yorgun mutsuz hissediyorum iyi günlerimiz de var elbette iyiyken çok iyiyiz eşim evine bakar çabalar karışmaz hesap sormaz. ama ailesine laf ettirmez asla. Sadece anlatınca hak verir haklısın der.icraat yok tepkisini koymaz. Bunun için zaman mı gerekli bilmiyorum. Ama sanırım ben soğudum ... Suan bir problem yok ama ayrılmak istiyorum

Ayrılmayı gerektiricek çok önemli bir olay göremedim ben pek. Tabii hayat sizin hayatınız ama kırılma noktalarında karar verirken çok dikkatli olmak gerek diye düşünüyorum.
Eşimi benimle paylaşamıyorlar. Çok cahil sığ insanlar. Yani cahil derken okumuş etmişler ama cahiller işte. Eşim tepkisini koymuyor sinir oluyorum

Belki dönemsel bir şeydir. Evliliklerde zaman zaman bu hissiyat olur. Fakat bu his için henüz çok erken henüz 2,5 ay olmuş. Bir süre akışına bırakın derim.

Baştan sorunlu olan ilişkiyi evlilikle sonuçlandırıp isi nasibe bağlamak ne kadar doğru olur bilmiyorum, ama evlilik 2,5 ayda küstüm oynamıyorum denilecek birşey değil yaş olarak küçüksün sanırım.
Evliliğin ilk yıllarında eşe ve ailelere alışma zaman alıyor, birçoğumuz yasamışızdır bu problemleri, eşinizle konuşarak aşmaya çalışın sorunlarınızı, ortada çok büyük sorunlar yoksa bosanmak ilk tercih olmamalı.

Son düzenleme:
Siz koyun tepkinizi eşiniz onlardan yana olursa yine ayrilirsiniz hemde içiniz daha rahat olur
Ben tepkimi koydum görümcemle bağımı kopardım yani bu kısa sürede bu oldu ama yapacak bıseu yok benim de taşma noktam vardı. Eşim görüş demiyor karışmıyor da ama yapılanlara bir şey demiyor

Çok çok affedersin ama nankörlük bu.. zaten yeni evlisin, alışabilmen elbet zaman alacak.. sen mutluluğuna baksana.. zaten hangi erkek ailesine laf ettirir ki..

24 yasındayımm. Evet haklısınız ama hep koparmaya çalıştık sonra toparladık düzeldik ama nasip diye bir şey var gerçekten belki de Suan olsa evlenmezdim

Eşimi benimle paylaşamıyorlar. Çok cahil sığ insanlar. Yani cahil derken okumuş etmişler ama cahiller işte. Eşim tepkisini koymuyor sinir oluyorum
Ne yazık ki bazı aileler böyle. Fakat çok yenisiniz daha onlar içinde zor biraz daha rahat ve esnek davranın bu süreçte. Eşinizin de çok üstüne gitmeyin bu sefer daha farklı sorunlar ortaya çıkabilir.

Çok çok affedersin ama nankörlük bu.. zaten yeni evlisin, alışabilmen elbet zaman alacak.. sen mutluluğuna baksana.. zaten hangi erkek ailesine laf ettirir ki..
Ya haklısınız bende bazen nankörlük ettiğimi düşünüyorum o yüzden bir fikir destek bekliyorum. Genel olarak iyiyiz ama bazen öyle seyler oluyor ki boğuluyorım

Ne yazık ki bazı aileler böyle. Fakat çok yenisiniz daha onlar içinde zor biraz daha rahat ve esnek davranın bu süreçte. Eşinizin de çok üstüne gitmeyin bu sefer daha farklı sorunlar ortaya çıkabilir.
Şöyle anlatayım görümcem boşanmış bir çocukla baba evine dönmüş eşim ona hep destek olmuş şimdi yine eski düzeni istiyor ama olmaz ki onunda artık ayrı evi, sorumluluğu var. Ben yine defalarca iyi niyetle konuşmaya çalıştım abla artık bende varım bir derdin sıkıntın olursa iki kişilik koşacağız dedim ama o küçük oyunlarına aramızı bozmaya çalısmaya devam etti. Bende bir gün doldum taştım şuan görüşmüyoruz. Eşim görüşmememize karışmıyor görüş demiyor hatta anlattığımda bana daha çok hak verdi sende sabretmişsin taşmışsın dedi. Bilmiyorum ya çok değişik ailesi

Daha önceki iki konunuzdan hatırladım sizi, hem o konulara hem de bu konulara dayanarak söylemek istiyorum ki siz eşinizin ailesini hiç ama hiç benimseyememişsiniz. Bir de biraz kaprisli gibi geldiniz bana.

Daha önceki iki konunuzdan hatırladım sizi, hem o konulara hem de bu konulara dayanarak söylemek istiyorum ki siz eşinizin ailesini hiç ama hiç benimseyememişsiniz. Bir de biraz kaprisli gibi geldiniz bana.
Hanım efendi bana bir yakınlık sıcaklıkları yok sanki aileye gelin değil hepsine kuma gelmişim gibi davranıyorlar. Kaprisli olduğumu nerden çıkardınız anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…