Kafam çok karışık

Çalışıyorum ailem de destekler. İlk olduğu için biraz olayın şokuyla buraya yazdım ama cidden öyle saçma şeyler yazılmış ki yok bir koca kolay bulunmuyor çünkü yok bir çocuk daha yap düzelir işte boşa demiyorlar kadın kadının düşmanı diye. Buraya her yazanı siddet görüp susan kendini ezdiren kadınlardan sanıyorsunuz ki öyle olsa bile çaresizliktir sebebi eminim ki. Ne had ile böyle kinayeli konuşabiliyorsunuz anlamıyorum. Aynen ben cahilim ve bir çocuk daha yapıp evliliğimi kurtaracağım ! Buraya yazdım çünkü kimseye anlatmak istemedim tanımadığım bir kaç kadın ile konuşmak istedim akıl almak değildi istediğim biraz konuşup ferahlamaktı. Bebeğim var küçücük çat diye boşanılsa buraya yazmam bile yani. Şaşkınlıktan ne yapacağımı şaşırdım ama yazılanları görünce de ekstra çok oldum valla. Bu ara da kendi maddi gücüm var mühendisim boşar hayatıma bakarım zaten. Ama çocuğum çok küçük tekrar diyorum yaşamayana konuşmak kolay.
Artı olarak şunu eklemeliyim ki kadının düşmanı kadındır lafını çok yanlış anlamissin. Şu durum için kullanılacak bir yorum değil, aksine dayağıni ye otur kocan daha değerli deselerdi o zaman bu yorumu yapma lüksüne sahip olurdun. Alakası yok.

Valla onca şey yaşamısşın hala daha aynı kafa aynı düşünce birde nerdeyse ilk defa yaptı diye kocanı savunacaksın şaşkınlık verici gerçekten napmasını bekliyorsun daha bi on kere yada yüz kere dayak yemenimi 🤦🏻‍♀️

X