🤲KADİR GECESİ TERTİBİ🤲

Bence gruptaki 51 kısının nıyetıne dıe zikredilse bıle olabılır..
Sen tüm gruplardakileri kesin liste yaparsın canım ona göre en son herşey bitip duasını yaparken o listeyi sayarız duaya ekleriz yani böyle yapabiliriz

R rana20 canım Kuran grubuna yaz beni

Birde o gece mi okunacak bunlar yoksa önceden okuyabilir miyiz

Çok afedersin görememişim varmışım.Dikkatlide bakmıştım ama gözden kaçırmışım

Benide kat kuran grubuna ama cok katilim onda olursa kolaylik olsun diye katilirim cuzlerimde var ondan canim

Kuran, esma ve zikir grubunun üçüne de katılmak istiyorum inşallah

KIZLAR HANGİ GRUPTA OLURSANIZ OLUN NE OKURSANIZ OKUYUN HERKES BURDAKI KISILERE BAĞIŞLAYACAK 52 KISIYSEK TÜM 52 KISI ADINA YAPILACAK O GECE YAPILAN IBADETLER

HERKES ISMINI VERIRSE COK IYI OLUR LİSTENIN YANINA YAZAYIM BAĞIŞLAYACAĞIMIZ ZAMAN İSİMLE DAHA GUZEL OLUR

Bende katılmak istiyorum

Hangi duaları okuyacaz canım bir liste yapsaniz
Ortak karar verecegız
Kuranda 41 yasin 41 fetıh 41 vakıa kararlastırıldı

Salavatta da ben salavati kubra salavatı fatih dıye dusunuyorum cok fazıletlı ve buyuk salavatlar

TABİİKİ en basta 1000 er defa estağfurullah
Allahüekber la ilahe illallah mutlaka cekerız belkı daha fazla 100 kısı olursak 10. Bıntane bıle çekılır

Ortak karar verecegız
Kuranda 41 yasin 41 fetıh 41 vakıa kararlastırıldı

Salavatta da ben salavati kubra salavatı fatih dıye dusunuyorum cok fazıletlı ve buyuk salavatlar
Olur canım güzel olur her kişi başı bir defa yasin 1 defa fetih 1 defa vakıa mı okuyacak sonra kişilere mi bagisliyacak kendiside dahil

Güzel olur tabi ne kadar çok kalabalık o kadar iyi olur

Olur canım güzel olur her kişi başı bir defa yasin 1 defa fetih 1 defa vakıa mı okuyacak sonra kişilere mi bagisliyacak kendiside dahil
Her kısı deıl kuran bılmeyenler var bu yuzden 3 GRUP ayırıyoruz ama tek bır ortak sey var herkes gruptaki arkadasının adına bagıslayacak

İsmim Merve. Esma ve zikir grubunda yer almak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…