🤲KADİR GECESİ TERTİBİ🤲

CAN KIZLAR
100.000 İHLAS HATIMINE SON 12.750 KALDI
DESTEK CIKABILECEK YOKMU. BU GECE DUALAYALIM

KIZLAR, KADİR GECESI SONRASINDADA BİR ETKINLIK YAPACAĞIMIZDAN BAHSETMISTİK..

HER CUMA KISI BASI 1 CÜZ DÜŞECEK SEKILDE LİSTEDEKİ KİŞİLERE HATİM YAPILACAK..
YANİ 30 CÜZ VARSA
30 KİŞİLİK Bİ LİSTE YAPILACAK
KİŞİ BASI 1 CUZ BELIRLENECEK HER CUMA HERKES O CÜZÜ OKUYACAK BENCE MUHTEŞEM BİR ORGANİZASYON OLACAK. HER HAFTA HATIM YAPTIĞINIZI DUSUNUN..
1 GUNDE OKUMANIZ SART DEIL CUMA CÜZLER DAĞITILDI DIYELIM GELECEK CUMAYA KADAR OKUMAK ICIN ZAMANINIZ OLACAK.. ZATEN GUNLUK HAYATIMIZDA DA ACIP OKUYORUZ KURAN. BIZ BUNU HATIM SEKLINDE YAPMAYI PLANLADIK.
KATILMAK ISTEYEN OLURSA R rana20 ETIKETLESIN BENCE KACIRMAYIN DERIM.
BEN 28. CÜZÜ ALDIM.

Tavuk_suyu_
Morrmeneksee
Yorgunkus
Magnifiaque
Y yakut1
Ssevincli
burcusami
Nayro
A Arelarven
Tiniminimavihanim
Tiniminimavihanim kard.
Z zinciriye
Morm
M MaviMabellee
MoonfacedMom
Myhomes
namaste21
Ceren0134
namaste21 kızı
Ayzelin
mavispreyboya
O oziko_53
Mintimint
Gelincik78
Asiltutku
K karamelli001
Pinkpotter
Ballikabak
Taze fasulye
M Morlale8
A arkadasimes
Yazarhanim
Zeynep 0666
R rana20
ohbb
mavikelebek34
Umut_2019
Saliha40
B Buluts34
humanbeings
Catlak-kurabiye
in_cim
Z Zerre
Mintimint eşi
mutlulukbenihicbirakma
Aselhannn
Whiterose89
Cookiie
Mucizemm222
aysenurt3991
L Livagul
MoonfacedMom ipek
Ssevincli ablası
SoLeiL12
Ruzgarruya
5 528mucizemmm
Asiltutku annesi
theia07
H HaklisinHocam
mutlulukbenihicbirakma kardesi
mutlulukbenihicbirakma annesi
agustos72
R rana20 annesi
R rana20 kardesi
kevsersoylu
Life light
Mintimint annesi
H M
Rubella86
debriyajgazfren
Leyl-i-fer
Kahve __Kokusu
melankolimm
kavs-i kuzah
BereliPenguen
zey_nep
Meybuz
daisyko
M Maviayyy
M Maviayyy anne
M Maviayyy kardesı
M MaviMabellee annesi
ZeyElif
V Vavin
P Pemberenkli66
Blue_Peri
muhursuzpusula
ummhnisa
@nana929
namaste21 eşi

Canım çok isterdim katılmak ama maalesef ben arapça okumayı bilmiyorum

R rana20 Yerimi alayım cüz farketmez

Canim ben cok katilmak isterim ama is yeein açilorsa yogunluktan vaktim kalir mi bilmiyorum ben giremesem de annemi kendi yerime sokabilirim kendisiyle konusup haber vercem

30. Cüzü de ben alayım

Canim ben cok katilmak isterim ama is yeein açilorsa yogunluktan vaktim kalir mi bilmiyorum ben giremesem de annemi kendi yerime sokabilirim kendisiyle konusup haber vercem
Evet cnm annenızle veya herhangi bir arkadaslarınızlada paylasabılırsınız yetıstıremeyecek olursanız..
. Mesela o haftada dersınız kı su kısının adına hatıme katılıyorum seklınde de Belirtebilirsiniz. Yanı listedekı yerınızı korursunuz fakat o hafta benım ıcın degılde atıyorum annemın ısmı gecsın hatımıde seklınde diyebilirsiniz

Canim annemden baska kimseden bu konuda bir sey isteyemiyorum nedense annem kesin girer benim adima kendi adina bi hafta denerim yetistirebilirsem eger devma edeeim kuzum

Canim annemden baska kimseden bu konuda bir sey isteyemiyorum nedense annem kesin girer benim adima kendi adina bi hafta denerim yetistirebilirsem eger devma edeeim kuzum
Tamam cnm. Rana ayarlacak ınsallah bakalım normalde benim okumam yavas gercekten ama ıyı olacak her hafta bır hatım. Sevabından faydalanmak cok istiyorum

R rana20 katılmak isterim 8.Cüzü alayım

Kuzum ne yazıkki bende katilamam arapca bilmiyorum cnku

Canım herkes bir cüz aldıktan sonraki haftaya cuma bir sonraki cüzu alsın. Mesela 1.cüzu alan sonraki haftaya 2.cüzü alsın. Hem kendi hatmimızi hemde grupça hatim yapmış oluruz. Ne dersin?
Olabılır. Yanı hep aynı cuzu okumakta bırz ezbere olabılır dogru.. R rana20 bu konuda benden daha tecrubeli onlada konusup halldelım o zmn. Grupla o ilgilenecek cunku. Kolayına nasıl giderse o sekılde yapalım ama dedıgınız dogru ve mantıklı

Bende katılmak isterdim canım ama bende arapça bilmiyorum

Canım herkes bir cüz aldıktan sonraki haftaya cuma bir sonraki cüzu alsın. Mesela 1.cüzu alan sonraki haftaya 2.cüzü alsın. Hem kendi hatmimızi hemde grupça hatim yapmış oluruz. Ne dersin?

Morrmeneksee ay negüzelmiş ben Arapça okuyamıyorum maalesef ama öğreniyorum inşallah ilk hatimimden sonra size katılmak nasip olur kardeşime söyleyim o yetişebilirse katılır yazarım

Morrmeneksee ay negüzelmiş ben Arapça okuyamıyorum maalesef ama öğreniyorum inşallah ilk hatimimden sonra size katılmak nasip olur kardeşime söyleyim o yetişebilirse katılır yazarım
Canım bende yavas yavas okuyorum. Yanı okuyabiliyorsan. Yavasta olsa katıl bence. Annenede ılet

Kuzum ne yazıkki bende katilamam arapca bilmiyorum cnku
Bende katılmak isterdim canım ama bende arapça bilmiyorum
Kızlar ınsallah Birgun nasıp olur da öğrenirsiniz.
Youtubedn cok guzel anlatan hocalar var kesınlıkle tavsıye ederım sızlere 3 4 gun ıcınde cozersnz zamanla okumanızda hızlanır. Bende okumamı hızlandırmaya calısıyorum bakalım

Canım bende yavas yavas okuyorum. Yanı okuyabiliyorsan. Yavasta olsa katıl bence. Annenede ılet

Canım ben daha çok yeniyim güvenemem kendime bi dahakine nasip olur inşallah kardeşimi aradım şimdi o katılırım dedi haftada 1 cüz demi yanlış anlamadım? Bide liste önceden belli olacak mı adet olacağı zaman önceden okumak için çok iyi olur
Annem çok ister ama katılamaz canım ya annem kemoterapi tedavisi görüyor ağır oluyor her zamanı bir olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…