🤲KADİR GECESİ TERTİBİ🤲

Hoppa.. yasin yada başka sure okumayı planlıyorsaniz .. şimdiden alabilirim zira o gece adet olma ihtimalim buyuk..

Ben okuyabilirim . Okuyacak arkadaşlarımla sayı belirlenirse sayı bölüşümü yapariz

Ben kuran okurum beni de alın guruba 💞

Bende katılmak istyrm kuran okurum okuyabldgm kadarıyla

KUran grubuna katilirim insallah

Kuran ve salavat kurubuna katılabilirim. Esma daha önce hiç yapmadım😞

R rana20 ben kuran grubuna girmek istiyorum beni eklersen sevinirim

Sen tüm gruplardakileri kesin liste yaparsın canım ona göre en son herşey bitip duasını yaparken o listeyi sayarız duaya ekleriz yani böyle yapabiliriz

R rana20 canım Kuran grubuna yaz beni

Birde o gece mi okunacak bunlar yoksa önceden okuyabilir miyiz

Benide kat kuran grubuna ama cok katilim onda olursa kolaylik olsun diye katilirim cuzlerimde var ondan canim

Kuran, esma ve zikir grubunun üçüne de katılmak istiyorum inşallah

Kuran grubuna katılabilirim. Esma ve zikir de olur sadece tefriciye okunursa ona yazmayın beni.

Canım benide kuran grubuna yaz

R rana20 canım beni de Kur'an bölümüne yaz

Ben de kuran grubuna katılabilir miyim Morrmeneksee Morrmeneksee

Morrmeneksee Morrmeneksee çok teşekkür ederim oldu evet saolun🥰🤦 adet olmasam inşallah bebisimde tutmuş olur zaten kuran okurum ama adet olursam ki inşallah olmam🤲 Esma okurum inşallah yazın beni her halikurda birinden birinde olacam yani allah izin verirse🤲

Ben adet olmazsam kuran okumaya da katılırım canım yoksa tesbih ve esmalara katılabilirim

Beni de ekleyin canım ben varım her türlü

Kizlar ben kuran okurum insallah

Benide kuran grubuna alırmısın 🤗

Hepsinde olmak isterim canım 🥰🤗
Kızlar hepinizi Kuran'ı Kerim Grubuna ekliyorum. Sayımız 41 kişiyi bulursa herkes ;
1 tane Yasin'i Şerif
1 tane Fetih Suresi
1 tane Vakıa Suresi okuyacak ve hatmimiz tamamlanacak Allahın izniyle 🤲🏻🧿

Kızlar hepinizi Kuran'ı Kerim Grubuna ekliyorum. Sayımız 41 kişiyi bulursa herkes ;
1 tane Yasin'i Şerif
1 tane Fetih Suresi
R rana20 ben adet olmam inşallah iki gün sonra belli olur zaten transfer sonucundan olmasam yazarım haber ederim Kur'an'a ekleyin

Cnm ne okuyacagaz anlamadim ben tam
Canım Kadir gecesi için bir araya geleceğiz ve 3 grup oluşturduk ;
🔹Kuran'ı Kerim Grubu
Yasin'i Şerif Fetih suresi Vakıa Suresi okunacak
🔹Salavat Grubu
🔹Esmaül Hüsna Grubu
🔹"ALLAHUEKBER 2000
Estağfurullah 2000
La ilahe illallah 2000
Elhamdulillah 2000" bu tesbihleri de herkes çekecek kişi başı 30 tane falan düşüyor.
Bütün bu gruplara katılabilirsin kişi sayımız fazla olacağı için kişi başı okuma sayısı az olacak zaten 😘

R rana20 canım benimde adetim bu ara düzensiz takvime göre ilk gün gibi gözüküyor kadir gecesi. Olmazsam sıkıntı yok okurum zaten. Olursamda okutacak birini bulamazsak burdan ben okuturum üzerime düşenleri salatavat çekerim.

R rana20 canım benimde adetim bu ara düzensiz takvime göre ilk gün gibi gözüküyor kadir gecesi. Olmazsam sıkıntı yok okurum zaten. Olursamda okutacak birini bulamazsak burdan ben okuturum üzerime düşenleri salatavat çekerim.
Allah razı olsun canım benim Rabbim bu çabalarının karşılığını versin inşallah 🤲🏻👶🏻🤲🏻🥰

1 tane Yasin'i Şerif
1 tane Fetih Suresi
Bende katılmak istiyorum. İsmim bahar ne yapmam gerekiyor

Bende katılmak istiyorum. İsmim bahar ne yapmam gerekiyor
Canım grupları oluşturunca etiket yapacağız seni o zaman okumaya başlarsın. Kuran'ı Kerim Grubunda okurken diğer gruplara da katılabilirsin. Zaten sayılar gayet uygun düşecek kişi başı o yüzden tüm dualara katılabilirsin seni de listeme ekliyorum 😘❤️

X