🤲KADİR GECESİ TERTİBİ🤲

Herkes toplansın ne yapacağımıza karar vererız arkadaslar..
Liste kapandıktan sonra herkes katılacağı grup veya grupları soyler ısımlerıyle beraber rahatlıkla not alırız..
Arzu edersınızkı bıraz kalabalık zaman alacaktır.. 1 gun daha bekleyelımm liste ıcın.. Sonra grubu oturturuz insallah

Liste kapandıktan sonra herkes katılacağı grup veya grupları soyler ısımlerıyle beraber rahatlıkla not alırız..
Arzu edersınızkı bıraz kalabalık zaman alacaktır.. 1 gun daha bekleyelımm liste ıcın.. Sonra grubu oturturuz insallah
Ben burdayım

Bende katılırım canım

Burada hiç dua grubu yönetmedim canım bilemedim ki H M H M sen yapar mısın. Sende görüyorum o ışığı🤣
Yönetmek sorun dehil canim benim dua topiklerimde var çok ama benm sınav durumlsrim oluyor zaman zamsn o yüzden şuan yönetmeye vakit ayırmak zor gibi yoğun geçiyor yani ramazsn

Yönetmek sorun dehil canim benim dua topiklerimde var çok ama benm sınav durumlsrim oluyor zaman zamsn o yüzden şuan yönetmeye vakit ayırmak gibi yoğun geçiyor yani ramazsn
Tamam cnm. Ekleyelımmı gruba cok fazla bırsey dusecegını sanmıyorum kısı bası sayı 70

• Beğen
Reactions: H M
X