✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

R rana20 kuzum benim kendi okuduğum hatmim var birde haftada bir kez okuduğumuz hatim var üzülerek katılamıyacağımı söylemek istedim ama şöyle söyleyeyim eksik cüz kalırsa beni etiketle misaitsem mutlaka okurum canım

Haklısın canım, böyle daha mantıklı yolumuza düzenli okuyanlarla devam edebiliriz, ben diğer hatim grubunda da varım, orada 2 hafta süre ile 2 cüz okuyoruz, ben zorlanmadı şükür, adet zamanım gelecek diye önden okuduğumda oldu cüzleri, birde böyle deneyelim inşallah zamanında hatmimiz tamamlanır canım

Bende 2 haftada 2 cüz okurum bende varım

@zinciriye
S SekerliYogurt
Kızlar bi haftadır bildirim alamadım sizden. 5.hafta Hatmi duası için sizi bekliyoruz lütfen acil dönüş yapın. Bu haftaki listeye sizi ekleyemedim.
Benim başımda bazı sıkıntılar var. O yüzden hiç giremedim bi süredir. Sıkıntılarımı atlatayım tekrar katılcam inşallah.

Bende okurum 2 haftada 2 cüz canım

R rana20 bu hafta iyi aynı sistem mi okucaz peki yani haftada 1 olarak

KURAN'I KERİM HATMİ
6.Hafta

. .

SON GÜN

Katılan Arkadaşlar ;

1.cüz muhursuzpusula
2.cüz HejaR12
3.cüz H M
4.cüz B Buluts34
5.cüz Ruzgarruya
6.cüz Asiltutku
7.cüz B Buluts34
8.cüz Ssevincli Ablası
9.cüz Ssevincli Komşusu
10.cüz ohbb
11.cüz Dutt
12.cüz @Etlibamya
13.cüz Z Zerre
14.cüz Cookiie
15.cüz burcusami
16.cüz Meybuz
17.cüz burcusami
18.cüz R rana20
19.cüz R rana20
20.cüz SoLeiL12
21.cüz SoLeiL12
22.cüz i p e k
23.cüz HejaR12
24.cüz mutlulukbenihicbirakma Kardeşi
25.cüz Ssevincli Komşusu
26.cüz kavs-i kuzah
27.cüz R rana20 Annesi
28.cüz Teneffus Zili
29.cüz @Ada-anne
30.cüz @Ada-anne

SON BİLDİRİM 08.07 PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAKTIR. LÜTFEN BU KONUDA HASSASİYET GÖSTERELİM ARKADAŞLAR

Hatimimizin süresi 2 haftadır.

Şimdi bu hafta yani bugün için bildirim yapmayıp haftaya mi olacak yanlış anlamadım değil mi

Canım geçen haftadan bildirim yapmadın ya sen bu hafta derken yanlış yazmışım geçen haftanın cüzünü demek istedim
Geçen hafta dedim hani ben haber veremesem bile okudum sayın demiştim

28. Cüzü okudum ben buraya yazdım biliyodum yazmamışım ondan önceki hafta yazmışım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…