✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

Arkadaşlar grubumuz çok güzel ilerliyor ama malesef ki her hafta 1 2 kişinin bildirimini alamadığımız için duasını bekletmek zorunda kalıyoruz bu durum her hafta olmaya başladı. Sizden ricam lütfen bu konuda hassasiyet gösterelim gününde okuyan ve cuma günü duasını almak isteyen arkadaşlarımızın hakkına girmeyelim. Bu düzene zorlananlar varsa lütfen bildirsin bana. Haftada 1 cüz okuyoruz cidden çok zor olmaması lazım. Hepimiz insanız sonuçta hastalık olur başka bi durum olur aksayabilir ama öncesinde bildirin ki diğer arkadaşlar ile birlikte destek olup hatmimizi gününde bitirelim lütfen 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

3.Hafta nın Hatim Duası için
zey_nep zey_nep
Arkadaşım senden haber bekliyoruz hala lütfen görünce acil dönüş yap.
5.Hafta nın Hatim Duası için
Z zinciriye
S SekerliYogurt
Arkadaşlar sizden haber bekliyoruz lütfen görünce acil dönüş yapın.

Kızlar zey_nep zey_nep arkadaşımız 10 hazirandan beri girmemiş siteye 10.cüz okuayacaktı. Okuyup okumadığını bilemediğim için bekledik ama onun yerine okusak olur mu artık ne dersiniz?

Kızlar zey_nep zey_nep arkadaşımız 10 hazirandan beri girmemiş siteye 10.cüz okuayacaktı. Okuyup okumadığını bilemediğim için bekledik ama onun yerine okusak olur mu artık ne dersiniz?
Canım Zeynep arkadaşımız 10.cüzü okumuş olsa bile onu önümüzdeki haftalarda eksik olabilecek cuze sayarız. Bence dualarımız daha fazla beklemesin o cüzü okuyarak 3.haftayı tamamlayalım derim.

Canım Zeynep arkadaşımız 10.cüzü okumuş olsa bile onu önümüzdeki haftalarda eksik olabilecek cuze sayarız. Bence dualarımız daha fazla beklemesin o cüzü okuyarak 3.haftayı tamamlayalım derim.
Bence de öyle yapalım çok beklemesin 2 haftadır bekliyor zaten kuzum sen okuyabilir misin peki 10.cüzü duasını da Ssevincli Ssevincli komşusu yapacaktı listeyi atıyım sen okuyunca dualansın 🤲🏻

Bence de öyle yapalım çok beklemesin 2 haftadır bekliyor zaten kuzum sen okuyabilir misin peki 10.cüzü duasını da Ssevincli Ssevincli komşusu yapacaktı listeyi atıyım sen okuyunca dualansın 🤲🏻
Akşam okurum canım arkadaş yarın duasını yapsın. Rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏻

Kuzum listede karışıklık yok dimi 4. Haftanın listesi 9.cüz degilmiydi zeynep arkadaşın okuması gereken

🌺KURAN'I KERİM HATMİ🌺
6.Hafta

👉🏻0️⃣2️⃣. 0️⃣7️⃣. 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣👈🏻
👆🏻👆🏻👆🏻
SON GÜN

✨✨✨Katılan Arkadaşlar ;

1.cüz 👉🏻 muhursuzpusula muhursuzpusula
2.cüz 👉🏻
3.cüz 👉🏻 H M H M
4.cüz 👉🏻
5.cüz 👉🏻 Ruzgarruya Ruzgarruya ✔️
6.cüz 👉🏻 Asiltutku Asiltutku
7.cüz 👉🏻 B Buluts34
8.cüz 👉🏻 Ssevincli Ssevincli Ablası
9.cüz 👉🏻 Ssevincli Ssevincli Komşusu
10.cüz 👉🏻 ohbb ohbb
11.cüz 👉🏻 Dutt Dutt
12.cüz 👉🏻 @Etlibamya
13.cüz 👉🏻 Z Zerre ✔️
14.cüz 👉🏻 Cookiie Cookiie
15.cüz 👉🏻
16.cüz 👉🏻 Meybuz Meybuz
17.cüz 👉🏻 burcusami burcusami
18.cüz 👉🏻
19.cüz 👉🏻 R rana20
20.cüz 👉🏻
21.cüz 👉🏻 SoLeiL12 SoLeiL12
22.cüz 👉🏻 i p e k i p e k ✔️
23.cüz 👉🏻 HejaR12 HejaR12
24.cüz 👉🏻 mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma Kardeşi✔️
25.cüz 👉🏻 Ssevincli Ssevincli Komşusu
26.cüz 👉🏻 kavs-i kuzah kavs-i kuzah
27.cüz 👉🏻 R rana20 Annesi
28.cüz 👉🏻 Teneffus Zili Teneffus Zili
29.cüz 👉🏻
30.cüz 👉🏻 @Ada-anne

🔹SON BİLDİRİM 01.07 PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAKTIR. LÜTFEN BU KONUDA HASSASİYET GÖSTERELİM ARKADAŞLAR 🌺🌺🌺

🌺KURAN'I KERİM HATMİ🌺
6.Hafta

👆🏻👆🏻👆🏻
SON GÜN

✨✨✨Katılan Arkadaşlar ;

2.cüz 👉🏻
3.cüz 👉🏻 H M H M
4.cüz 👉🏻
7.cüz 👉🏻 B Buluts34
10.cüz 👉🏻 ohbb ohbb
11.cüz 👉🏻 Dutt Dutt
12.cüz 👉🏻 @Etlibamya
13.cüz 👉🏻 Z Zerre ✔️
15.cüz 👉🏻
16.cüz 👉🏻 Meybuz Meybuz
18.cüz 👉🏻
19.cüz 👉🏻 R rana20
20.cüz 👉🏻
29.cüz 👉🏻
30.cüz 👉🏻 @Ada-anne

🔹SON BİLDİRİM 01.07 PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAKTIR. LÜTFEN BU KONUDA HASSASİYET GÖSTERELİM ARKADAŞLAR 🌺🌺🌺
Okudum canım allah kabul etsin

Arkadaşlar son haftalarda maalesef ki boş cüzlerimiz kalıyor ve vaktinde Hatim Duasını yapamıyoruz.
Bundan sonra ki haftalar için gerçekten her hafta düzenli bildirim yapan arkadaşlar ile devam etmek istiyorum çünkü 1 2 kişi yüzünden diğer bütün herkes beklemek zorunda kalıyor. Şöyle bir fikrim var ;
Yaklaşık 6 cüzümüz bazen de daha fazla cüz boşta kalıyor süremizi 2 Haftaya uzatıp kalan cüzleri de ben 2 cüz okurum diyen arkadaşlarımla paylaşıp listeye alıma kapatıp bu düzende devam edelim mi lütfen sizde fikirlerinizi iletin bu konuda bana destek olun. Ben çalıştığım halde hafta da 1 cüz okumaya hiç zorlanmadan devam ediyorum ama bu aksaklık neden her hafta oluyor inanın çözemedim hakkınızı helal edin. 😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻

H M H M
Asiltutku Asiltutku
Ruzgarruya Ruzgarruya
B Buluts34
Dutt Dutt
Ssevincli Ssevincli
ohbb ohbb
Z Zerre
Cookiie Cookiie
Meybuz Meybuz
burcusami burcusami
SoLeiL12 SoLeiL12
HejaR12 HejaR12
Teneffus Zili Teneffus Zili
@Ada-anne
kavs-i kuzah kavs-i kuzah
muhursuzpusula muhursuzpusula

🌺KURAN'I KERİM HATMİ🌺
6.Hafta

👆🏻👆🏻👆🏻
SON GÜN

✨✨✨Katılan Arkadaşlar ;

2.cüz 👉🏻
3.cüz 👉🏻 H M H M
4.cüz 👉🏻
7.cüz 👉🏻 B Buluts34
10.cüz 👉🏻 ohbb ohbb
11.cüz 👉🏻 Dutt Dutt
12.cüz 👉🏻 @Etlibamya
13.cüz 👉🏻 Z Zerre ✔️
15.cüz 👉🏻
16.cüz 👉🏻 Meybuz Meybuz
18.cüz 👉🏻
19.cüz 👉🏻 R rana20
20.cüz 👉🏻
29.cüz 👉🏻
30.cüz 👉🏻 @Ada-anne

Ben okudum🌹

Arkadaşlar son haftalarda maalesef ki boş cüzlerimiz kalıyor ve vaktinde Hatim Duasını yapamıyoruz.
Bundan sonra ki haftalar için gerçekten her hafta düzenli bildirim yapan arkadaşlar ile devam etmek istiyorum çünkü 1 2 kişi yüzünden diğer bütün herkes beklemek zorunda kalıyor. Şöyle bir fikrim var ;
Yaklaşık 6 cüzümüz bazen de daha fazla cüz boşta kalıyor süremizi 2 Haftaya uzatıp kalan cüzleri de ben 2 cüz okurum diyen arkadaşlarımla paylaşıp listeye alıma kapatıp bu düzende devam edelim mi lütfen sizde fikirlerinizi iletin bu konuda bana destek olun. Ben çalıştığım halde hafta da 1 cüz okumaya hiç zorlanmadan devam ediyorum ama bu aksaklık neden her hafta oluyor inanın çözemedim hakkınızı helal edin. 😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻

H M H M
Asiltutku Asiltutku
Ruzgarruya Ruzgarruya
B Buluts34
Dutt Dutt
Ssevincli Ssevincli
ohbb ohbb
Z Zerre
Cookiie Cookiie
Meybuz Meybuz
burcusami burcusami
SoLeiL12 SoLeiL12
HejaR12 HejaR12
Teneffus Zili Teneffus Zili
@Ada-anne
kavs-i kuzah kavs-i kuzah
muhursuzpusula muhursuzpusula
Ben varım canım 2 hafta gayet güzel olur böylelikle okumalar da birikmez rahat şekilde okunur

Ben varım canım 2 hafta gayet güzel olur böylelikle okumalar da birikmez rahat şekilde okunur
Biliyorsun canım diğer okumalarımızda oluyor zaten bence de öyle güzel olur sanki bu şekilde 2 cüz alıp okumak daha mantıklı bence de ki zaten devamlı okuyan arkadaşlarımızın sayısı çok 3 4 kişi 2 cüz alsa aslında yine hafta da da olur dur bakalım kızlar ne dicek 🤗

X