✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

Arkadaşlar grubumuz çok güzel ilerliyor ama malesef ki her hafta 1 2 kişinin bildirimini alamadığımız için duasını bekletmek zorunda kalıyoruz bu durum her hafta olmaya başladı. Sizden ricam lütfen bu konuda hassasiyet gösterelim gününde okuyan ve cuma günü duasını almak isteyen arkadaşlarımızın hakkına girmeyelim. Bu düzene zorlananlar varsa lütfen bildirsin bana. Haftada 1 cüz okuyoruz cidden çok zor olmaması lazım. Hepimiz insanız sonuçta hastalık olur başka bi durum olur aksayabilir ama öncesinde bildirin ki diğer arkadaşlar ile birlikte destek olup hatmimizi gününde bitirelim lütfen

3.Hafta nın Hatim Duası için
zey_nep
Arkadaşım senden haber bekliyoruz hala lütfen görünce acil dönüş yap.
5.Hafta nın Hatim Duası için
Z zinciriye
S SekerliYogurt
Arkadaşlar sizden haber bekliyoruz lütfen görünce acil dönüş yapın.

Kızlar zey_nep arkadaşımız 10 hazirandan beri girmemiş siteye 10.cüz okuayacaktı. Okuyup okumadığını bilemediğim için bekledik ama onun yerine okusak olur mu artık ne dersiniz?

Kızlar zey_nep arkadaşımız 10 hazirandan beri girmemiş siteye 10.cüz okuayacaktı. Okuyup okumadığını bilemediğim için bekledik ama onun yerine okusak olur mu artık ne dersiniz?
Canım Zeynep arkadaşımız 10.cüzü okumuş olsa bile onu önümüzdeki haftalarda eksik olabilecek cuze sayarız. Bence dualarımız daha fazla beklemesin o cüzü okuyarak 3.haftayı tamamlayalım derim.

Canım Zeynep arkadaşımız 10.cüzü okumuş olsa bile onu önümüzdeki haftalarda eksik olabilecek cuze sayarız. Bence dualarımız daha fazla beklemesin o cüzü okuyarak 3.haftayı tamamlayalım derim.
Bence de öyle yapalım çok beklemesin 2 haftadır bekliyor zaten kuzum sen okuyabilir misin peki 10.cüzü duasını da Ssevincli komşusu yapacaktı listeyi atıyım sen okuyunca dualansın

Bence de öyle yapalım çok beklemesin 2 haftadır bekliyor zaten kuzum sen okuyabilir misin peki 10.cüzü duasını da Ssevincli komşusu yapacaktı listeyi atıyım sen okuyunca dualansın
Akşam okurum canım arkadaş yarın duasını yapsın. Rabbim kabul etsin inşallah

Kuzum listede karışıklık yok dimi 4. Haftanın listesi 9.cüz degilmiydi zeynep arkadaşın okuması gereken

KURAN'I KERİM HATMİ
6.Hafta

. .

SON GÜN

Katılan Arkadaşlar ;

1.cüz muhursuzpusula
2.cüz
3.cüz H M
4.cüz
5.cüz Ruzgarruya
6.cüz Asiltutku
7.cüz B Buluts34
8.cüz Ssevincli Ablası
9.cüz Ssevincli Komşusu
10.cüz ohbb
11.cüz Dutt
12.cüz @Etlibamya
13.cüz Z Zerre
14.cüz Cookiie
15.cüz
16.cüz Meybuz
17.cüz burcusami
18.cüz
19.cüz R rana20
20.cüz
21.cüz SoLeiL12
22.cüz i p e k
23.cüz HejaR12
24.cüz mutlulukbenihicbirakma Kardeşi
25.cüz Ssevincli Komşusu
26.cüz kavs-i kuzah
27.cüz R rana20 Annesi
28.cüz Teneffus Zili
29.cüz
30.cüz @Ada-anne

SON BİLDİRİM 01.07 PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAKTIR. LÜTFEN BU KONUDA HASSASİYET GÖSTERELİM ARKADAŞLAR

Okudum canım allah kabul etsin

Arkadaşlar son haftalarda maalesef ki boş cüzlerimiz kalıyor ve vaktinde Hatim Duasını yapamıyoruz.
Bundan sonra ki haftalar için gerçekten her hafta düzenli bildirim yapan arkadaşlar ile devam etmek istiyorum çünkü 1 2 kişi yüzünden diğer bütün herkes beklemek zorunda kalıyor. Şöyle bir fikrim var ;
Yaklaşık 6 cüzümüz bazen de daha fazla cüz boşta kalıyor süremizi 2 Haftaya uzatıp kalan cüzleri de ben 2 cüz okurum diyen arkadaşlarımla paylaşıp listeye alıma kapatıp bu düzende devam edelim mi lütfen sizde fikirlerinizi iletin bu konuda bana destek olun. Ben çalıştığım halde hafta da 1 cüz okumaya hiç zorlanmadan devam ediyorum ama bu aksaklık neden her hafta oluyor inanın çözemedim hakkınızı helal edin.

H M
Asiltutku
Ruzgarruya
B Buluts34
Dutt
Ssevincli
ohbb
Z Zerre
Cookiie
Meybuz
burcusami
SoLeiL12
HejaR12
Teneffus Zili
@Ada-anne
kavs-i kuzah
muhursuzpusula

Ben okudum

Ben varım canım 2 hafta gayet güzel olur böylelikle okumalar da birikmez rahat şekilde okunur

Ben varım canım 2 hafta gayet güzel olur böylelikle okumalar da birikmez rahat şekilde okunur
Biliyorsun canım diğer okumalarımızda oluyor zaten bence de öyle güzel olur sanki bu şekilde 2 cüz alıp okumak daha mantıklı bence de ki zaten devamlı okuyan arkadaşlarımızın sayısı çok 3 4 kişi 2 cüz alsa aslında yine hafta da da olur dur bakalım kızlar ne dicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…