Kadır gecesi için nasıl dua ederiz?

yarenturk

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2019
193
140
33
Selamünaleyküm arkadaşlar. Malum yarın kadır gecesi, nasıl dua ediyorsunuz, hangi ayetler okunmalı?

Ben yıllardır her kadır gecesi kadır süresini okurum. Her yılda ettiğim dua aynıdır ama açıkçası ,Allah daha iyi bilir, pek değişen bir şey olmadı hayatımda. Siz nasıl dua ediyorsunuz? Burada bir bilgi paylaşımı olursa fikr ediniriz, eminim dua konusunda daha fazla tecrübesi olan arkadaşlarımız vardır. Belki yanlış yaptığım bir yeri fark ederim, bana da yardımcı olurlarsa sevinirim.

Hepinize teşekkür ediyorum şimdiden. Allah bu sene dualarımızı kabul etsin.

Tesbih namazı kılabilirsiniz. Içinizden geldiğince dua ermeniz en güzeli. Benim neredeyse ilk regl olduğum tarihten beri kadir gecesi regle denk geliyo bi sekilde. 😔

Tesbih namazı kılabilirsiniz. Içinizden geldiğince dua ermeniz en güzeli. Benim neredeyse ilk regl olduğum tarihten beri kadir gecesi regle denk geliyo bi sekilde. 😔
Sormayın benim de birkaç sene öyle olmuştu. Tavsiye etmiyorum ama geçiktirici haplardan almıştım. Ondan sonra değişti biraz. Tavsiyeleriniz için de teşekkürler. Tesbih namazını hiç kılmadım, kılınışına bakacağım.

X