Kadinlarkulubu Para Günü!

ya ben habire profile bakıyorum geldiniz mi diye yoksa buradaydım orada çıkş saatiniz yazıyor ben de buraya bakmadım abla ne aldın bakalım defne ne yedin bakalım acıktım valla

iş bitmez bende tembel hanımım valla tüm gün evde olunca sallana sallana yapıyorum

hoşgeldin canım...

lahana aldım kızıma sarmasını yapacaktım hafta sonu gelecek diye ama gemesi kesin değilmiş. mesaiye kalabilirim işler yoğun diyor şimdi msn de görüştük...ama haftaya mutlaka istiyorum diyor...

mantar, ıspanak, salata malzemesi ve meyve alıp geldim kızlar...

aldıklarımı yapayımda gelin birlikte yiyelim kızlar..

lovelim burdayım canım ya acil bir iş çıktı onu ayarladım şimdi. yemekte tavuk döner vardı ama soğuk :1no2: fazla yiyemedim ya açım yani anlayacağın cokacimcoook

fatma ablacım sen pişir biz hemen geliriz loveli ile kaydirigubbakcemile3 ikimizde açız bak ona göre kaydirigubbakcemile3

ben Manisa'ya gelirsem ilk işim sana gelmek olacak zaten ablacım :1hug: sende istanbula gelirsen haberim olsun. mutlaka görüşmek isterim.

lovelim sende gelirsen haberim olsun. loveliiiiiii nerdesin kız :uhm: fatma ablacım bizim hamarat işe daldı bizi unuttu sanırım kaydirigubbakcemile3

ay gelmişsin lahana sarmasına bayılırım ya olsa da yesek gelir kızın bak loveli demişti dersin anne kokusuna gelir o tavuk döner onu da severim ama soğuk sevmem ben bazen onu evde yapıyrum kocam seviyor tabii dönercide olduğu gibi olmasada değişiklik iyi oluyor

X