Kadinlarkulubu Para Günü!

!ikebana22!
Canim haftada bir olsun görüsünde hemfikir olmamiza sevindim.:1hug:
O zaman ilk mesajimda düzeltmeler yapip haftada bir seklinde degistirdigimizi bildirelim.yerimseniben

1. cocostar
2. -mutluluk-
3. bambusi
4. whitedaisy24
5. minilya
6. sulugöz
7. kk-delisi
8. beyza55
9. KardelenMasaliM
10. loveli
11. !ikebana22!
12. sekey
13. pamugum
14. g_b_k_
15. nudem
16. nadiye
17. Melan_choly
18. arzuco
19. daisy06
20. eyuphasret

arkadaşlar şimdi hafdada birimi çikacak listeden

Hayir canim.
Her hafta listedeki siraya göre birimizde toplaniyoruz(sanal olarak tabisırnaşık şey)
Kimsenin listeden cikacagi yok yani(kendi istegi ile ayrilmak isteyenler haricfisfisfis)
Yani buna göre haftaya sali cocstardayiz diger hafta sali _mutluluk_dayiz öbür hafta sali bambusideyiz.
a.s.a.s.a.s.
20 haftanin sonunda ayrilmak isteyenleri ve katilmak isteyenleri yeniden gözden gecirip tekrar baslyioruz.a.s.

eveeeeeeeeeeeeeeeettttt:lepi::enbuyukkk::teytey:çoookk iyi oldu böle olması :)) çok sevindim valla hihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile3

1. cocostar
2. -mutluluk-
3. bambusi
4. whitedaisy24
5. minilya
6. sulugöz
7. kk-delisi
8. beyza55
9. KardelenMasaliM
10. loveli
11. !ikebana22!
12. sekey
13. pamugum
14. g_b_k_
15. nudem
16. nadiye
17. Melan_choly
18. arzuco
19. daisy06
20. eyuphasret

kasımda bendesiniz bekliyorum haftada bir saat akşam 8 sebeb yemek derle topla derken ancak sabah okuldayım öpüyorumsizi zavallı kocam açıktabozuk para bırakamaz oldu hemen kumbarama atıyorum hehehehehe yaşasın kk

kasımda bendesiniz bekliyorum haftada bir saat akşam 8 sebeb yemek derle topla derken ancak sabah okuldayım öpüyorumsizi zavallı kocam açıktabozuk para bırakamaz oldu hemen kumbarama atıyorum hehehehehe yaşasın kk

ay cnm aynen benimkide akşam bırakır birakmaz doğru kumbaraya
paracıklar a.smirmirmirmir

iyi akşamlar arkadaşlar...

ne güzel düşünmüşünüz.. bende katılmayı çok isterdim ama 20 kişiyle sınırlamışınız...ilerideki günlerinize şimdiden benide listenize dahil ederseniz sevinirim...

gün birikimlerinizin bereketli olması dileğiyle...

iyi akşamlar arkadaşlar...

ne güzel düşünmüşünüz.. bende katılmayı çok isterdim ama 20 kişiyle sınırlamışınız...ilerideki günlerinize şimdiden benide listenize dahil ederseniz sevinirim...

gün birikimlerinizin bereketli olması dileğiyle...

Fatmacim evetmalesef sinir koymak zorunda kaldik.Cünkü öbür türlü katilim cok olacakti ve takipte zorlanacaktik.Ama sen bizimle birlikte birikim yap derim.Nede olsa motive olmak maksadimiz.Yeni baslayacak günde seni ilk siraya yaziorum bilea.s.

ben bozuk paraya dayanamaz oldum nerde gorsem atıyorum kavanozuma:)) ev halkı benden kose bucak para saklar hale gldi:)) iyi de oldu yoksa para biriktiremicektim :)

X