Kadinlarkulubu Para Günü!

ay nihayet açıldı çok özledim ya sizi tüm kk yı eksiktim sanki hazine bulmuş gibi sevindim

GÜNAYDIN
golgelerdusse251hp2pp3ny4.jpg

w450.png

herkese günaydın...

ben manisaya dün geldim...nasılsınız...ben hasta bakmaktan biraz yorgunum ama hastamızın durumu çok iyi, şükürler olsun...

sitede sorun varmış galiba..şükür düzelmiş, rahatlıkla girebildim..

gün yaptınızmı bu hafta...

merve aramızdan ayrılıyormuş ama hayırlı bir ayrılık...tebrik ederim canım..Allah zihin açıklığı versin inş.

Selam canlarimmmm.Birhaftadir yazamiyorum.Gerci üc dört gün kadar sitenin tasinmasi yüzünden site acilmadi.Geri kalan günlerdede boya badana yaptim.Bugünde yerlesecegim Allahin izni ile.Canlarim benim gecen hafta sitedeki problem yüzünden günümüzü yapamadik.Bu hafta sali günü bendesiniz.Hepinizi bekliyorum.
Islerimi bitirince daha detayli yazarim.Hepinizi öpüyorum simdilik.ŞenizŞenizŞenizŞeniz

günaydın arkadaşlar...

nasılsınız, KardelenMasalıM işlerin bittimi canım, sağlık ve mutlulukla, güle güle oturun evinizde...

gününde tertemiz misafirlerini ağırlayacaksın...ne güzel..

loveli ben buradayım canım, diğer arkadaşlar hafta sonu diye giremediler herhalde..
öğleden sonra uğrayanlar olur belki..

Fatma ablacim loveli canim tesekkür ederim.Evle birlikte bende bittim dogrusu.Sizin icin hepsi:)
Sonunda masa takimimida aldim artik rahatlikla misafirlerimi agirlayabilecegim.
Size neler yapiyim sali günü:)

Fatma ablacim loveli canim tesekkür ederim.Evle birlikte bende bittim dogrusu.Sizin icin hepsi:)
Sonunda masa takimimida aldim artik rahatlikla misafirlerimi agirlayabilecegim.
Size neler yapiyim sali günü:)

canım yemek takımını güle güle kullan...dilerim üzerinde sağlıklı ve bereketli yemek toplantılarınız olur...

salı gününede çok zahmete girme canım..a.s tatlı dil, güler yüz bize yeter...

canım yemek takımını güle güle kullan...dilerim üzerinde sağlıklı ve bereketli yemek toplantılarınız olur...

salı gününede çok zahmete girme canım..a.s tatlı dil, güler yüz bize yeter...

Ablacim tesekkür ederim.Sanalda olsa ilk misafirim siz olacaksiniz.a.s.
Evin isi bitti sayilir amam bende bittim dogrusu.Esyalar tasininca cok agir kaldirdim sanirim spiralimi kaydirdim.Ufaktan kanamam var birazda karnim agriyor.Daha önce spirali kayan varmi aranizda.Nasil anlasiliyor acaba.Doktora gidecektim sabah aradim tatildeymis.Agrim cogalirsa hastahaneye giderim artik:a015:

günaydın KardelenMasalıM ve arkadaşlar...

ellerine sağlık, işler bitmiş...spiral olayı hakkında bir şey diyemiyeceğim ama aman ihmal etme...vücutta yabancı bir madde, ne olur ne olmaz...hastaneye gitsen iyi edersin canım...

X