Kadinlarkulubu Para Günü!

valla canım benim bekleyecek pek zamanım yok yaş aldı başını gidiyor 30 yaşındayım ben

valla canım benim bekleyecek pek zamanım yok yaş aldı başını gidiyor 30 yaşındayım ben

öyle bir yazmışsın ki bende cümlenin başını okuyunca daha fazla sandım kaydirigubbakcemile3 30 yaş bence ideal bir yaş. ben 24 yaşındayım daha erken geliyor bana ama eşim 32 yaşında onun için geç olacak diye düşünüyorum. durumum karışık yani fisfisfis

sen doktora falan gittin mi hiç? yoksa henüz çocuk fikrini mi düşünüyorsun canım?

gittim sorun yok dedi deniyoruz bakalım umarım en kısa zamanda hamile kalırım her adet olduğumda ağlar oldum ben hamile olanlara seviniyor ben neden değilim diye kederleniyorum çok zaman olmadı ama ümit kırılınca çöküyor insan herkes soruyor neden yok biz evleneli 1 yılı geçti ben korundum doğum kontrol hapıyla bıraktım 5aydır bekliyoruz bu ayda olmazsa eşimi de dr götüreceğim san tavsiye eşine de sperm tahlili yaptır sonra bebek olayına gir kendini de kontrol ettir inan öyle moralim bozukki ağlamak üzereyim

gittim sorun yok dedi deniyoruz bakalım umarım en kısa zamanda hamile kalırım her adet olduğumda ağlar oldum ben hamile olanlara seviniyor ben neden değilim diye kederleniyorum çok zaman olmadı ama ümit kırılınca çöküyor insan herkes soruyor neden yok biz evleneli 1 yılı geçti ben korundum doğum kontrol hapıyla bıraktım 5aydır bekliyoruz bu ayda olmazsa eşimi de dr götüreceğim san tavsiye eşine de sperm tahlili yaptır sonra bebek olayına gir kendini de kontrol ettir inan öyle moralim bozukki ağlamak üzereyim

ahh bitanemmmmm :çok üzgünüm: sakın ağlıyayım falan deme bak kızarım hee :teselli: bu kader işi üzülsende üzülmesende zamanı gelince olur. hem 5 ay çok değil. zaten hapı bırakınca belli bir süreye kadar normal.

kıyamam sana ya sakın kendini sıkıntıya sokma. bebek olayı psikolojinle de alakalı. strese girip bünyeni yorma. rahat olmaya çalış.

bende buay doktora gideceğim bakalım eşimle beraber. biz evlenelide 1,5 sene oldu. çalışmaya başlayacağız bakalım. hem zaten ben hemen olmasını beklemiyorum. ancak 4-5 sene geçecekki umutsuzluğa kapılayım. bizim bir komşumuzun 20 sene sonra oldu. onu gördükten sonra bu konuda karamsar olmak bana mantıklı gelmiyor. sende olma tamam mı canım benim a.s.

ahh inşallah istediğin zaman olur dua et bana birazdan dr gideceğim kuruluk problemim için üff ayaklarım gitmiyor inan canım moral verdiğin için sağol konuşmak iyi geldi görüşürüz

ahh inşallah istediğin zaman olur dua et bana birazdan dr gideceğim kuruluk problemim için üff ayaklarım gitmiyor inan canım moral verdiğin için sağol konuşmak iyi geldi görüşürüz

inşallah canım benim. dua ederim tabi ki.herzaman hemde :Saruboceq: Allah hepimizin gönlüne göre versin canım. konuşmak istediğin herzaman bizler burdayız sen sakın canını sıkma :1hug:

geldim kızlar ama derdime cevap bulamadım galiba fitil verdi okudum vajinit içiinmiş ee kuruluk sorunum ne olacak smear testi yapıldı adetliyken hormonlara bakacak eşime anlattım tatmin olmadı sorunu çözmedi hafta sonu adanadaki dr gitcem o ne diyecek bakalım

geldim kızlar ama derdime cevap bulamadım galiba fitil verdi okudum vajinit içiinmiş ee kuruluk sorunum ne olacak smear testi yapıldı adetliyken hormonlara bakacak eşime anlattım tatmin olmadı sorunu çözmedi hafta sonu adanadaki dr gitcem o ne diyecek bakalım

geçmiş olsun canım. belki verdiği fitil hepsine iyi gelir. bi kullan bakalım neticeye göre doktorla konuşursun.

benim kişisel görüşüm; bence doktor doktor gezmek için çok erken be canım benim ya :sm_confused: zaten benim bildiğim normal sorunu olmayan çiftlerde 1 sene süre veriyor doktorlar. 1 sene bile olmamış senin. yazık iyice strese sokma kendini. doktora muayene olmuşsun probleminde yokmuş artık bekle bakalım 1 sene dolana kadar.

canım arkadaşım sorunum bebek değil kuruluk şöyle anlatayım cinsel ilişki için gerekli olan ıslaklık var ya erkek organının içeri girmesine sebeb olan ben de olmuyor ilişkiye giremiyorum kayganlaştırıcı olmadan bu normal değil evliliğim yeni olsa anlarım da 1 yılı geçti hala kayganlaşamıyorum vajinismus değilim ama ıslaklık olmuyor bu sorun beni geriyor cinsel hayat kalitesini düşürüyor

slm freyza sorma herkes hasta valla inşallah sorunu bir çözsem bebek olayına konsatre olacam ama işte

üniversite için kırklareline gidiyorum ek kontenjandan yerleştim o da dün açıklandı artık ben yokum aranızda. size çok ısınmıştım bütün muhabbetlerimiz çok güzel geçti günlerimiz falan vakit ayrılık vakti. sizinle yazışmayı özlicem:roflol::a015:

üniversite için kırklareline gidiyorum ek kontenjandan yerleştim o da dün açıklandı artık ben yokum aranızda. size çok ısınmıştım bütün muhabbetlerimiz çok güzel geçti günlerimiz falan vakit ayrılık vakti. sizinle yazışmayı özlicem:roflol::a015:

:a015: çok üzüldm canım. ama üniversiteyi de kazanmışsın onun için sevinmemiz de lazım. okulda internet kullanım şansın olursa arasıra bize yazarsın. hakkında hayırlısı olsun canım a.s.

yolun açık bahtınaydınlık olsun inşallah okul biter bitmez yerleşirsin işe biz burdayız fırsat bulursan msj yaz bize tadını çıkar en güzel günlerdir o günler çok öpüyorum seni

X