Kadinlarkulubu Para Günü!

evet fatma ablacım gerçekten çok iyi oldu bu para biriktirme işi. ben bayramda taşındım demiştim ya evin bütün boyasını biriktirdiğim para ile aldım. okadar işime yaradı ki yoksa çok sıkışacaktım. şimdide 2 altınım var onları da sanırım bozdurucam. doğalgazı açtırmak için peşinat lazım. ona kullanacağım. taşınmak nerdeyse bedavaya geldi kaydirigubbakcemile3

Canlarimmm iyiki varsiniz.Iyi dilekleriniz icin cok cok tesekkür ederim.Esim biraz önce kahvalti yapmak icin eve geldi.Pisman olmus belli.Sarilmaya öpmeye calisiyor.Tabi yildönümümü unutmu besbelli.Evden cikarken dedim keske öpmeyi denemek yerine özür dilemeyi becerebilsen.Hata üzerine hata yapiyorsun anlamadi tabi yildönümümüzden bahsettigimi.Merdivenlerden inerken arkasinda evlilik yildönümün kutlu olsun dedim ve kapattim kapiyi.
Nadiyecim yeni nickin hayirli olsun.a.s.

fırında tavuk yeni yendi bulgurlu köfte yapsam ilk olacak bakalım nasıl olacak whitedaisycim sağol arkadaşım fatma abla nasılsın paraları harcamaya kıyamıyorum ama hafta sonu mersine gideceğiz orada harcayacağım ayrıca kredi karının chip parası var hepsi benimm kocama da veririm ama azıcık

fırında tavuk yeni yendi bulgurlu köfte yapsam ilk olacak bakalım nasıl olacak whitedaisycim sağol arkadaşım fatma abla nasılsın paraları harcamaya kıyamıyorum ama hafta sonu mersine gideceğiz orada harcayacağım ayrıca kredi karının chip parası var hepsi benimm kocama da veririm ama azıcık

teşekkür ederim lovelim, gribi hala atlatamadım canım...onun haricinde şükür yaramazlık yok...

bugün evimin önünde pazar kuruluyor...pazara gidip, turşuluk alacağım..günümde size kısır yaparım yanınada bolca turşu koyarım artık...

ya kopamıyorum iki iş bir siz temizlik bitmez valla kısır bayılırım off yanına ayran bekliyorum gününü abla

tamam canlarım da, lovelinin dediği gibi sizden ayrılıp bir pazara gidebilsem...

ne zaman isterseniz buyurun...

Kizlar listemizin son hali buydu fakat cocostar,mutluluk,minilya,!ikebana22!,gbk,arzuco arkadaslarimizdan ses seda yok.
Bu arada biraz önce esim icin ismarladigim kazak geldi.Aksama paket yapip veririm.:)

cocostar
_mutluluk_
whitedaisy24
minilya
KardelenMasaliM
loveli
!ikebana22!
g_b_k_
nadiye
Melan_choly
arzuco
Merve_black

Y a canim kisirla tursu cektii yaaaaaaaaaaa.
Bu sene trsuda yapamadim.Gidip pazara alsam .Ama pazar bugün 12 de kapaniyo ben gidene kadar kapanir.Yarinda isim var sabah.Ayy pazartesi gidip tursulugumu alayim.O zaman kadar ufak bi kavanoz tursu aliim birazda marul yesillik felan kisir yapiyim.Canim cekti yaaa.Fatma ablacim eminim cok güzel yaparsin tursuyu kisiri günü sabirsizlikla bekliyorum.MUCUXX

ya bu gelmeyenleri ne yapsak kızlar ya mesela pazartesiye kadar ses çıkmazsa diğer arkadaşa gidelim mesela minilya yoksa kardelen sana gelelim gibi olur mu sayımız azalıyor ama olsun ben kardelen merve black whitedaisy nadiye fatma abla var mı saymadığım bu arada evi süpürdüm şimdi silicem ama kızlara bakayım dedim

Canim pazartesi aksam 4 e kadar bu listede yazdigimiz isimler gelmez ise listeden otomatikmen silinecektir.Az oluruz öz oluruz.
Bu arada acik acccccccokacimcoook:roflol:

sorma canım ya evde yalnızım açım ama yalnız yemek yemeği sevmiyorum daha bebişim de yok eşim okulda evde bir siz varsınız sanal yemek yesek abarttım kabul ama ne yapayım

size katılıyorum arkadaşlar. gelmeyeni sileriz madem. haftaya bendesiniz ama heee bak gelmeyen olmasın yakarım kaydirigubbakcemile3

:roflol: lovelicim zaten ev hediyesi getirmeyene yemek yok. getirenler yiyecek getirmeyenler artık bakacak.çok lezzetli şeyler hazırlayacağım ona göre kendinizi hazırlayın :kahve: hediye paralarını biriktirin bakalım :teytey:

kardelen masalim merhaba ve dier arkadaşlar, geçmişe dönük neler yazıldı hiç ouyamadım açıkçası. bu hafta denetimdeyim. şu an denetçiler yemeğe gittikleri için yazabiliyorum. bu nedenle girip yazmadım birkaç gündür kk ya giriyorum geşen mesaj vs var mı bakıyorum onun dışında birşey yapamıyorum açıkçası. kardelenmasalim "kk ya giriyorsun topiğe yazmıyorsun üzüldüm" diye mesaj göndermişsin sebebi budur arkadaşım. işyerimde çok yoğun çalışıyorum çoğu zaman. katılımım çok olur diye söz veremem açıkçası. bütün bunlar dahilinde isterseniz beni listeden silebilirsiniz. çünkü başka yapabileceğim birşey yok arkadaşlarım.

hepinizi öpüyorum belki akşama doğru denetçiler gidince bakabilirim tekrar.

:1shok:neeee am ben sana cici alcam:jeyyar:hihoyyytyani yemekkkk yicem :roflol:cokacimcoookhihoyyyt

kardelen masalim merhaba ve dier arkadaşlar, geçmişe dönük neler yazıldı hiç ouyamadım açıkçası. bu hafta denetimdeyim. şu an denetçiler yemeğe gittikleri için yazabiliyorum. bu nedenle girip yazmadım birkaç gündür kk ya giriyorum geşen mesaj vs var mı bakıyorum onun dışında birşey yapamıyorum açıkçası. kardelenmasalim "kk ya giriyorsun topiğe yazmıyorsun üzüldüm" diye mesaj göndermişsin sebebi budur arkadaşım. işyerimde çok yoğun çalışıyorum çoğu zaman. katılımım çok olur diye söz veremem açıkçası. bütün bunlar dahilinde isterseniz beni listeden silebilirsiniz. çünkü başka yapabileceğim birşey yok arkadaşlarım.

hepinizi öpüyorum belki akşama doğru denetçiler gidince bakabilirim tekrar.

cococum enson bu sabah siteye girdigini ve topige yazmadigini görünce dogal olarak üzüldüm.Burada girgirada alsak sanalda olsa adi ben sahsim adina evime büyük katki sagliyorm.Sizin sayenizde bende para biriktirip reelde güne girdim.Her ay 130 euro verecegim.780 euro yapiyor(7 kisiyiz)Saniyorumki bir cok kisi icinde bu böyle.Mazeret bildiriminde bari bulunmani bekledim acicasi.Ama neyse sonucta yazdin.En azinda kendi gününde aramizda olur haftada iki kerede mesaj atarsin.Bu kadar katilim yaparsin artik dimi canimcima.s.

X