Kadinlarkulubu Para Günü!

KardelenMasaliM;4020918]
cocostar
_mutluluk_
whitedaisy24
minilya
KardelenMasaliM
loveli
!ikebana22!
g_b_k_
nadiye
Melan_choly
arzuco
daisy06
Merve_black
Herhafta sali günleri gün sonunda haftayaki gün sahibini listede koyu mavi ile isaretleyip bildirecegim arkadaslar.
Mutluluk insallah gün bitimine kadar gelir.[/QUOTE]

günaydın canlarım. HOŞGELDİNİZ :1hug: ben resim eklemeyi beceremiyorum :çok üzgünüm: dolayısıyla resim ekleyemem ama yazıyorum bilen kızlar eklesin :enbuyukkk:

sizin için bugün şunları hazırladım :
*muzlu fıstıklı pasta (çok güzel yaparım :)
*çikolata kremalı kek
*patatesli börek (her gelen misafirim yap der. ona göre :)
*mercimek köftesi
*patatesli havuçlu salata
*su böreği (bakın üşenmedim sabah sabah ellerimle açtım :)

bi dee sıcacık çayım var. yemeğimizi yiyelimde kahve yapayım kardelenim falıma bakacak. sözün vardı unutma hee kaydirigubbakcemile3

günaydın günümüzün güzel insanları ay ağzımın suyu aktı kızzzz neler yapmışsın ya resim nasıl ekleniyor öğreneyim gün arkadaşımıza ev hediyesini vereyim kız freyza nasıl yaptın onu anlat bana

Günaydinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Kizlar kusura bakmayin gec kaldim.Ama bu whitedaisy bana yanlis adres vermis.Kapii caldim recep ivedik kilikli bi adam acti.Diyorum bugün bu evde günümüz vardi.Diyo hangi gün dedim sali:):)
Saka bi yana kosudan ynei geldim.Eee acliktan ölüyorum neler var:)

Elim bos gelmeyeyim dedim sana kendi ellerimle pasta yaptim kiss
renkli-hediye-paketi_TR_r_LVQMT.jpg

annnnaaaa kaçıyorum öğğğ o ne kardelen kimi kestin kız sen katil günümüzde katil var polissss imdatttt

70015rr9.th.jpg
[/IMG]
herkese bişeyler yapmış ben çalıştığım için yapamadım bari gün parasını vereyim en yenilerden 200 ytllik :dilcikar:

yok kızlar valla bugün benim internet çok yavaş açana kadar 1 saat geçiyor :KK43:

kızzz kardelen anam daha da pasta yemem valla midem kalktı kaydirigubbakcemile3 paralar paralar bozulmasın aralar. paracıklarım nerede kaydirigubbakcemile3

size birer kahve yapayımmı kızlar? orta şekerli şöööle bol köpüklü?

yok kızlar valla bugün benim internet çok yavaş açana kadar 1 saat geçiyor :KK43:

kızzz kardelen anam daha da pasta yemem valla midem kalktı kaydirigubbakcemile3 paralar paralar bozulmasın aralar. paracıklarım nerede kaydirigubbakcemile3

size birer kahve yapayımmı kızlar? orta şekerli şöööle bol köpüklü?
Ay ne paragöz seysin sen.Simdi hediyelerinide ister bu:jeyyar:
Yok para mara hem biz daha yemek yemedik sen kahveden bahsediyon aaaaaa

hepinize günaydııııııııııııııııııınn...

ben biraz geciktim, kusura bakmayın...nasılsınız, bende gribi atlattım sayılır...

whitedaisy24 cim öncelikle evinizde sağlık, huzur ve mutlulukla oturun canım...sana ev hediyesi olarak önümüz kış diye battaniye aldım, güle güle kullan....

ikramlarda çok zahmete girmişsin ellerine sağlık, bu kadar çeşide ne gerek vardı..kilo fazlalığı var diyetteyim ayrıca şeker ve tansiyon sorunu...ben birazcık su böreği ve birde çay alayım yeterli...

kızlar yengem yarın izmirde safra kesesiameliyatı olacak, refakatci olarak ben kalacağım...bir kaç gün yokum..işlerimi ayarlayıp akşam üzeri izmire gideceğim...o nedenle günden erken ayrılabilirim..

gün param 60 milyon...onuda vereyim unutmadan...

Kizlar bugün benim kücük kizim sudenazin 3. dogumgünü.Krese pasta götürdüm orada kutlama yapilacak.
Aksamada evde yapsammi acaba.Söyle cekirdek aile kendi aramizda.

ben köpük istemem kaynat güzelce orta gibi az şekerli gibi bi kahve alayım kerdelen sade ve köpüklü merve köpüklü şekerli freyza kaynamış şekersiz içeceğiz nasıl kızlar hehehehe yaşasın kötülük bakalım nasıl getirecek

hepinize günaydııııııııııııııııııınn...

ben biraz geciktim, kusura bakmayın...nasılsınız, bende gribi atlattım sayılır...

whitedaisy24 cim öncelikle evinizde sağlık, huzur ve mutlulukla oturun canım...sana ev hediyesi olarak önümüz kış diye battaniye aldım, güle güle kullan....

ikramlarda çok zahmete girmişsin ellerine sağlık, bu kadar çeşide ne gerek vardı..kilo fazlalığı var diyetteyim ayrıca şeker ve tansiyon sorunu...ben birazcık su böreği ve birde çay alayım yeterli...

kızlar yengem yarın izmirde safra kesesiameliyatı olacak, refakatci olarak ben kalacağım...bir kaç gün yokum..işlerimi ayarlayıp akşam üzeri izmire gideceğim...o nedenle günden erken ayrılabilirim..

gün param 60 milyon...onuda vereyim unutmadan...
Fatma ablacim hastaligi atlatmana cok sevindim.:1hug:
Yengenede simdiden gecmis olasun diyorum.Kac gün kalacaksin izmirde??

verdik ya paranı. gelir gelmez para istenir mi hem ilk önce misafirlerini hoşnut et sonra para versinler aaaa

ben köpük istemem kaynat güzelce orta gibi az şekerli gibi bi kahve alayım kerdelen sade ve köpüklü merve köpüklü şekerli freyza kaynamış şekersiz içeceğiz nasıl kızlar hehehehe yaşasın kötülük bakalım nasıl getirecek

Kiz ben sade icemem.Sekerli olsn anam benimki.O kadar kalori yaktik azicik alalim bisey olmaz.Bu arada kizlar bir saat kosuyla kac kalori yakiliyor haberi olan varmi??

X