Kadinlarkulubu Para Günü!

]

sağol canım. elbette kardelencim haftaya bendesiniz zaten hediyesiz gelmezsiniz artık :roflol: bu haftadan hediye parası biriktirmeye başlayın bence :jeyyar:[/QUOTE]

Bak ya insan nezaket geregi yok ne hediyesi siz gelin yeter der be:roflol:
Anam bu ev sahibi utanmasa evin eksiklerini söyliycekki onlari alalimsırnaşık şey
Canim keske gerecekte gelipte evini hayirlasaydik.Ama olsun sanalda olsa misafiriniz senin.
Kizlar bu arada ben birsey daha yaptim:eek:
Bradaki komsularla güne girdim.130 eurosuna.11. ayda bana geliyor paraciklar.Yani biriktirdigim paralari sanal olarak size reel olarak buradaki güne yatiracagim.a.s.

]

sağol canım. elbette kardelencim haftaya bendesiniz zaten hediyesiz gelmezsiniz artık :roflol: bu haftadan hediye parası biriktirmeye başlayın bence :jeyyar:

Bak ya insan nezaket geregi yok ne hediyesi siz gelin yeter der be:roflol:
Anam bu ev sahibi utanmasa evin eksiklerini söyliycekki onlari alalimsırnaşık şey
Canim keske gerecekte gelipte evini hayirlasaydik.Ama olsun sanalda olsa misafiriniz senin.
Kizlar bu arada ben birsey daha yaptim:eek:
Bradaki komsularla güne girdim.130 eurosuna.11. ayda bana geliyor paraciklar.Yani biriktirdigim paralari sanal olarak size reel olarak buradaki güne yatiracagim.a.s.[/QUOTE]

HAYIRLI O9LSUN CNM
YENİ GÜNÜN
KIZLAR BEN KAÇYOM KIZM KALKTI ZATEN EV SAHİBESİDE YOK ORTALIKLTA
ÖPYORUM SONRA GELİRİMkaydirigubbakcemile5

yok kızzz valla siz para biriktirin diye dedim kendimi düşünüyorsam namerdim :jeyyar:
valla gün işini iyi yapmışsın canım en azından paraları harcayamazsın hemen götürüp oraya verirsin. keşke benim apartmanda falan da olsa valla ne güzel olurdu benneyaptımki en azından siz varsınızda bari birbirimize destek oluyoruz :1hug:

kardelencim ozaman kendini hazırla haftaya bendesiniz fal isterim canım hihoyyyt bende kaçayım biraz işlere bakayım öpüyorum hepinizi a.s.

günaydın kızlar...

gün başlamışta millet gitmeye bile başlamış...ama gerçekten ev sahibesi nerelerde...

KardelenMasalıM ikramlar çok güzel gözüküyor, ellerine sağlık, sağol canım...

whitedaisy24 evinde sağlık, huzur ve mutlulukla oturun canım...

evini görmeye gelirken neye ihtiyacın varsa onu alalım, çekinmeden söyle...gereksiz bir şey olacağına, ihtiyacın olan daha iyi olur...

bende geç kaldım sanırım vergi dairesine gittim zaman geçmiş iyi bari çoğunuz burdasınız. muhabbeti kaçırmışım ama neyse :KK43: çaylar kahveler evler muhabbet güzelmiş. ama ev sahipsiz kalmışız

günaydın kızlar...

gün başlamışta millet gitmeye bile başlamış...ama gerçekten ev sahibesi nerelerde...

KardelenMasalıM ikramlar çok güzel gözüküyor, ellerine sağlık, sağol canım...

whitedaisy24 evinde sağlık, huzur ve mutlulukla oturun canım...

evini görmeye gelirken neye ihtiyacın varsa onu alalım, çekinmeden söyle...gereksiz bir şey olacağına, ihtiyacın olan daha iyi olur...

teşekkür ederim Fatma ablacım :1hug: ozaman ben bi düşüneyim pahalı bişey olsunda çok para biriktirin dimi :jeyyar: ya işte nekadar iyi bir insanım ben sizi düşünüyorum para biriktirin diye şakkıdı

:dilcikar:aha şansın böylesi erken geldim gelen yoktu benim de okulda ders dışı faaliyetim vardı okula gittim okulda girerim dedim odamdaki bilgisayar açmadı gitti üfff ya whiteş daisy24 bak şimdiden diyeyim benden sana kocman bir hediye haberin olsunsırnaşık şey muhabbet süper olmuş haftaya ama kesin burdayım işi bile ona göre ayarladım kardelen mutluluk gelmemiş 50 ytl ne olcak cebe atalım:jeyyar:hihoyyyt hadi öptüm sizi

günaydın kızlar a.s.
loveli hediye işine nasıl sevindim bilsen hihoyyyt merak edicem haftaya kadar şimdi tüh kaydirigubbakcemile3 haftaya zaten gelmeyen yandı ben söyliyeyim. ben evde olucam ona göre hazırlık yapıcam gelmeyen olursa kara listeye alırım onu hee şutarafagitti

Herkese günaydinnn.Kizlar ben bugün kosuya basliycam.Insallah:)
Kahvaltimi yaptim yatagi toplayip kaciyorum.Kosudan gelip bi dus aliyim sonra dogr bankaya oradanda dogru kuaföre:):)
Dün ev sahibimiz gelmedi.
Kizlar ben diyorumki gün sahibi kendi gününe gelmezse(gecerli bir mazereti yoksa tabi) ona ya ceza verelim.Mesela birda sira ona geldiginde atlayalim.Yani bir seferlik hakkini kaybetsin.Ne dersiniz?

günaydın arkadaşlar..

Kardelen MasalıM, kolay gelsin, bugün çok yoğunsun galiba canım...güne habersiz gelmeme olmasın tabii de... acaba arkadaşımızın çok önemli bir işi çıktı haber vermeye vaktimi olmadı...geldiğinde mazeretini öğrenir ona göre kural koyarız...

Tamam kizlar mazerete göre degerlendirmeye alalim.
Arkadaslar bana biriniz akil verin yoksa ben aklimi kaciracagim.
Biktim bu kaynanamin arkamdan yaptigi dedikodulardan.Hakkimda olur olmaz seyler yalan yanlis laflar söyleyip duruyor.Ne yapacagimi sasirdim.Esime anlatsammi diye düsünüyorum.Hayir söyledikleri gercekler olsa tamam diecegim ama kulagima ne geldiyse hepsi yalan.Cildirmak icten bile degil..
Bir insanin dogstan kaderi güzel olmali.........senağlama

bence eşine demelisin çünkü eşin annesine söyler yalan yanlış şeyler söylüyorsun diye hem eşin arka çıkar sana canım

bence de sesini çıkarma canım. merveye katılıyorum. hem eşine söyleyeceksin o gidip annesine diyecek niye böyle dedin diye. ee istediği olmuş olacak. maksat zaten senin kulağına gelsin canın sıkılsın değil mi? dikkate alma ki çatlasın. annem hep der ''çok konuşan kayınvalideye verilecek en iyi cevap susmaktır. susacaksın ki onu umursamadığın için sinirinden çatlasın amacına ulaşamasın'' :lepi: bende bu taktiği uygularım hep bi zararını görmedim canım kaydirigubbakcemile3 üzülme yaa boşver. bak paralar birikiyor zengin olacağız. senin gibi tutumlu gelini var çok konuşmasın daha :eek:klava:

X