Kadinlarkulubu Para Günü!

Kizlar dayanamadim kumbarami acitm 170 euro birikmis.
Biraz öncede gittim turs kisirlik salata aldim simdi gidip kisir yapicam.Yaninada tursu cikarip Yiyicem:KK70::KK70:

cnm afyet olsun
paran güle güle harca ama ne yazkı ben fazala biriktrememişim
oğlum benden önce davranıp babasindan bozukları alıyo eşek herif
banada butün kaliyo neyese bundan sora biriktrmeye bakalım
çünkü bende firitoz aldım eşimden habersiz onun taksidin ödeyeyim bari
öpyorum ii akşamlar kızlar

iyi akşamlar arkadaşlar...

misafirim vardı bugün uğrayamamıştım, şimdi gelebildim...

umarım hepiniz iyisinizdir... kızlar turşularımı kurdum, günüme kadar olurlar, size kısırda

yapacağım...arkadaşlarım kısırımı çok beğenirler ve gerçekten her günümde , benden

mutlaka kısırda yapmamı isterler...sizede yapacağım artık..

Herkese bereketli haftalar canlarimmmmmm
Bu hafta sonum o kadar güzel gectiki anlatamam.Cma günü esim izinliydi bazi evrak ve devlet dairesi islerimiz vardi onlari hallettik sabah.Sonra gezdik :KK70:
Ertesi gün alisveris merkezine gittik.Dolastik cocuklarla birlikte.Biraz alisveis biraz eglence.Ertesi gün esim bizi balik tutmaya götürdü.Ben tam 4 tane kocaman balik tuttum.Size resimlerini gösteririm aksama dogru.Cok eglenceliydi.Tuttgumuz baliklarin parasini ödeyip kaynanamlara geldik orada kizarttim hazirladim edik eve geldik.
Cok harika bir haftasonuydu.Uzun zamandir böyle eglenmemistim.
Tabi azicik pahaliya patladi ama olsunkaydirigubbakcemile3
Sizin haftasonunuz nasil gecti.

günaydın kızlar benimde hafta sonu sürekli evde ve ablama bebeğimizi görmeye gitmekle bitti sıkıcı bir hafta sonuydu yani

günaydın kızlar benim de hafta sonum güzeldi eşimle mersine trenle gittik forumda alışver,ş yaptık tuzlu oldu ama olsun kendimizebi sürü ciciler aldık pazar günü evde dinlendim şimdi de yemek yapmam lazım öpüyorum sizi kızlar akşam uğrarım

günaydın kızlar...

benim hafta sonumda iyi geçti, kızım yanımdaydı.. KardelenMasalıM ve loveli sizinde eğlenceli geçmiş sevindim..

mervede bol bol bebiş sevmiştir ne güzel..

Allah hiç kimsenin ağzının tatını huzurunu bozmzsın inş. arkadaşlar..

merhaba arkadaşlar. benimde haftasonum güzel geçti sayılır. cumartesi öğlene kadar çalıştım. öğleden sonra eşimle çıkıp başbaşa gezdik. güzel bir gündü. pazar günüde temizlik yaptım. koltukların kılıflarını falan yıkadım çok yoruldum mirmirmirmir yarın günümüz var ya dedim temizliğim bitsinde gelince amannn nekadar da pismiş bu kadın demesinler :jeyyar: öpüyorum canlarım sizi a.s.

gnaydn05rg91sz4wa8.gif

X