Kadinlarkulubu Para Günü!

Canim vallahi bu halde bile güldürdün beni.
Canimcim haklisin söyledigin yöntemde iyiymis fakat ben o kadinin hakkimdsa söylediklerini duydugumu bilsin istiyorum.Bildigimi ve arkasindan beddua ettigimi bilsin istiyorum.

Biliyorum bitanem aynı şeyleri bende yaşıyorum emin ol. Hatta benimki benim evimde diğer misafirlerle konuşuyor ya. ama ben asla umursamıyorum çatlasın sinirinden. bazen okadar doluyorum ki eşime senin annen şöyle senin annen böyle diye bi başlasam kendimi tutamam 10 gün konuşurum valla :sm_confused: okadar sıkıyorumki bazen kendimi nasıl sabırlı bir insanım ben bile anlayamıyorum. ama napalım onlar olmasa eşlerimiz olmazdı saygı duymaya çalış. ben öyle yapıyorum. dediklerini yaptıklarını umursamıyorum. inadına iyilik yapıyorum ona. bu şekilde emin ol senin tavırların karşısında o ezilir. sen çok şey kazanmış olursun yerimseniben

iyi akşamlar akıllı kızlarım...

bunu niye yazdım biliyormusunuz, KaedelenMasalıMa verdiğiniz tavsiyelerden dolayı...hepiniz çok genç olmanıza rağmen, verdiğiniz cevaplar doğru ve mantıklı...benden kocaman bir aferim size..a.s.

KardelenMasalıM, sabır canım..sabrın kendisi acı, meyvesi tatlı olurmuş...kazanan sen olursun...

birde benim düşüncem. kayınvalidenle sinirlenmeden ve kırıcı olmadan bu konuyu yüzyüze konuşsan ve kulağına gelenlere kırıldığını üzüldüğünü anlatsan nasıl olur acaba...

belki bunları anlatanlarda kendilerinden bir şeyler katıyor ve aranızı açıyor olabilirler..

benim düşüncem, bazı şeylerin yüz yüze konuşularak çözüm aranmasından yana...

selam kızlar hep geç geliyorum ama olsun muhabbete dahil olmak isitiyorum kardelenim kızlara katılıyorumm zor duymazdan gelmek ama sabır sakince ya sen neden böyle diyorsun ben sizin namusunuzum oğlunun karısıyım yapma de sakince oğlun duyarsa üzülür desen dinler mi acaba yarın boş günüm sohbete dahilim öpüyorum benim güzel gün arkadaşlarım muck

Kumbaramı açtım bugün gene...hihoyyyt

100 ytl olmuş...Bilgisayar sandalyemi değiştiriyorum pazar günü bu parayla inşalla kaydirigubbakcemile5

kardelenmisalim Şeniz

Ablacim keske konusulabilecek biri olsa keskeee:1no2:Malesefd konusulacak insanlar degiller.Ben gelene kadar adamlar servis tabagi catal kasik kullanamiyorlardi nasil medeni olmalarini bekleyebilirimki.Söylediginiz dogruu duymamak sakince konusmak en iyisi.Ama gelgörki konusacak insan nerede

Canim yukardada yazdim ya konusacak insan yokk

günaydın canlarım Şeniz

Günaydin canimmmŞenizŞeniz
Nasilsin.
Kizlar bugün esimle benim evlilik yildönümümüz.09.10.1999 yilinda evlenmistik.Dügünümüz olmustu yani.09.02.1999 yilindada nikahimiz olmustu.Ben esime kazak ismarladim onu bekliyorm sabah saatlerinde gelmesi gerek.
Ama malesef dün aksam esimle tartistik ve yine her zamanki bu iyldönümümüzüde kutlamadan gecirecegiz.Zaten hatilamaz bile eminim.:çok üzgünüm:Of ya benim hayatimda hicbirsey düzgün gitmeyecekmi:çok üzgünüm:

günaydın bitanem ben iyiyim ama seninde iyi olmanı isterdim :çok üzgünüm: şimdi diğer açtığın konuyu okuyordum. boşver canım bak canını sıkıp hayatını zindan ediyorsun. değmez vallahi değmez.

buarada evlilik yıldönümün kutlu olsun canımcım a.s. Allah nice yıllara ermeyi nasip etsin. yuvanın huzurunu bozmasın inşallah.

bence eşine sevdiği yemeklerden hazırla. tartışmanızı unutup güzelce çocuklarınla yemeğini ye. huzurunu da bozma. eşinle yanlız kalınca da hediyeni ver onu nekadar sevdiğini ve onunla mutlu olduğunu söyle bence. bak nasıl yumuşayacak gör yerimseniben kimse için eşinle kötü olmaya değmez canım. unutursa da unutsun eşin sen hatırlat ozaman sengözlerimebaksanab

Canim benim kimse icin degil kendisi kirdi beni hemde cok.Telefon faturasi yüzünden hemde.Fatranin tutarindan dolayi bile degil.Simdi söyle anlataim sana canim.Brada tarifeler biraz farkli bizim icinde bulundugumuz tarifede ev telefonlari kendi kullandigin hatlar ve sectigin iki hat bedava.Gerisi ücretli.115 dakika o ücretli hatlarla konusmusum.Ayrintili döküman gelmiyor sadece kac dakika hangi hatla konustgun yaziyor.Bir türlü anlamiyor.Koskoca bayram gecti kadir gecesi gecti.Insanlarla mesajlastik telefonlastik.Kendiside 60 dakika konusmu baska hatlarla.Sorun bu yani canim.Kiminle konusmusum ben o kadar zaman.
Bugün gidip ayrintili döküman isteyecegim.Bakalim o zaman ne yapacak.

hihoyyytgünaydın canlar zor valla canım kardelenim ama whitedaisyciyimin dediği gibi sen yap kutlamanı o hatırlamasın güzel geçirirse seneye kesin o yapar kutlamayı hadi güzel yemek ve güzel aile saadeti bu şarkı size mutlu yıılar size mutlu yıllar size mutlu yıllar mutlu yıllar mutlu yıllar size hep güzel günler yaşayasınız sağlık huzur dolu yıllar geçiresiniza.s. resim yapıştırmasını bilsem sana hediye gönderirim ama kalbimizin sıcaklığını gönderiyoruz di mi kızlar evet diyenler kabul edildi:enbuyukkk:

evlilik bazen ne zor değil mi en basit bir olay nasıl sinir bozuyor allah ağız tadı versin valla demin eşim bozuk paralarını cebine atarken alıyor musun onları dedim niye dedi hiç dedim tamam hadi bölüşelim dedi aldım yarısını kardeşlerinin yanına koydum onu da

ahh be bitanem bu erkeklerin hepsi böyle. konuşuyolar ama ne konuştuklarının farkında bile değiller. ağızlarının ayarı yok. pişman olur zaten eşin merak etme. bukadar ufak şey için üzme kendini canımcım. benim eşim bile bazen öyle bir laf ediyor ki donup kalıyorum. ama biliyorum iki dakika sonra pişman oluyor. uzatmıyorum. önemli olan sana hakaret etmesin kötü söz söylemesin. bunlar affedilmez. butür ufak tartışmalar oluyor be canım. etrafındaki insanlara bak hangi karı-koca mantıklı bir sebep için kavga ediyor fisfisfis hem bak barışmak için süper bi nedeniniz var bugün :) eee hadi ama düzel yahu gül bakalım hadii a.s.

kardelencim cnm üzgün olduğunu çok üzüldüm
cnm üzülm sorun ne okuyamadım cnm ama değmezcnm erkeklerin çoğu böyle benim eşimde öyle cnmboş ver hiç üzülmene değemz bak o pişman olacak cnm
bu arda evlilik yıl dönümün kutlu olsuncnm nice sağlıklı yıllar diliyorumçok öpüyorum

iyidir frezya sen nasılsın bakem evet erkekler zor bi de bize derler zor diye neye ne zaman ne diyeceğği belli olmuyor bi de gurbet seni daha çok üzüyordur ne diyeyim canım ya ama eşin hatasını anlamıştır babam da kızardı niye çok konuşuyorsunuz diye hep haksız olurdu babam hep yurtdışını amcamı arardı uzattıkça uzardı muhabbet annem babam bişey derken konuşmazdı babam susunca annem müthiş sakinlikle anlatırdı babam tabi haklısın dedrdi bana da nasihat ederdi eşin kızgınken birşey deme bekle o susunca sakinlikle anlat derdi kulağın çınlasın annne özledim yav hoş 1hafta önce ordaydım ama olsun eşim sizden bahsetti anneme anne kızının sanal arkadaşları var hep onlarla konuşuyor dedi annem bile sizi tanıyor yani

:roflol: ay canım güldürdün beni. benimde burda şirkette arkadaşım var. gelip gidip yanıma dikiliyor napıyorsun diyor. bende hiçç arkadaşlarla dertleşiyorum konuşuyoruz diyorum. bazende ekrana bakıp gülüyormuşum ya :roflol: maşallah sanal da olsa güzel bi arkadaşlığınız var diyor :enbuyukkk:

aynen ben de öyle gülümsüyor muşum eşim neye gülüyorsun kızlarla muhabbet ediyorum diyorum kızlar kaçıyorum ya boş günüm ya temizlik yapacağım yemek yapacağım ne yapsam akşama öfff düşün düşün ya ne yapayım kızlar sizce fikir bekliyorum

KardelenMasalıM, evlilik yıldönümün kutlu olsun canım..her şeyin gönlüne göre olmasını diliyorum...

whitedaisy24ciğimin tavsiyelerini ne olur bugün uygula...inan kazanan sen olursun canım...

pazar akşamı apartman komşumun oğlunun sünnet düğünü var, biriken paralarımla ona çeyrek altın alacağım kızlar...sanki bulmuşum gibi geldi..

ben fırında tavuk yapacağım canım patatesli. ezogelin çorba yapıcam. yanına birazda pilav yaparım yeter. tavuk severseniz sende yap canım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…