Kadinlarkulubu Para Günü!

günaydın fıstıklarrr :1hug: ben bugün maaşımı alacağım Allah'ın izniyle. önümüzdeki haftayı peşinen atacağım kenara. malum bayram bütün bozuklar çocuklara gidecek. ben kenara atayım şimdiden dimi yerimseniben öpüyorum hepinizia.s.

kardelen 1 kardelen 2 karedelen 3..........kardelllleeeen 95 ıhhhh .....kaaaaarrrrddddeeeeleeennnnn100 çektim şnavımı valla iyiki beden eğitimi öğretmeni değilsin yanmıştı çocuklar ben kocama para biriktirdiğimi söylemedim sadece sanal muhabbet var dedim ben geçen kpss sınavında görevliydim 50 tl attım kumbarama heeehehehehe kızlar hepinize bol kazançlar diliyorum

KardelenMasalıM teşekkür ederim canım...bir oğlum, bir kızım var...oğlum izmirde maliyede memur...kızımda manisanın bir ilçesinde maliyede memur...ikiside henüz bekar olduğu için ben bazen oğlumda bazen kızımdayım...kendim manisa merkezde oturuyorum..

ben umreye gitmeyi çok istiyorum...bıraktığım sigaraya her gün verdiğim parayı kumbaraya atarak, umre parama destek olsun diyorum..
Ya kusura bakma ben hep fatmacim felan diyorum ama seni 29 felan diye düsünmüstüm.O zaman müsadenle fatma abla diycem sana.:1hug:
Yüce Rabbim insallah sana umreye gidebilmen icin firsat verir.a.s.
kardelencim çok sevinirim valla:teytey: zaten ben güne girmedem biriktiriyodum bile eee artık benide eklersinizşakkıdı
tamam canim hemen ekliyorum senide.
günaydın fıstıklarrr ben bugün maaşımı alacağım Allah'ın izniyle. önümüzdeki haftayı peşinen atacağım kenara. malum bayram bütün bozuklar çocuklara gidecek. ben kenara atayım şimdiden dimi yerimseniben öpüyorum hepinizia.s.
Canim iyi yapiyorsn vallahi pesin pesin atmakla.Hesabimizi bilmek gerek dimi.(Bu arada hangi yoldan eve gidiyorsun yarin:kötükedihüso:jeyyar:)
kardelen 1 kardelen 2 karedelen 3..........kardelllleeeen 95 ıhhhh .....kaaaaarrrrddddeeeeleeennnnn100 çektim şnavımı valla iyiki beden eğitimi öğretmeni değilsin yanmıştı çocuklar ben kocama para biriktirdiğimi söylemedim sadece sanal muhabbet var dedim ben geçen kpss sınavında görevliydim 50 tl attım kumbarama heeehehehehe kızlar hepinize bol kazançlar diliyorum

Loveli benim reel yasamdaki lakabim HITLERdir canimkaydirigubbakcemile3(hitleri bilmeyen yok dimi::)
Kizlar esimin teyzesi aradi birazönce.Kendisi rahatsiz hastahaneye yatacakmis.O evine sürekli temizlikci aliyor.Kadin ülkesine gidince kaldi ortada.Bende zamaninda yardima ihtiyacin olrsa gelirim teze demistim.Biraz önce beni aradi ve bana haftada iki gün temizlige gel diyor.
Acikcasi ben ona sadece arada yardima gelirim demistim.Parasiyla temizlige gitmem.Gidemem.Esimde müsade etmez zaten.Dedim teyze öyle parayla gelmem ama yardima ihtiyacin olursa gelirim.
Yarin gidecegim.Bana biriniz yol gösterin ne yapiyim.Ya yarin herzaman gel dersefisfisfis

kardelencim sende teyzen çağırdığında sürekli bir bahane bul teyze camları siliyorum tam... diye belki 1-2 demeden sonra söylemez fazla

canım bence; busefer git yardımcı ol. tekrar aradığı zaman birşey uydur. çocukların okuldan çağırdılar, mutfak tezgahı taşmış temizlemem lazım her yer berbat, bugün bir komşumla işimiz vardı söz vermiştim gitmesem olmaz vs. daha lazım olursa ben sana bahane uydururum :teytey: zaten bikaç kez arayıp ta sen gitmezsen bidaha aramaz istemediğini anlar. için rahat etmezse boş bi zamanında gidip yardım edersin.

para vermesi konusunda ise; eğer paraya ihtiyacın varsa temizlik yapmak ayıp bişey değil canım. ama ihtiyacın yoksa ve kocan kesin karşı çıkacaksa zaten olmaz o iş. güzel bi dille izah edersin teyzeye durumu a.s.

canım oraya gidince sık sık gelemem 15 -20 günde bir gelebilirim de o da işim olmazsa kusura bakma de ayıp değil bahane ileri sürersen sen hakkında güzel düşünmez diye düşünüyorum bak gelirimdedi ikinciden yan çiziyor diyebilir önceden söyle ne olacak ki kardelen hitler kızlar ne yapıyorsunuz

Ya kusura bakma ben hep fatmacim felan diyorum ama seni 29 felan diye düsünmüstüm.O zaman müsadenle fatma abla diycem sana.:1hug:
Yüce Rabbim insallah sana umreye gidebilmen icin firsat verir.a.s.

tamam canim hemen ekliyorum senide.

Canim iyi yapiyorsn vallahi pesin pesin atmakla.Hesabimizi bilmek gerek dimi.(Bu arada hangi yoldan eve gidiyorsun yarin:kötükedihüso:jeyyar:)

Loveli benim reel yasamdaki lakabim HITLERdir canimkaydirigubbakcemile3(hitleri bilmeyen yok dimi::)
Kizlar esimin teyzesi aradi birazönce.Kendisi rahatsiz hastahaneye yatacakmis.O evine sürekli temizlikci aliyor.Kadin ülkesine gidince kaldi ortada.Bende zamaninda yardima ihtiyacin olrsa gelirim teze demistim.Biraz önce beni aradi ve bana haftada iki gün temizlige gel diyor.
Acikcasi ben ona sadece arada yardima gelirim demistim.Parasiyla temizlige gitmem.Gidemem.Esimde müsade etmez zaten.Dedim teyze öyle parayla gelmem ama yardima ihtiyacin olursa gelirim.
Yarin gidecegim.Bana biriniz yol gösterin ne yapiyim.Ya yarin herzaman gel dersefisfisfis

canım ben 52 yaşındayım...oğlum 33 kızım 29 yaşında...abla demenede memnun olurum...

Canlarim fikirleriniz icin tesekkür ederim.Yarin gidip yardim edecegim.Fakat parayla gelemeyecegimi vede esiimin bu duruma izin vermeyecegini söyleyecegim.Zaten yigeninin huyunu az cok biliyor.Oda anlayisla karsilar umarim.
Fatma ablacim bende sana abla demekten büyük onur duyarim.Benim ablam yok.Zaten ailemde yoktuya neyse.Bir ablam olms oldu.:1hug:

günaydın olmaz heralde biz pazar günü memleketlere ziyaretlere başlıyoruz giremeyiz herhalde bol kazançlar

bende sizinle hemfikirim. ondan sonraki hafta salı günü yaparız. 50 şer ytl veririz yine. ben zaten kesinlikle giremem. malum kayınvalidemde olucaz akşama kadar çıkamam ordan.

senağlamaCoook yorgunm coookkkkkkkkkkksenağlama
Sabah 8 de basladim temizlige daha yeni eve geldim.Teyzenin evinde silinmedik hicbiryer kalmadi..
Kizlar hepinize hayirli cumalar ve hairli kandiller diliyorum.
Haftaya sali günü bayram olmasi itibari ile size hak vererek bir hafta rötarli sekilde yapariz günümüzü.
Hepinizi öpyüorum:1hug:Şeniza.s.

ah be canım sen o teyzeyi biran önce ekmeye bak yoksa canına yazık :çok üzgünüm:
ozaman günümüz 07/10 de olacak hihoyyyt
kardelencim ve tüm arkadaşlarım hepinize hayırlı kandiller öpüyorum hepinizi a.s.

X