Kadinlarkulubu Para Günü!

merhaba arkadaşlar. hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum a.s.

mervecim bebişiniz için çok sevindim. hayırlı evlat olsun inşallah. Allah uzun ömürler versin :emir_bebek:

ben bayramda taşındığım için bütün bayramı temizlik yaparak ve eşya yerleştirerek geçirdim. nasıl yorgunum anlatamam benneyaptımki tabi bunun dışında paralarda bitti. ona para buna para. ama gün için biriktirdiğim paralarla altın yapmıştım. bozdurmadım duruyor :dance:
hepinizi öpüyorum yarın görüşürüz kızlar

selam arkadaşlar...

benim bayramım yorgunluk ve telaşla geçti...şimdide çok hastayım...felaket gribe yakalandım...

üşüyorum, başım ağrıyor ve çok halsizim...galiba salgın...aman kendinize dikkat edin...insanı paçavraya çeviriyor...

yarın gün olacakmı...ben bilmiyorum..

çok geçmiş olsun cnm bol bol ihlamur içi bende yeni düzeldim
günden kardelen bi kaç gündür yazmyo sanırım geçi geçmişi okumadım ama
yarın sabah beli olur cnm ii akşamlar

mervecim hayırlı olsun teyze oldun allah analı babalı büyütsün evet her salı toplanıyoruz fatma abla yarın mutluluk arkadaştayız geçmiş sayfalardayız ama mutluluk görünmüyor hayırlısı yarın ne olacak bakacağız saat 9-10 arası netteyiz yarın gelsin bakalım

hihoyyytmervecim hayırlı olsun teyze oldun allah analı babalı büyütsün evet her salı toplanıyoruz fatma abla yarın mutluluk arkadaştayız geçmiş sayfalardayız ama mutluluk görünmüyor hayırlısı yarın ne olacak bakacağız saat 9-10 arası netteyiz yarın gelsin bakalım:sm_cool:

çok geçmiş olsun cnm bol bol ihlamur içi bende yeni düzeldim
günden kardelen bi kaç gündür yazmyo sanırım geçi geçmişi okumadım ama
yarın sabah beli olur cnm ii akşamlar

çok teşekkür ederim nadiyeciğim...

evet sıcak şeyler tüketiyorum, ilaçta alıyorum...inş. bir iki güne kadar geçiririm..

sabah bakarım gün olup olmayacağına artık..

iyi geceler canım...

kardelenMasaliM DAN
......ALINTI

Yeni listemiz arkadaslar

cocostar
_mutluluk_
whitedaisy24
minilya
KardelenMasaliM
loveli
!ikebana22!
g_b_k_
nadiye
Melan_choly
arzuco
daisy06
Merve_black :
HAYDI ARKADAŞLAR NEDESİNİZ HEY GÜN SAHIBESİ NERDESİN ANAM hihoyyytkaydirigubbakcemile:eek:klava:

günaydın kızlar bir haftadır giremiyorum bayram dolayısıyla ama iki tane bayram yaptık çünkü ablam doğum yaptı dünyalar güzeli bir kızımız oldu o yüzden sürekli ablama gittik bide bayramın 1. günü doğdu çiftte bayram oldu anlıcanız öyle.
Mervecim bayraminin güzel gecmesine cok sevindim.Ailenizin yeni ferdinide Allah anali babali büyütmek nasip etsin.Insallah vatana ve millete hayirli bir evlat olur.
gunaydınlar kısslar bende bayram boyunca gıremedım nete hepınıze gunaydınlar..
minilyaci sansada günaydin canim.
merhaba arkadaşlar. hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum a.s.

mervecim bebişiniz için çok sevindim. hayırlı evlat olsun inşallah. Allah uzun ömürler versin :emir_bebek:

ben bayramda taşındığım için bütün bayramı temizlik yaparak ve eşya yerleştirerek geçirdim. nasıl yorgunum anlatamam benneyaptımki tabi bunun dışında paralarda bitti. ona para buna para. ama gün için biriktirdiğim paralarla altın yapmıştım. bozdurmadım duruyor :dance:
hepinizi öpüyorum yarın görüşürüz kızlar
Canim yeni eviniz hayirli ugurlu olsn.Artik evini görmeye senin gününde geliriz.Hediyemizle birlikte:roflol:
selam arkadaşlar...

benim bayramım yorgunluk ve telaşla geçti...şimdide çok hastayım...felaket gribe yakalandım...

üşüyorum, başım ağrıyor ve çok halsizim...galiba salgın...aman kendinize dikkat edin...insanı paçavraya çeviriyor...

yarın gün olacakmı...ben bilmiyorum..
Fatma ablacim cokcokcok gecmis olsun.a.s.Allah acil sifalarversin .

kardelenMasaliM DAN
......ALINTI COLOR]

KARDELANCİM SENDE YOKSUN CNM
MUTLULUK NERDESİN HUUUUUUUUUUUUUUUU
BİTİREMEDİNMİ KEKLER BOHAÇALARI CNM

tarifler041wx3se7lm0.jpg
G][/URL]

cocostar
_mutluluk_
whitedaisy24
minilya
KardelenMasaliM
loveli
!ikebana22!
g_b_k_
nadiye
Melan_choly
arzuco
daisy06
Merve_black
Herhafta sali günleri gün sonunda haftayaki gün sahibini listede koyu mavi ile isaretleyip bildirecegim arkadaslar.
Mutluluk insallah gün bitimine kadar gelir.

X