Kadinlarkulubu Para Günü!

Kizlar bu gece birkacinizi rüyamda gördüm.-tatlicadiarzu-
whitedaisy24 iclerinde en net hatirladigim sensin vallahikaydirigubbakcemile3
uzun düz ve sari saclarin vardi.Cok güzel bi bayandin.Zarif ve inceciktin.
Nadiyemi gördüm.Onuda cok hos bir türban takmis sekilde gördüm.Üzerinde cok SIK bir etek ceket vardi.
Sonra loveliyi gördüm.Cok seker biriydi oda.
Simdi soracaksiniz hepimiz ne yapiyoruz senin rüyanda hemen söylüyorum.
Gün yapiyordukkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Ama ev sahibi yoktu ortada.Ki coco nereye gitmistin heee:eek:klava:

Günaydin herkeseeeeeeeeeee
gün yaptiniz ve benşm hbaerim olmadi
ufff ya nasil göremedim.
Gerçi dün fazla girmedim.

Nadiyemi gördüm.Onuda cok hos bir türban takmis sekilde gördüm.Üzerinde cok SIK bir etek ceket vardi.
Ama ev sahibi yoktu ortada.Ki coco nereye gitmistin heee:eek:klava:

:eek: hayır olsun canım. valla tutturmuşsun çoğunu hihoyyyt saçlarım sarı ve uzun ama çok uzun değil :) boyum 1,78 dolayısıyla zarif ve ince diyebiliriz :) ben kendimi övmem ama çok güzel olduğumu söylerler :) tek ayrıntı saçlarım dalgalıdır benim bukle bukle onu tutturamamışsın kız yoksa sen gerçekten beni mi gördün anam artık korkarım ben senden sırnaşık şey sen yakında bizim paraları nereye harcayacağımızı da bilirsen şaşırmam kardelencim a.s.

:eek: hayır olsun canım. valla tutturmuşsun çoğunu hihoyyyt saçlarım sarı ve uzun ama çok uzun değil :) boyum 1,78 dolayısıyla zarif ve ince diyebiliriz :) ben kendimi övmem ama çok güzel olduğumu söylerler :) tek ayrıntı saçlarım dalgalıdır benim bukle bukle onu tutturamamışsın kız yoksa sen gerçekten beni mi gördün anam artık korkarım ben senden sırnaşık şey sen yakında bizim paraları nereye harcayacağımızı da bilirsen şaşırmam kardelencim a.s.

Vallahi simdi bende kendimden korktum.:jeyyar:Bi dalgalarda yanilmisim.E kadar kusur kadi kizndada olursırnaşık şey
vallaha harcadiginiz yeri degilde nereye sakladiginizi bilcem yakindasırnaşık şeykaydirigubbakcemile3:roflol:

Vallahi simdi bende kendimden korktum.:jeyyar:Bi dalgalarda yanilmisim.E kadar kusur kadi kizndada olursırnaşık şey
vallaha harcadiginiz yeri degilde nereye sakladiginizi bilcem yakindasırnaşık şeykaydirigubbakcemile3:roflol:

:roflol: aman sakın kardelencim çok gizli. eşime bile demedim yerini alıp harcamasın diye :roflol:

canlarım ne haber giremedim sabahtan beri kardelen sen de çok şekersin sizinle yazışırken gülüyorum bizimki neoluyor diyor kızlarlakonuşuyoruum diyorum dün 50 tl resmi kaydettim ama yollayamadım eşim resmi ne yapacaksın dedi gündeki arkadaşıma vercem dedim nasıl ya dedi sanal gün yapıyoruz dedim ilginç dedi yarın görüşürüz sabah burdayım yarın boş günüm dersim yok tatilllll ama evde temizlik var

Ama ev sahibi yoktu ortada.Ki coco nereye gitmistin heee:eek:klava:[/QUO

kardelencim yok bacım ben açiğim ben yanliş görmüşün
ama olsun cnm önemli değil hayır olsun cnm
kızlar çok kötü hastayım fena girip olmuşum oğlumda bulaştı şimdi kızıma geçer diye korkuyorum daha bebek inşallah geçmez
sizler nasılsınız hepinize hayırlı günler dilerim
hayirlisabahlar021rh2oj5.jpg

Loveli kis hani kocislere söylemiycektik heeee:eek:klava:Kurali bozdun cezalisinnaniknanik
100 sinav cekmesini öneriyorm.Kabul edenler parmak kaldirsin:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::
Tamam kabul edilmistir:roflol:
Yat yere 100 sinav cek cabukkaydirigubbakcemile
Nadiyem vallahi seni tuttramadim demek.Bak simdi üzüldüm.Ama hayir olsun diyelim.
Canim rahatsizligina üzüldüm.Siz neyse aman bebise gecirmemeye dikkat et.Bebeklerin hastaliklari cok zor geciyor

Saglikla kal canima.s.

günaydın kızlar sizi sürekli takip ediyorum ama bi türlü sdenk gelmedi yazmak :)bugünne kısmetmiş ..valla güne falan katılmamıştım ama sizinle birlikte bende başladım biriktirmeye:)işede yaradıı..ee bidakine benide unutmayın :)olurmu??????????

gunaydınlarrrr

ben bozuklukları ata ata 30 ytl bırıktırmısım hmen gıdıp butunlettırdım kenara koydum...:jeyyar:

ama ben gunu kacırdım yauww sonrakı gun ne zaman olcak hangı saatte bırı bana soleyebılırmıııı?-tatlicadiarzu-

Günaydın arkadaşlar...

bugün kumbarama henüz para atmadım..biriken 14 lira oldu..

kızlar eşlerinizden habersiz biriktiriyorsunuz..baya heyecanlı oluyordur..

iyide ben eşimi 5 yıl önce kaybettim.. ben kimden gizli biriktireyim...:1rolleyes:

yinede biriktirmek hoşuma gidiyor..

Yeni listemiz arkadaslara.s.

1. cocostar
  2. _mutluluk_
  3. whitedaisy24
  4. minilya
  5. KardelenMasaliM
  6. loveli
  7. !ikebana22!
  8. g_b_k_
  9. nadiye
  10. Melan_choly
  11. arzuco
  12. daisy06
  13. Merve_black
Listemizde yine kayiplarimiz var kizlar malesef.daisy06,arzuco, !ikebana22!,_mutluluk_ arkadaslarimiz ne güne nede topige üc günden fazladir ugramiyorlar.Nerdesinz bakiyim kizlar heeee:eek:klava:

Günaydın arkadaşlar...

bugün kumbarama henüz para atmadım..biriken 14 lira oldu..

kızlar eşlerinizden habersiz biriktiriyorsunuz..baya heyecanlı oluyordur..

iyide ben eşimi 5 yıl önce kaybettim.. ben kimden gizli biriktireyim...:1rolleyes:

yinede biriktirmek hoşuma gidiyor..

Fatmacim basin sagolsun canim.Allah geride kalanlara sabir versin.Esininde mekani cennet olsun .Cok üzüldüm.
Canim benim iyi birikim yapmissin.Damlaya damlaya göl olur demis atalarimiz.
Hmm simdi seni tesvik etmek icin birinden gizli biriktirmen gerek dimiCADIARZU
Cocugun varmi yada kimle yasiyorsun.Evdeki birinden gizli biriktirebilsin mesela.:1hug:

KardelenMasalıM teşekkür ederim canım...bir oğlum, bir kızım var...oğlum izmirde maliyede memur...kızımda manisanın bir ilçesinde maliyede memur...ikiside henüz bekar olduğu için ben bazen oğlumda bazen kızımdayım...kendim manisa merkezde oturuyorum..

ben umreye gitmeyi çok istiyorum...bıraktığım sigaraya her gün verdiğim parayı kumbaraya atarak, umre parama destek olsun diyorum..

X