Kadinlarkulubu Para Günü!

Aha bak sana pasta pogaca getirdik.Dedikodunu yaptik.Bide paranida verdik cocos hanim:eek:klava:sırnaşık şey

hayatım gördüm ama fazla mal göz mü çıkarıracep fazlasını koparır mıyım dedim.

hmmmm bana pasaklı deersiniz haaa :) pastaların içinde fare zehiri vardı hadi bakem napcanız şimdi siz göbek atın hala lülülülülülü

hayatım gördüm ama fazla mal göz mü çıkarıracep fazlasını koparır mıyım dedim.

hmmmm bana pasaklı deersiniz haaa :) pastaların içinde fare zehiri vardı hadi bakem napcanız şimdi siz göbek atın hala lülülülülülü

Ben senin yaptiklarindan yemedimki kendi getirdiklerimden edim bikerem:dilcikar:kaydirigubbakcemile3:jeyyar:sositososito

yaaaa kızlarr yaaaaaa hani 15,00 teydi :dilcikar: bende işim var hiç açmadım dayanamadım bi bakim dedim poçalar çaylar bitmiş. insan arkadan geleceklere de ayırır hiç düşünmedinizmi bizi şakkıdı neyse ben paramı takdim edeyim cococum. 50 ytl güle güle harca. ben şimdi ofis dışına çıkıcam 13,30 gibi burda olurum. sonra hesap sorucam ben sizeeeeee :eek:klava:

selam arkadaşlar...

benim dışarda işlerim vardı, siz günü bitirmişsiniz bile...

gün cocostar arkadaşımızdaymış galiba...paranı güle güle harca canım...a.s

oyunlar falan iyi eğlenmişsiniz...:teytey:

ben paramı kumbarama attım arkadaşlar...ben sigara içiyordum ve bir kaç ay oldu bıraktım.. hepte sigaraya verdiğim parayı biriktirmek istiyordum ama biriktiremiyordum, şimdi buranın sayesinde biriktirmeye başladım...sağ olun..

ha o da doğru iyib o zaman kocam az önce ya sabah ben bozuk para buraktım ne yaptım tabi aaa ben almadım dedim yer mi evde sadece ikimiz varız ben onlları kardeşlerinin yanına yolladımyalnız kalmasınlar değil mi

yaaaa kızlarr yaaaaaa hani 15,00 teydi :dilcikar: bende işim var hiç açmadım dayanamadım bi bakim dedim poçalar çaylar bitmiş. insan arkadan geleceklere de ayırır hiç düşünmedinizmi bizi şakkıdı neyse ben paramı takdim edeyim cococum. 50 ytl güle güle harca. ben şimdi ofis dışına çıkıcam 13,30 gibi burda olurum. sonra hesap sorucam ben sizeeeeee :eek:klava:
Canim evet öyleydi ama sonradan (yazan kisiyi hatirlamiyorum:eek:) birisi sabah yapalim anca o zaman gelebilirim deyince e sizde günün sabah bölümünüde brada gecirebileceginizi yazinca sabaha aldik.Ama hata benim en azindan özel mesajla v.s bildirmeliydim.a.s.
Merhaba kizlar,ben bugün bi yüzlük daha yaptim.maşallahim var haaa
Canim masallahin var vallahi.Tebrik ederim.Insallah Ramazan sonrasindada böyle olur.a.s.

selam arkadaşlar...

benim dışarda işlerim vardı, siz günü bitirmişsiniz bile...

gün cocostar arkadaşımızdaymış galiba...paranı güle güle harca canım...a.s

oyunlar falan iyi eğlenmişsiniz...:teytey:

ben paramı kumbarama attım arkadaşlar...ben sigara içiyordum ve bir kaç ay oldu bıraktım.. hepte sigaraya verdiğim parayı biriktirmek istiyordum ama biriktiremiyordum, şimdi buranın sayesinde biriktirmeye başladım...sağ olun..
fatmacim basarilar diliyorum canim.a.s.

ha o da doğru iyib o zaman kocam az önce ya sabah ben bozuk para buraktım ne yaptım tabi aaa ben almadım dedim yer mi evde sadece ikimiz varız ben onlları kardeşlerinin yanına yolladımyalnız kalmasınlar değil mi

X