Kadınlar ve Hacamat

kızlar hacamatın açıklamasında bel bölgesi yağlanması içinde yapılır yazılmış.gerçekten zayıflamaya katkısı olur mu?

kızlar bende yaptırmak istiyorum ama yan etksinden korkuyorum varmı hacamatın yan etkisi

Kızlar annem de adet görmuyor ve ateş yapıyor sürekli yanıyorum diyor böyle birşey için yaptıran var mı yada sizce böyle birşey için yaptırılır mı

bir de hacamat bal çörekotu kuru üzüm bütün bunların birlikte uygulanası mı her derde deva psikolojik sorunlar için de faydalı yazılmış sizce bunun için de gtmeli miyim

egzama sedefe faydası var mı? birde eklem ağrıları mesala yürürken kilitlenme dizde sesler gelmesi ve futbolcu hastalığı olan menüküs için faydası var mI

arkadaşın tavsiyesi üzerine bir cesaret gittim buraya.bir saat falan oldu yaptıralı sıcağı sıcağına yazayım dedim.ben varis ve alerji için yaptırdım faydasını görürsem unutmazsam yazıcam buraya merak eden arkadaşlarda faydalansın

0212 6353962
0530 5601015 sevinç hanım.

ben tüp bebekle bile hamile kalamamışken hacamat yaptırdıktan sonra kendiliğimden hamile kaldım. faydasına çok inanıyorum.

dilek hanım nerede yaptırdınız hacamatı ve kaç kez yaptırdınız.

bilgi veririmsiniz lütfen,
şimdi gördüm. cevapları, teşekkür ederim.

Son düzenleme:

merhaba canım senin neye alerjin vardı yaptırdın hacamat benm de bazı ilaçlara ve toza alerjim var merak ettim

merhaba benim neye alerjim olduğunu bilmiyorum ama burnumda tıkanma oluyor ameliyatta oldum fayda etti ama yine de tıkanıyordum bazen.hacamat yaptırdım ama aynı zamanda üşütmüştüm halen tam düzelmedim ama fayda etti sanki.benim işimden dolayı sırt ağrımda oluyordu alerji ve sırt ağrısı için aynı yerden hacamat yapıyorlar sırt ağrıma iyi geldi, nefes alışımda daha rahat sanki tam anlayamadım biraz daha zaman geçsin daha iyi anlarım heralde

merhaba canım senin neye alerjin vardı yaptırdın hacamat benm de bazı ilaçlara ve toza alerjim var merak ettim

teşekkür ettim canım yardımın için

canım bugün birşey farkettim belki işine yarar diye söyliyim.ben üşütmüştüm 2 haftadır şimdi düzeldim fakat alerjik mi bilmiyorum burnum akıyor sürekli hacamatta yaptırdım gene musluk gibi akıyor.öyle tıkanma falanda yok alerjik %90

teşekkür ettim canım yardımın için

Kızlar biraz geç oldu ama yinede yazayım dedim sırtınıza falan yaptırıyorsunuz tmm da sakın başınıza yaptırmayın görümcemin migreni vardı yaptırdı keşke yaptırmasaydım dedi pişman oldu yani yaralar geçti ama acısı fena diyordu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

öncelikle yaptırmayan arkadaşlar için nasıl yapıldığını anlatiyim.

öncelikle ne gibi hastalığınız olduğu, sigara/alkol içiyor muydunuz gibi sorular soruyorlar. diyelim ki çok alkol içiyorsunuz karaciğerinize yakın bir bölgeye hacamat yapıyorlar. bu ön bilgilerin ardından doktor hacamat yapılacak yerlere kupa cekiyor. kupa çektiği yerler morarıyor ve uyuuyor. ardından oralara ufak ufak jiletle kesikler atıyor. böyle deyince korkunç gibi gelebilir. ama inanın acımıyor :) bu arada ben parmağım kesildi evi ayağa kaldıran bir insanımdırrrrrrrr :)

kesik attığı yerlerin üzerine tekrar kupa çekiyor. kupaya kanlar doluyor. çoğu kişide de koyu renkli kanlar çıkıyor. gördüğünüzde şok olabilirsiniz. ben biraz soğukkanlıyımdır. ama siz sakın kupanın içine bakmayın. mideniz bulanır.

ben de son iki senedir yaptırıyorum. ilk hacamat yaptırdığımda (2 sene önce) sırtımda, belimde ve dizim ağrılarım vardı.
hacamattan sonra diz ağrılarım tamamen geçti. sırt ve bel ağrılarım da ciddi ölçüde azaldı. ama 5-6 ay sonra yeniden azdı.

ilk yaptırdığım hacamatta öyle simsiyah ve köpüklü bir kan çıktı ki anlatamam. birkaç ay önce tekrar yaptırdım. kanım tertemizdi. bana hacamat yapan kadın da çok şaşırdı.

bu arada illa hastalığınız var diye hacamat yaptırmayın. sağlığınız yerindeyse, sigara ve alkol kullanıyorsanız da yaptırın. inanın yaptırdıktan sonra insan hafifliyor.

bence hacamat yaptırmak için en güzel zaman şubat-mart ayları. sıcakların birazcık yüzünü gösterdiği zamanlar. şu zamanlarda da yaptırın derim.

merak eden arkadaşları bilgilendirmek için deneyimlerimi paylaşayım. ben bu forumda sevinç hn ın tel nosunu buldum fatih te oturuyor kendisi ona hacamat yaptırdım. 5 gün öncede sülük tedavisi yaptırdım.öncelikle hacamat yaptırdığım noktalar sol bacağım (diz arkasında varis için) , sırtta 2köprücük kemiğinin ortası (alerji için) . işim gereği sürekli ayakta durduğum için bir süre sonra bacaklarımda ağrı oluyordu farkettimki hacamat yaptırdığım bacağım ağrımıyor. yalnız görünüş olarak bir değişiklik farketmedim.varisin görüntüsü de beni rahatsız ediyor.benim varislerim ileri derece değil fakat bu işe yeni başladım ve senelerdir ilerlemeyen ufak varislerim 2 ayda çoğaldı bende en azından ilerlemesin çoğalmasın diye yaptırdım.diğer bacağımda da varis vardı ona ülük tedavisi yaptırdım.ikisini kıyaslarsam sülük hacamattan daha kolay. hacamatı yaparken ben hiç bakmadım minik minik kesikler atıyor insanın içi bir tuhaf oluyor ama tabi sağlık ve güzellik için katlanıyoruz katlanılmayacak aman aman bir acısı yok benki iğneden korkan biriyimdir yaptırdığıma göre sizinde korkmanıza gerek yok. başta bilmemekten insan tedirgin oluyor ama alışıyor insan birde burada hacamat yada sülük tedavisini yaptırdığınız kişinin sizinle sohbet etmesi hacamata odaklanmanızı azaltıyor bir süre sonra rahatlıyorsunuz bu açıdan sevinç hn dan memnun kaldım.yine yaptıracak olsam ona giderdim. fakat ben bu varisin medikal tedavi yolunu fazla araştırmadım önce doğal yollarla çözmek istedim.biraz daha zaman geçsin bakalım.hacamat tedavisinin üzerinden 3 hafta geçtikten sonra ağrı anlamında iyileşme olsada beni rahatsız eden görüntü gitmedi bu yüzden aynı bacağıma sülük tedavisi de yaptırdım.birde hacamat için tek seansta geçmiyor diyorlar belki 2.3. seansları yaptırsam görüntüsü düzelirmiydi bilmiyorum.birde normalde çok belirgin değil varisim uzun süre ayakta durunca damar biraz şişiyor o beni çok rahatsız ediyor.neyse ya ne çok yazdım.şimdi 5 gün önce hem yüzüme hemde bacaklarıma sülük tedavisi yaptırdım.yine forumlarda okumuştum hemde sevinç hn dediki kırışıklıklarda da etkili bende dudak kenarımdaki çizgiler hemde kaş arama sülük koydurdum.bununda etkisini anlamadım bana bir değişiklik yokmuş gibi geliyor.varis içinse varislerim soldu rengi eskisi kadar belirgin değil zaten görüntüsü tamamen düzelir mi bilmiyorum ama düzelme var belki 1-2 kez daha yaptırsam daha da iyi olur denemek lazım. tekrar yaptırırmısınız derseniz yaptırırım. özellikle bu sülük tedavisi zor değil baştan 3-5dk sinek ısırığı gibi bir acı oluyor sonrasında zaten hissetmiyorsun. varis için tavsiye ederim ama kırışıklık için etkisini anlamadım.alerji içinde ilk yaptırdığım hafta çok rahat nefes alıyordum şimdi yine arada tıkanıyorum belki 2.3. seansı yaptırsam daha iyi etkisi olurdu denemek lazım . sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Arkadaşlar bugün yaptırıcam bende inşallah da hacamata giderken aç olmak gerekli mi? Ya da 2-3 lokma yemenin bir zararı olur mu

Keçiören de var. Ben yaptirdim .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar hacamat gercekten cok faydalı ben 3 kez yaptırdım ılk yaptırdıgımda taramalı yaptırdım 27 tane yaptırdım yapanda cerrah bı doktordu gercekten ısının ehlıydı onun ustune 2 kere daha yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…