Kadınlar ve Hacamat

slmcanım keciörende nerede var canım agrlı bir işlemmi bu arada

Yok benim canim cok tatlidir mesela ama sadece belimden aci hissettim korkmana gerek yok hic. Kadini aradik konustuk biz cok kisiydik eve geldi. Birde zamanlari var biliyosundur ona gore oluyo. Onun zamanini sormak lazim .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anladim canim siz kalabalikmissiniz.ben esimle kendime yaptiracaktim.eve gelme konusunuda esim istemez sanirim:eek:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dilek hanım nerede yaptırdınız hacamatı ve kaç kez yaptırdınız.

bilgi veririmsiniz lütfen,
şimdi gördüm. cevapları, teşekkür ederim.

yeni görüdm sorunuzu. ben istanbul fatihte yaptırdım. bir kez yaptırdım. amacım migren ve boyun ağrılarından kurtulmaktı. basımdan ve omuzşarımdan yaptırdım. yapan kişiye tedavi görüdğümü çocuğum olmadığını söyleyince tekrar gel belinden yapayım bebek için etkili olur dedi. ama ben bir daha gidemedim çünkü hamile kalmıştım.

Arkadaşlar merhaba ben de Ankara'da hacamat yapan iyi bir yer arıyorum. Lütfen bildiğiniz iyi bir yer varsa cevap yazın. Teşekkürler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hacamat kısaca vücudun belirli yerlerinden kan aldırmaktır. Bu Peygamberimizin tavsiyedir. Kan aldırmanın faydaları günümüzde tıp bilimi tarafından da ortaya çıkarılmıştır.

Selam arkadaslar. Istanbul gungören bahcelievlerde ecz. duygu hnm. klinik ortamda bayanlara ozel hacamat yapmaktadır. Ihtiyac duyan arkadaslar icin tel: ...

Son düzenleyen: Moderatör:
X