Kadınlar Kulübü Günlük

Günlükcüm selamlar olsun
Bugün haftanın ilk günü bi güzel temizlik yaptım duşumu aldım oturuyom şimdi ama senide bu arada ihmal etmedima.s
Haftasonum güzel geçti valla mutluydum huzurluydum.
Ama değişen hala birşey yok sorunlarımız aynı devam :çok üzgünüm:
Geçicek diye bekliyorm ki geçicek biliyorum işte sabırla o günü bekliyoruz.
Herşeyin güzel olması dileğiyle günlükcüm
Huzurlu,sağlıklı,mutlu günlerimiz olur inş
Herşey gönlümüzce ve hayırlısıysa olsun a.s.

selam gunlukkk

anlatılcak bıseler war ama canımm hıc anlatıpta daha cok sınırlenmek ıstemıo...

kısaca sunu dıım beyfendı kendı kendıne bıselere kızıo tabı o bana kızarken bende
bos durmuorum savunuorum dogal olarak.daha sonradan hıc bıse olmamıs gıbı hareket
etmesı askım canım bıtanem demesı yok mu sınır edıo benı.eger bıseye kızdıysan
arkasında dur sonuna kadarrrrrrrKötü Kazen........

uff nese bole ıste bugunde hep ders calısmaya calıstım.sureklı uykum gelıo.bı uyusukluk war son 15 gundur.adam gıbı calısamıorum.uyumamanın bı yolunu arıorummm...yoksa
seneyede dersanede olucam...aman allah korusun.sureklı hep hıc durmadan ders
calısmak ıstıorum.UYUmak ıstemıorum bennnnnn.klava:

ıste bugunlukte benden bu kadarrrrrr...gorusmek uzeree...​

Bugün de her gün olduğu gibi 24 saat yüzüne bakıpta bıkmayacağım eşime bir kez daha aşık oldum....

selam günlük bugün biraz canım sıkkın oğlum yazılıdan 4 almış .biraz tuhaf ama hep 5lere alışınca 4 şok yaptı .çocuğa tepkim şu oldu neden ki:)sanki olmaması kanun eh artık 4 ler 3 ler başlayacak galiba büyüyor günlükçüm.onu çok seviyorum canım oluşum benim

Merhaba günlükcüm...
Sinavlari atlattik derken bugün hooop dersler basladi..Bu dönem kendime söz verdim günlük,kaytarmicam,oturup adam gibi derslerime calisacagim..Bu zamana kadar son ana kadar yatip,calismadik da ne oldu.. Kendi kendimize eziyet ettik..
Hep bu sevgilim olacak haylaz yüzünden..Derse girer girmez uykusu geliyor sonra benimkini de getiriyor tatlicadiarzu Ve dersin yarisinda cikiyoruz hooop gezmeye
Ama bu sene farkli olacak..Bazi derslerde ayrildik bu sene,artik kampüs de yanliz takilmaya karar verdim..
Zaten onunla gezmekten asosyal oldum ya,dogru dürüst arkadas edinemedim koca üniversitede..
Bugün derste yanina bi kiz oturdu,baya baya sohbet ettiler,biraz bozuldum acikcasi:dilcikar: Ama belli etmemeye calistim,sonucta normal olan bu..Ben bugüne kadar onun yaninda baskalariyla muhabbete girmeye cekiniyor(d)um acikcasi ama karar verdim bugünden tez yok artik öyle olmayacak şakkıdı SIKIYorsa laf etsin bakalim :mymeka:
Hani bazen olur ya günlük,sevdigini cok özlersin,onu görünce ilk isin sarilip onu ne kadar cok özledigini söylemek olur,o da sana karsiligini verir,sonra sevgisini gönlüne depolar mutlu bir sekilde ayrilirsin.. :çok üzgünüm: Ben öyle bir gün beklerken,hayalkirikligina ugradim biraz,o yüzden nedense gönlümde bir burukluk var,bugün nesem yok:a015:
Ama bugünün yarini da var demisler,bekleyip görecegiz..
Hoscakal a.s.

Bugün güzel şeyler oldu nikah işlemleriyle ilgili ona mutlu oldum, sorun olmadan halledebilecğiz hem de nikah salonu kirasına beş kuruş ödemeden. Canım babam sağolsun, işte en sevindirici yönü de bu olsa gerek...

Geç çıktım okuldan 6 ya doğru evdeydim kurs olduğu için....yemek yaptım bulaşıkları yıkadım derken zaman çok çabuk geçti beee anlamadım bugün çabuk bitti sanki... Biraz öncede bitanemle konuştum epey... Başka da bir şey yok canım. Haa bir de Zeynep gacısına söyle sigarayı bıraksın olmayi böyleklava:

selam gunluk...
uykum kactı ..:sm_confused:
askımda gecede benı eylıycek kımse yok anlıycan..:çok üzgünüm:
bıraz ders calıssam ıyı olur aslında..
yada bır kahve yapıyım karsılıklı ıcerız..
benı ozle gunluk..

Selam günlük...
Tatsızımmm çok mutlu olmam gereken zamanlar ama içim buruk...
İyiydim aslında dün fln hiç üzülmedim ama bugün biri bana onu sorunca adını öyle ansızın söyleyince içimden bişeyler aktı günlük:çok üzgünüm:...çok değişik bir his beynimden kalbimden bişeyler aktı içime yemek yiyodum çıkarmamak için zor tuttum mideme kramplar girdi...senağlama Her biri bana onu sorduğunda böyle olacaksa...çok zormuş günlük bu iş...
Kalk gururum bugün burdan gidelim
Ne olur ona yenilmeyelim hadi dik dur toparlan gidelim
Gel gururum her zalim böle değil eğileceksen sen gerçek aşka eğil
Gözlerinden kurtul da gidelim teslim etme beni ona
Son kelime aşktan sana artık seni sevmiyorum
Kalbime dönüyorum sevdama ağlıyorum umrunda değil onun aşk benim sonum...
Demet Akalın tam zamanında albüm çıkarmış günlük tam benlik:içelim:

Selam Günlük...
bugün çok gergin kalktım. Nedeni yok:1no2:
İşinde çok sıkıcı geçeceği belli...
Daha saat9,30 ama ben şimdiden sıkıldım.
Eşim izinli bugün. Kayınpederim anjio olacağı için.

Artık sağlık sorunu duymak istemiyorum. Bıktım günlük...
Yine de Allah bugünümüzü aratmasın.
a.s.

selam günlükcüm....
artık sana mutsuzluklarımı yazmayacağım....
yazarım da biraz ara vereyim... hep kötü , olmusuz şeylerden bahsetmekten bıktım......
hafta sonu sevgilimle beraberdik.... çok eğlendik.... öyle farklı birşey yapmadık ama onunla olmak bana yetiyor..... tüm olumsuzluklara rağmen.... bazen düşünüyorum nereye gidiyorum beni neler bekliyor diye... ama onunla olmak çok güzel bunu biliyorum...
yanında huzurluyum.... o yanımda oldu mu kendimi çok güvende hissediyorum....
seviyorum onu çokkk seviyorum......
görüşürüz günlükcüm....
arkadaşlara benden selam.....

Günlük,
Yaz geldi insanlar cıvıl cıvıl baksana,
Tatil planlarına başladılar, bana bu sene tatil yok çalışmam lazım:sm_confused:
Olsun bizde sonra yaparız daha güzellerini inşallah....
Stresdenmi verdigim 5 kiloyu gene aldım günlükfisfisfis
Yemekte yemiyorumki dogru düzgün sanırım stresden oldu...
Beni seven tüm dostlara slm olsun

sevgili günlük son 1 haftadır fena halde hasta idim :çok üzgünüm:
eşim çok hastaydı,oğlum hastalandı ailecek hastaydık senin anlayacağın
ama şimdi çok ama çok iyiyiz şükürler olsun ki...
Allah kimseye böyle bir hastalık vermesin inşallah
şimdi yine yeniden kk ya dönmenin gururu ve sevinci içersinde olmanın heyecanı ile
topiklere attım kendimi..
ben yokken neler olmuş neler bu kk nın hızına da yetişebilene aşk olsun yani yerimseniben

selam gunluk
bugun yıne hava cok kotu..:sm_confused:
bır acıp bır kapıyor..
ne kadar sıradan olmaya basladı hersey..:1closedeyes:
yaz gelsede hayat bıraz canlansa..
aksama mac var..:hooray:
umarım hersey yolunda gıder..
sende dualarını eksık etme gunluk..
hade başbaş..:a015:

Selam günlükcüm nasılsın bakim bir dilin olsada konuşsan kimbilir neler dicenyerimseniben
Sabah sabah güzel bir şey oldu 1 kilo almışım çok mutlu oldum 48 dim 49,5 olmuşumm:dance:hedefim 52 hadi bakalım aslında iyiyim ama azcık olsun dimi günlük manken gibiyim maşallah azcık şımartıyım kendimi seviyim yok be günlük bunlar geçici insanın bahtı güzel olsun içi güzel olsun dimi.
Bu gün işim yok bi kaç yere ziyarete gitcem hemen yakınımızda zaten şimdi az kendime bakıyım süsleniyim öyle oturuyum sevgilimle konuşuyum belki güzel bir haber alırım he günlük her gün böyle işte her konuşmamda ağzının ucundan haber bekliyorum ama gelmiyo gelicek bigün ama ne zaman :çok üzgünüm:
Herşey güzel olur inşallah günlükcüm
Mutluluklarımız sevinçlerimiz umutlarımız hiç eksilmesin
Herkesi öptüm içimden geldia.s.Şeniz

SEVGİLİİ CANIMMM GÜNLÜKKa.s.
PEKKK MUTLU OLDUM AZ ÖNCE BİRDEN BİREEE:teytey:
İÇİM İÇİME SIĞMAYIVERDİİİ
KOCAMM BANA ÇOK İYİ BİR HABER VERDİİ GÜNLÜKK:teytey:
BİRDEN BİREE MİRASA KONDUK YOKTAN YERE:roflol::roflol::
SANA EPEYDİR SEVİNÇLİ BİŞEYLER YAZAMIYODUMMM
ALIŞMIŞIMYA DERT YANMAYAA:sm_confused:
BAKKK MUTLULUĞUMU İFADE EDEMEZ OLDUMMM
AMAAA ŞU DÜNYAYI ÇOK SEVİYORUM BE GÜNLÜKK
HERŞEYE RAĞMEN YAŞAMAK GÜZELLL
AZICIKK NEFES ALMAYA BAŞLADIMM GÜNLÜKKK
BUGÜN HERKEZİ AFFEDEBİLİRİMMM
VARSA KENDİNİ AFFETTİRMEK İSTEYEN HEMEN SIRAYA GİRSİN:icecream:

günlükcüm çaktırma ama kocamla hala konuşmuyoruz.:1closedeyes:
O kadar saçma, o kadar anlamsız, o kadar gereksiz bir konuki bazen cidden anlayamıyorum bu erkekleri, ne sanıyorlar kendilerini.

Saçımdaki beyazlar artmış günlük, nolacak bu halim.:1no2:Akşam kızım beni deli etti, neymiş efendim saçına tost yapacakmışım, nasıl oluyorsa:sm_confused:, nerden duymuş nerden biliyor, bilmiyorum. Daha 6 yaşındaki sıpanın dediğine bak hele ya, usandırdı beni valla.benneyaptımki, Oğlanda tutturdu yine o işe gidecekmiş ben evde kalacakmışımtatlicadiarzu, aaahhhh ahh günlük nolacak benim bu halim.

Bazen keşke zengin kocaya varsaydım diyorum, ne işin var öğretmen adamla:smiley-cool:
Hade kal selametle

Yok olmadı günlük sevgilimden beklediğim o haberi yine alamadım yine benim bunalımlı hallerim geliyo günlük hissediyorum sanırım hastalanmama az kaldı 1 hafta falan ondanmıdır nedir:çok üzgünüm: çaktırmıyorum ama içim sıkılıyo günlük içimsenağlama

meraba sevgili günlük..
Kimi zaman yazmak ister insan sadece yazmak..
Bende sadece yazmak istiyorum..
Belkide onlarca satırda ancak anlatabilirim kendimi.
Yada tek bir cümlede içimdeki düğümleri çözüveririm..
Bilmiyorum...
Ne yazacagımıda bilemiyorum. ne düşünecegimi bilemedigim gibi..
Artık dünleri boşverdim. onlarca sorumun cevabını alamadım ve boşverdim..
Dünlerim yalan dolu vefasızlık dolu Hainlik dolu..
Ama biliyorum yarınımın güzel olması için dünlerimin kötü olması lazım..
Yarınlarımın kıymetini bilmem için dünlerimi hatırlamam şart..
Dünlerim kötü olmasaydı belki bugunlerim yarınlarım bu kadar güzel görünmiyecekti gözüme...

Sözüm sana gönlüm..
Sıra sende artık...
Vakit ayrılıgın tam vakti..
Vakit nasip degilmiş deyip kendini avutma vakti.
Vakit herşeyin farkına varma vakti..
Artık bu melankolik aşka elveda deme vakti..
Kalbim seni nefretle kirletmiycem.
Kinin yeri olmucak sende..

Adam gibi adam bildigim
Adam gibi adam die savundugum
Adam gibi adam die sevdigim
Adam deilmiş..
Yazık sana ah yüregim nede gec anladın sen bunu..

Dualarımı bedduaya cevirmeyecegim..
Ah etmiycem..
Ben Rabbime havale ettim onu dün gece..
Vazgecilmezim Vazgectigim oldu düngece..
Kolay mı oldu?
Hayır olmadı..Olmıcakta. cok iyi biliyorum..
Nasıl günden güne gönlüme Koca bir buz kütlesi gibi yerleştirdiysem aşkını şimdi günden güne eritme vakti Bu aşkı.
Bu aşktan olan kalıntıları Gözyaşlarımla yıkıycam..
Aşkım sahipsiz kaldı bende sahiplenmiyorum artık..yoruldum..
iÇinde onun adının gectigi tek bi duam olmıycak artık..
Hayallerimde yeri yok artık..
Gitti Die hayıflanmak acılanmak Yok artık..
Hepsini kabullendi bu yürek ama ya ihaneti..
Ya ihanetini bile bile hala onu düşleyebilirmi?.bekleyebilirmi?dualarına onu katabilirmi?
Hayır!..
ihanet in kirletti benim aşkımı!!
Onlarca cevapsiz soru ve ardından iki satır veda mesajı..Hepsi bu kadarmış bu aşkın..
Keşke onunda gönlünden bana iki satırlık bi veda sözü dökülseydi..
Ah keşke iki kelime duysaydım..
Hep sessiz kaldı hep sessiz..
Neden Günlük neden tek iki kelime söylemeden öylece sustu. sustu.. ve gitti..
varsa eger ben ona hakkımı helal etmiyorum!
onada söyledim.. hakkımı sana helal etmiyorum dedim..
Cevabı yine koca bi Sessizlik oldu..
Varsın sussun Benim kalbim cığlık cığlıga zaten..
O konuşsa bile kurdugu cılız cümleleri duymazdı kulaklarım yüregim beynim..
Bu ona dair yazdıgım son yazı olur umarım.
Umarım birdaha ne bir haberini duyarım
Nede onu görürüm..
O gelmeden ben gitsem bu şehirden..
ah gelsede biri alıp götürse beni cok uzaklara..
Bende veda etmeden gitsem cok uzaklara.

Bir kase suya düşen bir damla zehir gibi düştü içime..
kolaymıdır o bir damlayı sudan ayırmak.
işte öyle zorlanıyorum.
o bir damlayı içimden cıkartıp atmak için...
€LV€DA....:a015:

Selam günlüük,
Hasta gibiyim sürekli...aaayy sıkıldım bu halimdeeen artık silkelenip kendime gelmem lazımm...bi ton işim vaar ama ben sürekli uyumayı düşünüyorum uyumadığım zamanlarda iki büklüm off pofff şeklinde geziniyorum zaten...
Ama yeter yaniii diyorum kiii bu gece şöööyle bi dibe vuriyimmm sonra yarın sabah yeni bir sayfa açayım...
Bu dönemlerde aslında insan daha üretici oluyo kendimi işe versem süper şeyler çıkabilir...
Bir de bakıma aldım mı kendimii...bir de sosyalleşmek lazım tabi yeniden...geçti bitti işte hıh:1closedeyes:
Bu gece son kez acıklı şarkılar dinliyim oturup yazı yazayım ağliyim zırliyim bari...
Her şey çook güzel olucak inşallaha.s.

Pek Sevgili Günlükcüğüm;
iyice sapıttım galiba..senağlama
2 haftadır deli gibi spor yapıyorum,yediklerime dikkat ediyorum.Aylardır ağzıma meyve koymamışım be,kızdım kendime.:mymeka:
Gittim 1kg çilek,1kg muz aldım. Ara öğün olarak onları yiyorum. Bir sürü vücut zımpırtısı sürüyorum her bir yerime.Kan ter içinde kalıncaya kadar yürüyorum,sonra banyoya..Sabah ve akşam hep bunları yapıyorum. Annemden yemek de almıyorum zaten uzun zamandır yiyesim de yoktu. Bu defa metabolizmam yavaşlar diye evi kepekli,çavdarlı ekmek,peynir,domates ve salatalıkla doldurdum. Limonlu,naneli yeşil çaydan hala bıkmadım.:tomato:
Sabah 3 saat kütüphane,annemi 1 saat görüp ev kampıma geri dönüyorum. Gece yarılarına kadar bu saçma sapan bomboş işlere kafa patlatıyorum.benneyaptımki
Ölümüm mü yaklaştı yoksam Manisa'ya otobüs bileti mi almak gerek bana bilmiyorum ama ciddi ciddi kafayı temelli sıyırmama az kaldı bence..
Hadi bakalım fırtına öncesi sessizlik pek hayra alamet olmaz ya neyse,susayım ben yine..:1closedeyes:
Son cümlemi unutmadığıma göre kafam hala çalışıyor az da olsa; gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun...Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…