Kadınlar Kulübü Günlük

Üzgünüm:1no2:
Fenerbahçe elendi... Bİz Galatasaray lıyız ama yinede üzüldük...
Bu arada Kazen duymasın ve kızmasın ama şu ikide bir çıkan reklam beni deli etti...:1shok:
Neyse yatalım artık... Koccamı ikna edebilsem yatcazda...
Artık maçla ilgili konuşulanları da izler...Çok üzgünüm çoook

Yarın yine sürünerek kalkacağım.
Herkese iyi geceler...

merhaba günlükçüm

moralim çok bozuk şuan..elendik ya içim sıkılıyo..tekrar yazıyorum biz hak etmiştik turu geçmeyi chealse değil..harika bi oyun çıkardık tüm maç boyunca odanın içinde dolandım durdum heyecandan..off ne kadar gereksiz yedik o golleri çok rahat geçerdik biz yarı finale ama kısmet değilmiş..napalım olsun ben takımımla gurur duyuyorum yine bize layık bi oyun çıkardılar yenseydik çok daha güzel olcaktı ama napalım..bi dahaki sefere inşallah..

bugün derse gitmedim büyük bir vicdan azabı ile birlikte off niye böyle oldum bilmiyorum o kadar boşladım ki derse gitmeyeli çok oldu tamam zaten çok gitmezdim ama bu sefer baya bi boşladım toparlanmam lazım finallere çok var ama anca toparlanırım..yarın gidicem derse akşama da Mahşer-i Cümbüşe gitçez :asigim:

Bugün aşkım derse gitti en son pazar görüşmüştük güzel bi gün geçirmiştik..ders çıkışında size uğrucam kapıdan sana sarılcam öpçem çok özledim seni dedi bana :asigim: sonra geldi bana magnum getirmiş çok mutlu oldum yaa sarıldık koklaştık ve gitti sonra..herşey yolunda şükür günlük..sorunların çoğu benden kaynaklanıyo farkındayım zaten ama artık dikkat edicem herşeye..böyle olunca o da çok mutlu oluyo beni daha çok seviyo..bak durup dururken süpriz yaptı bana inan çok mutlu oldum bi 5 dakkalığına görmek için geldi beni..biz birbirimizi seviyoruz günlük gereksiz yere hırpalıyoruz..Artık yapmayalım böyle dimi :asigim:

Neyse öyle işte sevgilimle buluştum seni boşladım farkındayım ama anlatçak şey yoktu işte napim uğrarım yine şekerim Şeniz

Selam günlük,
Beni pek tanımazsın, sıkıntımı paylaşmayı pek sevmiyorum.Bugün bir doğum haberi aldım da hüzünlendim.Benden 20 gün sonra evlenmişti arkadaş ikinci çocuğu dünyaya geldi.Kimsenin sevincini kendime üzüntü yapmam asla ama biliyorsun ince konu bu,derler ya delip geçiyo.Aslında çocuktan çok adı koydu bana.Oğlum olursa Yiğit olacaktı adı olmadı....Başka birinden bir Yiğit bebek geldi dünyaya hoşgeldi.Ne diyelim yapacak bişey yok,yine yeni umutlarla başımı koyacağım yastığa ve onu dileyeceğim yaratandan.neyse günlük senin de canını sıktım:)) uğrarım ara ara..

ıyı geceler gunluk
yıne ben ...:kahve:
uykum kactı
zaten elendık canım sıkkın..:çok üzgünüm:
hayatta hersey ıstedıgımız gıbı olmuyr be gunluk..
belkıde bırakıp bıseyler ıstemeyı hayatın bıze sunacaklarını beklemek gerek ne dersın..:sm_confused:
bıraz dagıtsam ıyı olucakşakkıdı
gıdıp benı mesgul edıcek bıseyler bulayım..
umarım yarın dogan gunes bıze en guzel haberlerı getırır..şutarafagitti
hoscakal a.s.

günlükkk olumm seni gördüğümee sevineceem hiç aklıma gelmezldiii
yinee kk dayımm oksijen tüpü bitmiş dalgıç gibi geçirdim bu haftaa sonunuu eğer dönmeseydim karaya vurmuş balina gibi olacaktım hee
neysee arada karalarım yinee seniii hadi deptimm senii
seni saklıyayımdaa hıdırım görmesinnn

selam günlük

bugün nöbetten çıktım saba gelinlikçiye gittim modelimi değiştirdim fiyatıda düştü birass sonra kızılaya kaşçıma gittim (buda ne acaip bi laf yahuu kaşçım) neyse işte sonra eve geldim yorgun argınn yattım uyudum birass şimdide ampul gibiyim uykum yok akşam nişanlıma sinir oldummm msnde hiç doğru düzgün konuşmadı sonrada hızla maç izleyeceğini yazıp çıktı allam yaaa deli ediyo beni bazenn Kötü Kazen maçtan sonada aradım açmadı uyus görümcemi aradım bende meğer bizimki telefonunu montunun cebinde unutmuş hala balayı için yer bulamadık . artık bunla ilgilenmeyeceğim ne yaparsa yapsın bunalıyorum artık yaaa herşeye ben koşturuyorumm baygınlık geldi bana artık içimden hiçbişey gelmiyo bugün evlenmek bile istemiyorum hatta senağlama

neyse böyle işte bu günlükte bu kadar

günaydın günlükçüm...
dün sevk alayım diye erken kaçtım eve gidip yarım saatcik bile uyuyacaktım sözde...
tabiki uyuyamadım...
tüm gün telefonum çekmedi annecim deliye dönmüş...
gittim bizim eleman gelecek diye yemekler yaptım...
çorba karışık kızartma soslu patlıcan salatası pilav...
vee kapı açıldı sevgili kocam tek başına geldi...hani dedim mahmut nerde maç saati gelecekmiş dedi..
oysa ben ona yemeğe mi diye ısrarla sormuştum tabiki yemeğe gelecek demişti...
fuzuli yere okadar yoruldum...çok sinirlendim...
maç saati geldi 12.30 gibi gitti...o kapıdan çıktı ben doğru yatağa..
azıcık da olsa uyudum çok şükür...
çok yorgunum be günlük...çok yorgunum...camlarım çok kirli...mutfak dolabımın örtüleri de...
gakılmış moduna girmem şart ama gücüm yok...
bugün tahlil sonuçlarım alınacak doktora gösterecem...bakalım ne çıkacak be günlük...
inşallah şeker çıkmaz bakalım...
offffff...ruhum sıkılıyoooo...

sevgili günlük
bugünün benim için anlam ve önemi büyük.. ben bugün çok mutluyum:teytey:
çünküüü bugün benim doğum günümm
herkesi çok öpüyorum mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle...a.s.

sevgili günlük

günlükçüm...
ay_cim iyi ki doğmuş...
doğum günüsü kutlu olsun...
ben çıkacam şincik doktora...
vasiyetimi yazdım ceviz dörtkollu istiyorum...
incike söyledim...o el atacak duruma...
hadi bana eyvallah

sevgili günlük

İyi ki Doğmuşsun canım. Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin

selm günlükcüm....
bugün çok mutluyum....inşallah da böyle olur....
daha düne kadar " herşeyde bir hayır vardır" sözündne nefret etmiştim... ama inandım ki gerçekten de öyle imiş.... ne yaşıyorsak bir hayrı var.... birçok şey yolunda gidiyo....
en son artık benim kararlarıma kaldı iş ve en önemlisi de bu....
vereceğim kararlar hayatımı etkilecek ama ben ne yapacağımı bilmiyorum...
zaman bıraktım inşallah herşey çok güzel olur....
seni ve kk yı içindekileri çok seviyorum.....

selam günlük bu senle ilk tanışmamız
sana uğramakta neden bu kadar geç kalmışım bilmiyorum ama bundan sonra sık sık ziyaretine gelirim
bugun hava kapalı dolayısıyla düşük moddayım
ama aldığım telefonla evime güneş doğdu diyebilirim
okulda bir kademe terfi almışım,küçücük de olsa bugunu güzel geçirmem için en büyük sebebim olacak eminim
bugunluk bu kadar arkası yarın

naber günnük..
keyifsizim,eşimle limoniyiz,kedi köpek gibiyiz desek daha doğru olur..
olur arada da gerek yok yanii...resmen bu erkek milleti işi yolunda gitmesin
karıya sardırıyo,hırsını karısından alıyo..uyuzlar,git kendinle uğraş..
dün hava ne güzeldi çıkmadım salak gibi,bugün kapalı..
evden çıkacaz galiba,daha uygun biyere geçecez,ev alana kadar herşeyden kısmalıyız..
offf of,dert veripte derman aratma allahım,bugünümede şükürler olsun..
günnük kıız 2. çocuk için erken dimii,yaşta geçiyo..

Hiç valla kendileri sanki bulunmaz hint kumaşı bu erkeklerin, kasıntı şeyler nolacak:dilcikar:

Sevgili günlük,bugün keyifsizim aşkım hasta durmadan kusuyormuş ve sonra doktora gitti
serum takmışlar:KK43:
sesi çok kötü geliyodu Rabbim aşkıma ve btün hastalara şifa versin amin..
bu arada kk daki arkadaşlarada söyle bu aralar çok salgınmış mide bulantısı ve ishal
onlarda dikkat etsin özelliklede çocukları olan bayanlar çocukları içinde dikkat etsin...
benden bugünlük bu kadar..
Allahım sen hastalara şifa,dertlilere deva,borçlulara eda,çocuğu olmayanlara hayırlı evlat nasip eyle amin
sevenleri kavuştur..
kk daki arkadaşlarımın ne dilekleri varsa haklarında hayırlı kılıp kabul eyle ya RABBİM amin..

Biz barıştık günlük
Sınavlardan çok bunalmıştım dün efeyi aradım(Zaten adet de olcam onun da mutsuzluğu vardı üzerimde).Moralim bozuktu konuştuk işte sonra yanıma geldi :asigim: çok mutlu oldum ve böylelikle barışmış olduk.Bide bugün bizim 2. yılımız bitiyo 3. yıla girdik.Biz çok mutluyduk günlük yani şu son 5-6 aydır tartışmalarımız arttı öncesinde hiç yoktu böyle şeyler.Hep görüştüğümüzde heyecanla sarılırdık buluşacağımız günleri iple çekerdik.Ben onun hiçbişeyine kızmazdım vardır bi sebebi bi sıkıntısı vardır derdim anlayışlı davranırdım.Ama bu yıl öyle değilim değiştim farkındayım bu son yılımın verdiği stres herşeye yansıyo işte oysa onun da sıkıntıları var şimdilik öğretmenlik yapıyo ama geçici sonrasını düşünüyo hep o da benim için uğraşıyo biliyorum.Artık bende sıkıntılarımı ona yansıtmıycam ikimiz de mutsuz oluyoruz yoksa.
Bugünkü sınavım çok kötüydü günlük en basit soruyu işlem hatasından kaçırmışım oysa kaç kez kontrol etmiştim.Birdaha sınava uykusuz gitmiycem günlük dikkatsizlikten gidiyo bütün sorularım.Yarınki sınavım da çok zor programlama sınavı ve ben derslere devam etmemiştim çok eksiğim var inşallah tamamlayabilirim.Efe de beni yemeğe götürcekmiş :asigim:akşam için.Aslında gitmesem mi diye düşünüyorum ama görüşemezsek de çok üzülcem.Biraz çalışayım da yetiştirecek gibiysem akşam çıkarım.
aycim'in de doğum gnüymüş doğum gününü kutladığımı söyle günlük a.s.

Canım sıkılyor günlük ya ,
Verdigim 5 kiloyu nası oldu anlamadım ama geri aldım:sm_confused:
Hiçbişi yemiyorum zaten iştahımda yok ama şiştim gene....
Bugün beni görsen makyaj bile yapmadım paspalım yani,içimden gelmiyor....yasakkelime

İçimden hiç bişi yapmak gelmiyor , öle sorumsuzca sınırsızca çalışıp geliyorum... Bıraksalar uyumucam bile günlük o kadar yani...

Öle işte günlük arayamadım dostlarım bana küsmesinler ne olur

şeker meker değilmişim...
turp gibiymişim...
hatta taş gibiymişim...
ooohhhhhhhhhh çok şükür....
ben bir 100 yıl daha yaşarım...
yaşamam mı...kocem 130 yaşına kadar yaşayacakmış ben gider miyim?

günlük sana bişey söyleyim mi...
bu asli62 arkadaş bende oldukça pozitif hisler uyandırıyor...
yani kara listemdekilerden biri kanımca...
daha yakın irtibata geçmem yakındır kanımca...
hoşuma gidiyor buralarda olduğunu görmek...
nasılsa sen günlüksün hislerimi açıkça yazabilirim kanımca...

günlük sana bişey söyleyim mi...
bu asli62 arkadaş bende oldukça pozitif hisler uyandırıyor...
yani kara listemdekilerden biri kanımca...
daha yakın irtibata geçmem yakındır kanımca...
hoşuma gidiyor buralarda olduğunu görmek...
nasılsa sen günlüksün hislerimi açıkça yazabilirim kanımca...

:1shok:hiiiii, nasıl yani pozitif hislertatlicadiarzu

:1shok:hiiiii, nasıl yani pozitif hislertatlicadiarzu

kalbin kötü senin kalbin...
sen de kara listemdesin koru kendini...
kuzu kafa...
dün eve gitek için otobüse bindim..bir kadın ayynı sen...
ya da gerçekten sen bilmiyorum...
amanın dedim...
dün otobüse binip ayakta kaldın mı...?

X