Kadınlar Kulübü Günlük

iyi akşamlar günlük bugün çok yoruldum.evde büyük bir temizlik vardı ama her taraf misler gibi oldu.heryer yumuşatıcı ve deterjan kokuyor beklerim:)hadi bye gidip yatıyım

merhaba günlükçüm..

ben de 1-2 gün yazmadım sana..gerçi hep burdaydım okudum arkadaşlarımın yazdıklarını ama kendim için yazacak bişey bulamadım..barışmıştık barışmasına ama tam oturmamıştı herşey..bi yerlerden tartışma çıkıyodu..sahi ben sana sevgilimin bana olan sürpirizi yazmadım sanırım..benim karakalem resmimi çizdirmiş bi arkadaşına çerçeveletip getirmiş :asigim: çok beğendim yaa :asigim: çok benzemiş bana hehe tabi 54 kiloluk halimdi yanaklarım tombiş tombiş şimdi 48-49 um da ayıptır söylemesi :dilcikar: neyse işte öyle hediyesine çok sevindim ama sonrasına tam olarak neden olduğunu hatırlamadığım bi kavga ettik küstük yine..sonra barıştık nazlandı bizimki yine..sonra yine küstük yine barıştık..öyle işte..ya ben çok şey bekliyorum sanırım sürekli ilgilensin benle sürekli sevgisini göstersin istiyorum kıskançlık yapıyorum vs..sonra da kavga ediyoruz..kaç sene oldu ama ben bu saatten sonra sanki bana eskisi gibi düşkün değilmiş eskisi kadar sevmiyomuş gibi düşünüyorum ve bu beni çok üzüyo..biliyorum yanıldığımı ama neden böyle oldum bilmiyorum..kendimden nefret ediyorum bazen..ben böyle yapmamalıyım bazen o kadar gereksiz kıskançlıklar yapıyorum ki..hiç ihtiyacım yok böyle bi şeye kendime aşırı güvenmem ve kimseyi kafama takmamam lazım ama olmuyo işte..değişebilmek için neler vermezdim..herşeyi kafasına takmayan akışına bırakan sevgilim acaba şu kızı beğendimi falan diye düşünmeyen kendine sonsuz güvenen biri olmayı çok isterdim..çirkin değilim günlük ukalalık zannetmesin kimse ama herkesin güzel diye nitelendirdiği bi kızım..bi yere gitsem gözler hemen bana çevriliyo sevgilim de herseferinde beni ne kadar güzel bulduğunu söylüyo güzelliğim sayesinde senelerce peşimden koştu..peki ozaman ben neden diğer güzel kızları sevgilimden kıskanıyorum??neden acaba onları güzel bulacak mı beğenecek mi diye endişeleniyorum??bu halimden ben bile çok sıkıldım o nasıl sıkılmasın..iyi katlanıyo bana valla..hem çok kıskancım hem de herşeye alınıp küsüp ağlıyorum..değişeyim ben günlük nolur..onu çok sevdiğim için çok üstüne düşüyorum boğuyorum onu..her seven benim gibi mi yapıyo sanki..sanki sadece bi benim sevgilim var görmemişin bi sevgilisi olmuş olayına döndü bu..bu kadar fazla sevgimi belli etmeyeyim bu kadar üstüne düşmeyeyim hiç kıskançlık yapmayayım herşeye alınıp küsmeyeyim her an ilgi beklemeyeyim akışına bırakayım herşeyi..başarabilir miyim sence günlük??başarmalıyım 22 yaşındayım 4 yıl oldu ilişkimde..zamanı çoktan geldi de geçiyo bile senağlama

ya ben çok şey bekliyorum sanırım sürekli ilgilensin benle sürekli sevgisini göstersin istiyorum kıskançlık yapıyorum vs..sonra da kavga ediyoruz..kaç sene oldu ama ben bu saatten sonra sanki bana eskisi gibi düşkün değilmiş eskisi kadar sevmiyomuş gibi düşünüyorum ve bu beni çok üzüyo..biliyorum yanıldığımı ama neden böyle oldum bilmiyorum..kendimden nefret ediyorum bazen..ben böyle yapmamalıyım bazen o kadar gereksiz kıskançlıklar yapıyorum ki..hiç ihtiyacım yok böyle bi şeye kendime aşırı güvenmem ve kimseyi kafama takmamam lazım ama olmuyo işte..değişebilmek için neler vermezdim..herşeyi kafasına takmayan akışına bırakan sevgilim acaba şu kızı beğendimi falan diye düşünmeyen kendine sonsuz güvenen biri olmayı çok isterdim..çirkin değilim günlük ukalalık zannetmesin kimse ama herkesin güzel diye nitelendirdiği bi kızım..bi yere gitsem gözler hemen bana çevriliyo sevgilim de herseferinde beni ne kadar güzel bulduğunu söylüyo güzelliğim sayesinde senelerce peşimden koştu..peki ozaman ben neden diğer güzel kızları sevgilimden kıskanıyorum??neden acaba onları güzel bulacak mı beğenecek mi diye endişeleniyorum??bu halimden ben bile çok sıkıldım o nasıl sıkılmasın..iyi katlanıyo bana valla..hem çok kıskancım hem de herşeye alınıp küsüp ağlıyorum..değişeyim ben günlük nolur..onu çok sevdiğim için çok üstüne düşüyorum boğuyorum onu..her seven benim gibi mi yapıyo sanki..sanki sadece bi benim sevgilim var görmemişin bi sevgilisi olmuş olayına döndü bu..bu kadar fazla sevgimi belli etmeyeyim bu kadar üstüne düşmeyeyim hiç kıskançlık yapmayayım herşeye alınıp küsmeyeyim her an ilgi beklemeyeyim akışına bırakayım herşeyi...

okurken dırek kendım aklıma geldım ya aynılarını bende yapıorum...bu cok sewdıgınden
kaynaklanıo ınsanın.sen weya ben guzel olabılırız belkıde karsımızdakı ınsan bızden dahada cırkın ama sewdıgımızı baskasıyla paylasmak ıstemedıgımız ıcın kıskanıoruz..trıp atıoruz.boş yere uzuoruz kendımızıde sewdıgımızıde.bıde kısacası senı bılmem ama ben nazlanmayı sewıorum galıba.a.s

Günkükcüm;
ben geldim... Akşama görümcemin eşinin doğumgünü varmış,Alsancak'ta buluşacazmışız.Dün kocam söyledi,tamam dedim ben de.yerimseniben
Şimdi kardeşimden telefon bekliyorum. Klasik cumartesi alışverişi-haftanın analizi toplantısı yapılacak.:1hug:
Daha sonra anneanneme uğrucaz,annem ve ablam orada olacak. Biraz da orada geyik çeviririz. Sonra herkes evine dağılır ben de akşam için hazıranırım.İnşallah güzel bir akşam olur,kocam kızdırmaz beni..:dilcikar:
Herkese iyi tatiller günlüğüm,gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun..Şeniz.

Günlükcüm selam
ALLEGRİA arkadaşımıza söyle yalnız değilsin aynı durum bendede var ALLAH sonumuzu hayır etsin sevgililerimizede sabır versin diyoruma.s
Tek birşey söylicem günlük bugün avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum hatta bugün öğlen civarı birilerine kızabilirim ama sevgilim değil bu sefernaniknanik onu çok sevim.
Haketmiyorum günlük gerçekten haketmiyorum ve işin içinde akraba olması bağlıyo beni napcam bilmiyorum :çok üzgünüm:
Herşey güzel olur inşallah
Güzel bir haftasonu herkese günlükcüm a.s.

Bugün tatil , sözde güzel bir kahvaltı edicektim yataktan mümkün olduğunca geç kalkarak.
Ama gel gör ki , hiç öyle olmadı günlükçüm.
Sabrım deneniyor herhalde yine.
Zaten gerginim , hassasım.
Ah ah bu gözyaşlarımın hesabını sorucam ama gün gelicek sevgili günlük. O zaman da gelip sana zafer çığlıkları atarak yazarım artık.
Dedem hasta , onun için çok moralim bozuk , mutsuzum , üzgünüm..
Bir insana geriye kalan ömrünün yaklaşık miktarını söylemek ne kadar zor birşey olsa gerek.
1 ay sonra belki dedem bu dünyada olmayacakmış.
Düşündükçe gözyaşlarıma hakim olamıyorum.
Ona ağlıyorum buna ağlıyorum , ben galiba dünyaya ağlamak için gelmişim :KK43:(

Yazarkende ordan oraya geçiyorum , konular karışıyor.
Kafam çok karışık o yüzden.
Kendine iyi bak günlük..

Günlükcüm merhaba;

Birazdan işten çıkıp gezmeye gidicem. Sende gel derdim ama üzgünüm canım, senin işin var burda daha kimleri kimleri dinleyeceksin sen.

Kocacım sınavda bugün açıköğretim sınavı varmış , gözetmenlik yapıyor, akşama kadar sürer işi:a015:
Öptüm canım seni, pazartesi görüşürüz artık, evdeyken fırsat bulamıyorum valla uğrayamıyorum sana, alınma emi:teselli:
Sesini duyar gibiyim, çok da umrundaymış heee:tomato:

Ohh günlük söyledim rahatladım kimse bana yarıl yolda bıraktın diyemez bıraksam tamam ama kimse haketmediğim birşeyi söyliyemez bana çok üzülüyorum sonra kırılıyorum ben onlar için uğraşıyorum kalpleri kırılmasın diye alltan da alıyorum ama bu kadarınıda kabul edemezdim neyse anlattım söyledim suçlu ben değilim dedim sorumlusuda sensin dedim:1closedeyes: eskidendi herşeyi içine atan herşeyi yutan artık ben herşeyden önemliyim kimsenin beni üzmesinede izin vermem kimsede vermesin zaten a.s tedavim psikiyatrim sağolsun kendime getirdi beni ALLAH ondan razı olsun a.s.

Selam günlük..
Yine cok kötü haldeyim..
Sitres sinir üzüntü mahvetti..
Saatlerdir aglıyorumsenağlama
Başım midem cok agrıyo dayanamıyorum bu agrılara. senağlama
Hiç iyi bişey yok hayatımda
Hiç önüme bakamıyorum..
Arkamda bırakmam gereken şeylerle.
Gecmişimle anılarımla Durmadan bi kavga içerisindeyim..
Yoruldum ben artık..
Hemde cok yoruldum..Bittim..Tükendim..
Onlarca soru işareti Keşkeler Acabalar Kemiriyor beynimi..
Soruları muhatabına soramıyorum..
Sorsamda ne fayda cevap alamıyorumsenağlama

Düştüm ellerim Ellerini arıyor
Aşk Hatır, Aşk Vefadır diye Sayıklıyor Yüreğim...
Yaşamaksa bu Yaşıyorum işte...

canım günlükçüğüm iyiki varsın derdimi sana anlatmak inan çok iyi geliyor.eşimin gidiş tarihi belli oldu 16 sında gidiyor oluşumla ikimiz kalıyoruz.bu parayı kim bulduysa ne diyeyim ona bilmiyorum gurbetlik başlıyor offf offffff

sevgili günlük bugün çok yoruldum ama huzurluydum takii eşim yine beni eleştirmeye başlayana kadar.kızımla tartıştı ve herzamanki gibi her olayda olduğu gibi yine beni suçladı.oysa ben sabahtan akşamın geç saatlerine kadar çalıştım baba kız arasında ufacık bir sorun ancak bu kadar büyütülebilir.eşim beni suçlamaya bayılıyor sanırım kompleksten..........

ben bugün çok ama çok üzgünüm canım okadar sıkkınki keşke eşim yanımda olsaydı onu çok özlüyorum artık gelse bıktım valla tek başıma yaşamaktan yinede iyiki ogluşum var ama çok yalnızım bennnnnnn

merhaba kk günlüğüm..Sana ilk defa yazıyorum..
Dün askerdeki aşkımın tuhaflaşmasından dolayı kavga ettik gece doğru düzgün uyumadım.Dün gece halbuki tam kk da vakit geçiriyordum arkadaşlarımla.Başına taş düştü..Sinirden pc yi de tv de kapadım yattım..Zaten bu aralar pek uğrayamıyorum buraya o yüzden burdaki arkadaşlardan fırça yiyorum.İnşallah bugün telafi ederim akşamki habersiz kaçışımı kk dan...Şafak 41 kaldı ama asker psikolojisi beni yedi bitirdi..Daha mutlu güzel günlereee..........

Selam Günlük,
Hiç bir şey yapmadım bugün... Yalnızlıktan evde de kimse yok, kendimle de ilgilenesim gelmiyor o zaman, sürekli yattım, bitanemi de düşündüm hep, evleneceğiz diye cumartesi öğleden sonrası ve pazarı boş olduğu halde çalışıyor... O da beni özlemiş, kaynanam da özlemiş, akşam baya konuştuk onlarla.... Offf iyice gitme psikolojisine büründüm, kendimi işime bile doğru düzgün veremiyorum, vermek de istemiyorum... Biran önce zaman geçse de şu yalnızlıktan kurtulsam... İnsanın haftasonu yapacak hiç mi bi işi olmaz yaaa.... Sinir oldum...
:kızgın:

sevgili günlük

bugün bende his arkadaşım gibi evde pinekledim durdum nişanlımlada buluşmadık niye buluşmadım onuda bilmiyorum hava çok fena kapalıydı bide ben acaip derecede tembeldim
gün ortasında sigarayı bırakmaya karar verdim :eek: ama onuda akşama kadar anca uygulayabildim :çok üzgünüm: kendime sinir oluyorum bu konuda beni anlıyormusun sevgili günlükkk evet dediğini ve üzgünce başını salladığınıda biliyorum ... neyse sevgili günlük ben bu kadar yazsam sana yeter kanımca heee bide annemi ösledim kardeşlerimide :a015::a015:

Günaydın kardeşceğizim

Sıcacık çayımı yudumlarken valla aklıma sen geldin, iki karaliyim şuna dedim bende.
Hafta sonum berbat ötesiydi. Çok yoruldum. keşke bende His ve Zeynep arkadaşımız gibi pinekleyebilseydim:çok üzgünüm:, birgün olsun boşboş dolaşmak, istediğim kadar uyumak, kısaca pineklemek istiyorum, bunlar çokmu bana kardeş söyle ya. Demedi deme bak birgün biryerlerde düşüp bayılıcam artık yorgunluktan.:a015:

Kocacımla aramız açık biraz konuşmadı dün benle, bende onunla tabi. :dilcikar:
Offf sıkılıyorum kardeşceğizim hava değişimi lazım bana. Annemlere doğru bir seyahatemi çıksam acaba, belki kıymetimi anlar o zaman kocacım.

Çok şey istemiyorum aslında şekerim sadece 1 günüm bana ait olsun istiyorum, bende pineklemek istiyorum :çok üzgünüm:

Evi terkettim bugün...
Ardıma bile bakmadım...
Çoktan ayrılmalıydık...
Pişman değilim içim yanmıyor...
Seni terkettim bugün...
Evi terkettim bugün...
nerden çıktı şimdi bu deme...çıktı işte...içimden geldi canım çekti...
sabahtan beri bu şarkıyı mırıldanıyorum ben...
neden mi...
az kaldı sabret anlarsın......

Son düzenleme:
selam günlük ...
Yorucu ,stresli ve bir o kadarda güsel bir haftasonunun ardından yine işimin başındayımşakkıdı
evet yorucuydu c.tesi sınava gitmemle başladı herşey..işe bir geldim ki yakın arkadaşlarım orda :1shok:
canlarım benim pasta almışlar bana yaşgünüm için :asigim:
çok seviyorum herkesi çok güzeldi tabi bende güzeldim o gün :1rolleyes:
çünkü düğün vardı akşam ve şıkır şıkırdım orada da herkes doom günümü kutladı günlükçüm :sm_cool:
ve dün akşammmm aman yarebbim o ne yoğunluktu ablamdaydık ve toplam 30 kişi :1shok:
evet günlükçüm tam 30 kişiydik öldük yorgunluktan gelen benle dalga geçti söz mü kesiyoruz diye nerdeeeeeee tatlicadiarzu
işte böyle günlüğüm bugün mutluyum yaşıma mutlu girdim inşallah devam eder...
Herkes mutlu olur inşallah kimse üzülmez:1hug:
Benden bu kadar gidiyorum yine gelirim Şeniz

Son düzenleme:
Günnük çok keyifsizim:çok üzgünüm:
Bişeyler eksik nemi?İloşum ve Gurbişim arkadaşlarım banlı:kızgın:
ceyyara söle az insaf yahu 7 gün ne mok yiycem ben:icecream:

X