Kadınlar Kulübü Günlük

GÜNAYDINNNN GÜNLÜĞÜMMMMMMMMMM
SABAHHH SABAHHH HIÇKIRA HIÇKIRAAA AĞLAMAKKK İÇİMDEKİ TÜM ÜZÜNTÜLERİ ATMAK VE RAHATLAMAK İSTİYORUMMsenağlama
NEDEN BÖYLE OLDU GÜNLÜKÇÜM BAYA HEVESLENMİŞ HAMİLE POZİSYONUNA GİRMİŞTİM BAYA 6 GÜN GECİKMİŞTİİİ VE HALA ADET OLMADIM.AMA YAPILAN ULTRASON İNCELEMELERİ VE KAN TESTİ SONUCUNA GÖRE HAMİLE DEĞİLİMMM EEE O ZAMAN NEDEN HALA ADET OLMADIMM Kİİİİİİİİİ
OF GÜNLÜKKK İÇİM KAPKARANLIKKK KÜSKÜN KIRKINNNNNNNNNNN
NEYSE SENİNDE CANINI SIKMIYAYIMMMsenağlama
SEN KAL SAĞLICAKLAAsenağlama

Günaydın günlükcüm
Dün görüşemedik seninle malum pazar günleri giremiyorum ben gerçi dün girdim biraz ama girmemle çıkmam bir oldu hiçbişey bakamadım doğru düzgün.
Dün ALLEGRİA VE SARUBOCEG arkadaşlarımızın doğum günüymüş günlük söyle onlara iyiki doğmuşlar iyiki varlar inş uzun sağlıklı huzurlu mutlu yıllar geçirirler sevdikleriyle beraber herşey gönüllerince olur.a.s.
Biz biraz iyiyiz günlük geçen sevgilim benimle öyle güzel konuştuki ama korkuyorum işte istediklerini gerçekleştiremezse hayat buna engel olur diye yoksa ne güzel düşünceleri var sevgilimin inşallah düşünceleride hep aynı fikirde kalır değişmez a.s
Herşey güzel olur inşallaj günlükcüma.s

Arada göz kırpacaksın ya da nanik yapacaksın
Ama duyuyor musun sevdalar yaşar hayat
Her ne yaparsan sana olan sevgimi koparamayacaksın
İyisiyle, kötüsüyle, günahıyla, sevabıyla
Her şeye rağmen seni yaşayacağım hayat.

ANİ TOROS

Dün geceden beri anormal mide ağrım var. Yanma+mide ağrısı hiçbirşey yiyemiyorum..

Bugün doktora gidicem...............................

sevgili günlük bu benim ilk yazım

bu aralar çok sinirliyim gülükcümm

hafta sonu erkek arkadaşımın ailesi geldi ve onlar gelince biz rahat görüşemyiorzu buda beni sinirlendiriyor..bende erkek arkadaşıma inat dün kılzarla taksime içmeye gittim ve çok eğlendim bir de ona inat kendime mini şort aldım doğum günüm için özel:smiley-cool:

tabi erkek arkadaşım duyunca küplere bindi ama oh olsun ona o beni ailesi gelince ertelerse bende onun istediklerini yapmam.. ben böyle davrandıkça daha bi merak ediyor beni ve bu da benim hoşuma gidiyoo:icecream:

şimdide çok mutluyum ama sabah işe gelirlken eteğimin yırtmacı yırtıldı kimseye arkamı dönemiyorum çünkü çok uzun bir yırtmaç oluştu arkamda:roflol: şimdi bizim ki buna da kızacak :roflol:

Sana ilk defa yazmak bugüne nasip oldu günlük...
Ama hiç de iyi haberlerle olmadı bu başlangıç.
Kötüyüm, üzgünüm, kızgınım ama kendime..
Saruboceqimin doğumgününü 17 mart diye hafızama kazıdığım, hatta telefonumun ajandasına da 17 mart olarak kaydettiğim ve böylece canım arkadaşımın doğumgününü ertesi günü kutlama gafletinde bulunduğum için kendime kızgınım.. Hem de çok....
Ben şimdi ona kendimi nasıl affetiricem ha günlük..
Söyle bakalım, çözüm bulsana bana hadi... (

Selam günlük,
Bugün biraz daha iyiyim.
Bazı vatandaşlar bana yaptıklarını ödemeye başladı.
Gerçi bana yine yapacaklarını yapıyorlar ama Büyük Allahım arkasından bu kulunun
dualarını duyup hemen kendilerine iade ediyor (tabiki anlayana)

Bu arada günlükçüm Beyaz Meleğe söyle hemen öyle koyvermek, pesetmek yok.
Rabbim hayırlısı ne zamansa küçük beyaz meleğini kollarına vericek ben eminim buna.
Sadece kafasına çok takıp kurcalamasın.Sakin olsun üzülmesin.

Deniz Güneşe de geçmiş olsun, doktora gidinceye kadar bu ağrılar çekilmez. En azından ılık süt içsin iyi geliyor

Hadi ben gideyim artıkın. Çok yapacak işim var

"Kötü enerjiyi kendinde toplar; eve sokmazmış" dediler fesleğen için. Gittim bir milyona fesleğen aldım. Saksısını süsledim; üvey evlat gibi kapının önüne koydum. Eve girip çıktıkça, haşarı bir çocuğun başını okşar gibi avucumu "kafasına" pat pat vurup elimi koklamayı da ihmal etmedim. Demek şuncağız şey kötü enerjiyi bilirmiş de, içine çekip evi korurmuş.

Aradan bir hafta geçti. Fesleğenimiz, aslanlar gibi kapıda bekçilik ediyordu. Derken yanımızdaki evden bir ölü çıktı. Ağlamalar, bağrışmalar, hıçkırıklar... Ertesi gün fesleğenin de öldüğünü gördüm. Oysa sapasağlamdı, yemyeşildi. Demek doğruydu kötü enerjiyi çektiği. Gece yayılan enerji, olabilecek en kötü enerjiydi; ölümün ta kendisiydi. Ve yediği önünde yemediği arkasında olan fesleğen, bir anda yapraklarını sarkıtıp gözlerini kapatmıştı. Kokusu bile kaybolmuştu. "Yine de bir umut vardır" diye düşündüm. Fesleğeni içeri aldım. O an, pazardan eve kadar "aman bir şey olmasın" diye dikkatle taşıdığım; saksısını güzelleştirmek için saatlerce uğraştığım bu yeşil şeyi ne kadar sevdiğimi hissettim. Bir sürü fesleğenin içinde onu seçmiştim. Benim kapımda, dışarıdaki kötü enerjiyi benim evime sokmamak için kendini feda etmişti. Şu an gözümün önünde can çekişen, benim fesleğenimdi. Artık kokmasa bile, elimi "kafasına" pat pat vurdum. "Herşey düzelecek" der gibi... Ve ertesi gün, inanılmaz bir şey oldu. Ruhunu tamamen teslim etmiş gibi görünen fesleğen gözlerini açtı. Yapraklarını şöyle bir silkeleyip kendine geldi ve tekrar kokmaya başladı. Ölümün kötü enerjisinden sonra içerideki sevgi terapisi ona iyi gelmişti. Böylece fesleğenime tek gereken şeyin gübre ve su olmadığını bizzat görmüş oldum. İşin vahim tarafı, şimdi onu kapının önüne koymaya kıyamıyorum. Aslında onun görevi kapının önünde; evi koruması gerek. Neyse, ben reçetesine bir süre daha sevgi terapisi izni yazdım.

Ama bu ara canım sıkkın benim. Belki de fesleğene asıl içeride ihtiyacım var.

canım çok sıkkın günlük 1 yıldır benimle olan canım kanarya kuşum bıcırığım ellerimde can verdi.herkezden uzaktayım sadece tek yakınımda olan oydu çok üzüldüm.bu ara sanırım onu ihmal etmiştim kendimi suçluyorum gerçekten aklımdan gitmiyor çok üzülüyorum ya eşim başka kuş almak istiyor ama ben istemiyorum senağlama

selam günlük yoğunmoğun derken bugünüm çok eğlenceli geçti recep ivediğe gittim çok güldüm .işte böyle günlük yarın görüşürüz bye

Selam günlüüük,
Bugün hem iyi hem kötüydü...Sevgilimle buluştum ama bütün gün surat yaptığım için ikimize de bugünü zehir ettimsenağlamaSonra pişman oldum ama ne fayda bütün gün geçti gitti bile...
Ama yeni kararlar aldım günlük bundan sonra sevgilimle ilgili bişey annatmicam arkadaşlarıma...ne zaman bi arkadaşımla dertleşsem aramız açılıyo sevgilimle!Yani bu benim yüzümden oluyo arkadaşlarım yüzünden değil ama olsun yine de anlatmicam işte!!!
Özür diledim ama bugünü geri getiremeyiz ki!
Ona sinirim tamamen geçti oturup düşününce, umrumda değildi dün sorsaydın ama bugün onu ne kadar sevdiğimi anladımsenağlamaBunun için de onunla aşk ne kadar zor olsa da dayanıcam galiba günlük...Ya çok üzüldüm ya boğazım düğümlendi yinee offffsenağlama

Her şey çoook güzel olsunnn

selam günlük;
eşime mesaj atıp söyledim doğumgünümü unuttuğunu bugün.hemen aradı,açmadım..
peşine kayınvalidem aradı,eltim aradı,zoraki bir konuşma yaptık..
akşam için bize gel dedi kayınvalidem bir gün rötarlı kutlayalım doğumgününü..gelemem anne,sporum var biliyorsun dedim..:1ninca:
öğleden sonra yine aradı,beyaz mı pembe mi dedi..ne olduki dedim?eşofman takımı alacakmışda onun için sormuş.beyaz dedim.
akşam spordan dönüşte eşimin einde bir kendi hediyesi,bir kayınvalidemlerin bir de eltimin hediyesi vardı.sanki ben hediye gelmedi diye bozuluyorum..ne alakaysa..
eve geldiğimiz şu saat itibariyle de merak etmiyorum içlerinde ne olduğunu..kafamçokkarıştı
patronum ve iş arkadaşlarım çıkmamıza 10 dakika kala kutladılar doğumgünümü.bana belime kadar kocaman bir köpek almışlar.bayıldım.en güzel hediye buydu sanırım..pazar dolayısıyla kutlayamaışlar
işte böyle günlük ..
bu arada lalişim aradısaolsun..
avikapıma söyle ben hiç kırılmadım ona.biliyorum onu.outlookumda güzel mailli hala duruyor.:asigim:
iyi geceler günlük,sorana selam olsun bendena.s.

sevgili günlük;

bugün çok sinirli başladım güne! neden mi? çünkü dün ablamda kaldım ve altımda mini etek ve üzerimde de trençkotum vardı..ama ben nerden bilebilirdim bugün havanın soğuk ve yağmurlu olacağınıKötü Kazen

bide ablamların oradan kalkan minibüslerin gidişatları değişmiş, ayrıca şemsiyem yok, ayrıca altımda file çorap millet bu havada bu manyak niye böyle giyinmiş dercesine bakıyor, bi yandan sevgilime mesaj attım cevap yok, bi yandan otobüs duragında otobüsü bulamadım derkennn 45 Dk. gecikmeli işyerine geldim odamın anahtarı çantamda yokkafamçokkarıştı oda arkadaşımı aradım telefonu kapalı bi yarım saatte onu bekledikten sonra nihayet odama ve bilgisayarıma ulaştım:teytey:

sonrada sevgilimle küsüştük:çok üzgünüm:
neyse şimdi sıcak odamda sıcak kahvemi yudumluyorum ve birdaha dışarı çıkmayı düşünmüyorum

GÜNLÜKÇÜMM,,,,,,,,,,,,,
İÇİMDE Bİ KIPIRTI VAR HAYROLAAA:sm_confused:
DEMEKKİ LEYLA KAVUŞTU MECNUNUNA:teytey:
OOOOOOO
ASLINDA İYİ OLMAMI GEREKTİRECEK PEK Bİ NEDENİM YOK AMA NEDENSE İYİYİM BU GÜNN:icecream:HAVA KÖTÜ AMA BEN İYİYİMMM
HAVA İYİ OLDUĞUNDA DA BEN KÖTÜ OLUYORUMMM
VAR BU İŞTE Bİ TEZATLIKCADIARZU
NEYSE PEK CANIM GÜNLÜĞÜM KENDİNE İYİ BAKKKKKK
GÖRÜŞÜRÜZa.s.

Selam günlük.
Bu sabah çok sinirli, çok bozuk uyandım.
Hava kapalı olduğu için sandım önce ama sonradan aklıma geldi sabaha karşı gördüğüm rüya yaptı beni böyle..
Rüyamda eşim beni defalarca aldatıyor, üstüne üstlük pişkin pişkin sırıtıp üste çıkıyordu yaparım sana mı hesap vericem diye.
Evden kovuyorum, gene sümsüklenip geliyordu.
Offfff günlük, KK'daki bu kadar aldatma hikayesi benim psikolojimi bozdu sanırım.
Bu ne böyle yaaaaaaaa......kafamçokkarıştı

Slm günlükcüm naber bakim
Ben hiç iyi değilim günlük ya dilim çok kötü yara napcam ben yemek yiyemiyorum daha yeni iyileşmişti yaram bu sabah bi yerden daha çıktı off bilen varmı acaba arkadaşlarımın arasında senağlama
Birşey yazasım da yok çünkü güzel olan hiçbirşey yok yine içimdeki bu sıkıntı ne zaman gitcek acaba ne zaman çoşacak yaz gelsin bir an önce gitmek istiyorum memleketime offffff:çok üzgünüm:
Yarın kandil ama ben hastayım yine ibadetimi yapamıycam ya sinir oluyorum yaw hep böyle oluyo :çok üzgünüm:
Neyse ben kaçar bugün çok uyumuşum iyi hissetmiyorum kendimi heryerim ağrıyo sanki karnımı doyurmam lazım sonra gelirim off ama dilim yara işkence çeker gibi yemek yiyorum çok konuştum gittim öptüm bye:1closedeyes:

selam günlükcüm.
bugün 18 mart çanakkale deniz zaferinin 93. yıldönümü.

tüm şehirde bir bayram havası. havada güneşli....
benimde içim coşkulu... babası kızımızı bayram töreni için dışarı çıkaracak. dünde burada askeri müzeye ve çimenli kalesine gezileri vardı... çanakkale savaşlarının nasıl kazanıldığı bir subay eşliğinde anlatılarak müze gezildi. çanakkalenin geçilmemesinde büyük önemi olan nusrat mayın gemisi içinde kısa bir film gösterildi savaşın nasıl kazanıldığına dair. . inanılmaz gurur verici şeyler...gözlerimiz dolu dolu gezdik... daha öncede gezmiştim ama yavrularımıza bunların , bu memleketin nasıl kurtarıldığının anlatılması çok duygulandırıcıydı...

hele gezinin sonunda subayın çocuklara varmı söyleyeceğiniz bir şey deyince , küçümen bir yavrunun ülkemizi şehitler kurtarmış değilmi diye sorunca... of of kelimeler kifayetsiz kalır , gelip yerinde görmeniz lazım...

böyle işte coşkulu ve gururluyum, bu ülkede doğduğum ve yaşadığım için....ülkemize sahip çıkalım. yok böyle güzel memleket...

işte beni anlatan, bugünün en güzel dizeleri

gücün var mı sevgilim
derin sularda inci tanesi aramaya
cesaretin kaldıysa
hala benle aşktan konuşmaya

söyle canım sevgilim
hayat bize oyun oynuyor olabilir mi
yorgun gibi bir halin var
duyguların karışık olabilir mi

sil baştan başlamak gerek bazen
hayatı sıfırlamak

sil baştan sevmek gerek bazen
herşeyi unutmak

sanki bugün son günmüş gibi
dolu dolu yaşamak istiyorum ben
her ne çıkarsa yoluma
selam verip yürümek istiyorum ben

hayatı sıfırlamak
herşeyi unutmak

Şebnem Ferah

Son düzenleme:
bu aralar kendimi patlamaya hazır bomba gibi hissediyorum..umarım fitili kimse ateşlemez...

Neler oluyor be günlük!:1shok:
Üzülüyorum ya,hiç bir arkadaşım güzel haber getirmemiş sana..:çok üzgünüm:
Ne olacak bizim halimiz böyle?senağlama
Arkadaşlarım,canlarım benim; sizlere elimi uzatamasam bile yüreğimiz beraber bunu bilin istedim..:1hug:
Beni soruyorsan,hala bekliyorum günlükcüğüm....:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…