Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük

nasılsın bakalım..beni sorarsan ben hala kırgınım..ismini saymayacağım burda ama birsürü samimi arkadaşım vardı benim bu forumda..ben şaşırıyorum ya hayret ediyorum ondan kıırılıyorum..bir iyi ki doğdun demek bu kadar mı zordu..ben hepsinin özel günlerine ortak olmaya çalıştım doğum günlerini kutlamaya mutluluklarına üzüntülerine ortak olmaya çalıştım..hiç mi hak etmedim bir iyi ki doğdun denmeyi..belki fazla büyütüyorum ama kırıldım bir kere günlük..bundan sonra hiçbişeyin eskisi gibi olacağını sanmıyorum..

perşembe akşamı kardeşim gelicek ziyaretime..halam da burda o da gelicek ne güzel..Ankara'da okuyo zaten 3 saatlik yol..Çok güzel bi hediye almış bana ayrıca gelirken onu da getircek :asigim:

sevgilimle de pek görüşemiyoruz bu aralar ama olsun seviyoruz ya birbirimizi o yeter

iyi gecelerrr günlük...
hediyelere baktım...kayınvalidemin aldığı eşofman takımı her tarafı ayıcıklı ve beyaz üzerine sarı onlarda..vermek istedi mesaj çocuk gelinime çocukça bir pijama..olabilirmi?:uhm:
eltim kocaman bir meyvelik almış mutfak masamın üzerine bayıldım ona..:eek:
kocamın hediyesi ise;beğendiğim ama çok pahalı diye almadığı güneş gözlüğütatlicadiarzu
ağzıma balı çaldılar işte susim diye bende sustumşakkıdı
şaka bir yana geçti gitti....
günlüğüm bugün avikapımı aradım..dedim ..hanımla mı görüşüyorum..evet dedi..eee ben kocamdan boşanmak istiyorum dedim dayanamayıp gülereksırnaşık şey
o da ben kimle görüşüyorum deyince dedim ben gülşahhhlülülülülülü
güzel bir sohbetti tşk edrim arkadaşım:asigim:
günlüğüm lalişime söyle;beklediği şey inşallah tez zamanda gerçekleşir..inşallah o güzel yüzü hep güler onun..üzülmesin eli değil belki ama o pamuk kalbi bizlerle biliyorum ben:nazar:

Günaydın günlük,
Bugün biraz rahatsızım. Dün tansiyonum düştü. Akşam üstü doktora gittik kansızlık ve vitaminsizlikten tansiyonum düşmüş.
Doktor bir poşet vitamin ve kan hapı verdi. Anlamadığım şey benim gibi patlamaya hazır bomba kıvamında bir kadın nasıl olur da kansız olur, hayret bir şey yani.
Kızçem 500 gr. olmuş doktora göre normal kocama göre vahim bir durum:1closedeyes:
Zayıfmış kızımız tombalak gibin olmalıymış
Tabi bunun da faturası bana patladı. Akşam yemek yerken bayılacam zannettim ne bulursa ağzıma tıktı.:bbo:
Böyle işte günlük kardeş baş dönmem geçse daha iyi olucam ben gideyimde ayran mayran içeyim iyi gelir belki hadi sana byeee...

sevgili günlük;

dün akşam birden çaresizliğe kapıldım ve sanki beni bir mucize hayata dödürebilirmiş gibi yatmadan dua ettim..

ama bugün daha iyi hissediyorum sanki bu akşam ne dilersem gerçekleşecekmiş hissine kapıldım..

bu aşkam mevlid kandili arkadaşlar bu gece dua edin ve bir dilek dileyin çünkü ben öyle yapcama.s.

HERKESİN MEVLİD KANDİLİ MÜBAREK OLSUNa.s.

KANDİL DUASI...

Ey! bu sonsuz alemleri, bir zerreden var eden,
Ey! bu sonsuz nimetleri, kullarına yâr eden,
Bizlere cenneti canân, cehennemi nâr eden,
Rahmân olan,Rahim olan, bağışlayan RABB'İMİZ.

Bu gece biz , ruhumuzun kirlerinden arındık.
Bu gece biz, beden beden imân ile sarındık.
Bu gece biz, ümitlerin mâbedinde barındık,
Açtığımız bu elleri, boş çevirme YÂ RABBİ !

Bu gece biz, tövbe ettik, nice gurur kibirden,
Husûmetten, dargınlıktan, zorbalık ve cebirden,
Er geç, Sana gelmek için, geçeceğiz kabirden.
Bize kabir azabını gösterme hiç YÂ RABBİ !

Bu gece af yağmurunu, sağnak sağnak ver bize,
Bu gece cennet yolunu, adım adım ser bize,
Bu gece nûr perdelerin, kanat kanat ger bize,
Mahşer günü, biz kulları, utandırma YÂ RABBİ !

Ataların emâneti, bu mübârek vatanı,
Vatan için şehit düşüp, kucağında yatanı,
O mukaddes kışlalarda eli silah tutanı,
Düşmanların şerlerinden, emin eyle YÂ RABBİ !

Kahraman Türk Milletini, türlü iftiralardan,
Hürriyete kasteden, çağ dışı belâlardan,
Asil Türk gençliğini, sapık mâceralardan,
Anarşiden ve nifaktan, emin eyle YÂ RABBİ !

Koru bizi, huzuruna kul hakkıyla gelmekten,
Nefsimizin batağına, aklımızı çelmekten,
Koru bizi, Kelime-i Şehâdetsiz ölmekten,
Hesap günü cümlemize, müjdeler ver YÂ RABBİ !

Koru bizi, o günahkâr ve karanlık yollardan,
Gıybet eden, iki yüzlü, o münâfık kullardan,
Koru bizi, gâfillerle, sarmaş dolaş hallerden,
Cümlemizi, hak yolundan, ayırma hiç YÂ RABBİ !

Senden şifâ bekleyen, nice hasta kullara,
Acılarla kıvranan, yetimlere dullara,
Yurt dışında, Allah adı yasaklanmış dillere,
Bunca yükü taşıyacak, sabırlar ver YÂ RABBİ !

Helâl kazançlarına, haram lokma katmayan,
Haysiyet servetini, hiç kimseye satmayan,
Verdiğin nimetleri, çöplüklere atmayan,
Kullarına darlık yüzü, gösterme hiç YÂ RABBİ !

Müşriklerden sığındık, biz îman siperine,
Sabrı silah eyledik, şeytanların şerrine,
Bu dünyada, şan, şöhret, saltanatın yerine,
Son nefeste , bize imân serveti ver YÂ RABBİ !

Senin Yüce kelâmını, baş tâcı edenlere,
Ve Hazreti Muhammed'in izinden gidenlere,
Şu anda huzurunda, el açan bedenlere,
Cennet anahtarlarını, ihsan eyle YÂ RABBİ !

Canımızın cânânı, gönlümüzün Sultânı,
İki cihan güneşi, MUHAMMED ruhu için,

Kalemiyle, kelâmıyla, İslâm'a hizmet eden,
Enbiyâlar, evliyâlar, âlimler ruhu için,

Mezarları kaybolmuş, nice adsız kahraman,
Nice kefensiz yatan, şehitler ruhu için,

Îman lezzeti tatmış, hayrına hayır katmış,
Bu dünyadan göç etmiş, mü'minler ruhu için,

EL FÂTİHA !...

HERKESİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN...
RÜCE RABBİM HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN...

Günaydın günlük
Öncelikle herkesin mevlid kandili mübarek olsun
Ben biraz susucam emi günlük birşey demiycem hayırlısı herşeyin
İnş bu mubarek günde benimde dileklerim hayırlısıyla kabul olur ama dua edemiyorum hastayım çok üzgünüm:çok üzgünüm:

SEVGİLİ GÜNLÜKK
GÜNLÜK HERKEZİN Bİ SIKINTISI VARR:sm_confused:
YOKSAM BİZİM KADINLAR KULUBÜNÜN BİRBİRİNDEN GÜZEL KIZLARINA NAZAR MI DEĞDİ:nazar:
NEDEN BÖYLE OLDUK BİZ GÜNLÜKK
KİMSENİN NEŞESİ KALMADI
KİMİMİZ RUHEN KİMİMİZ BEDENEN ÇOK YORGUNUZZ
KİMİMİZİN BEDENİ YIPRANDI
KİMİMİZİN RUHU..
KENDİMİ ÇOK YORGUN HİSSEDİYORUMMMM
DÜNYANIN TÜM YÜKÜ SANKİ OMUZLARIMDAAA
HERKEZE SAĞLIKLI NEŞELİİİ GÜNLER DİLİYORUMM
KANDİLİNİZ MUBAREKKK,DUALARINIZ KABUL OLSUNa.s.

Benim bir tanecik oğlum Berke Umut'uma hitaben..

Hayata gözlerini açtığın o yıllarda 19.05.2005 tarihinde
Sen gözlerini açtığında annen ne sıkıntılar içindeydi bunu bilmeksizin girdiin hayatıma
İyi ki geldin girdin hayatıma hoşgeldin bebeğim..
Sen geldin ve bana umut oldun,bana hayat verdin benim adam oğlum..
Bebektin ama beni hiç üzmüyordun sanki beni anlıyor gibi benim üzmemek için ağlamıyordun bile..
Seni sarıp sarmaladım meleğim,

Büyüttüm mayısta 4 yaşına gireceksin,ama halen bir çocuk olduğunu kabullenmiyor..
ben adamım diye ortalıklarda geziniyor benim adam oğlum..
Sen hayatın bana verdiği en güzel varlık,en güzel hediyesin..
Şu an yaşadıklarım ,hayal kırıklıklarıma rağmen senden aldığım güçle ayaktayım..senin için ayaktayım..
Her ne olursa olsun,her ne yaşarsam yaşayayım senin için bütün kötülüklerin üstesinden senin için geleceğim bebeğim...
her akşam eve gittiğimde nasıl büyük bir heyecanla giriyorum o eve,bana sarılıp annem gelmiş demen yokmu,bütün yorgunluğumu alıyor zaten..en küçük şeylerden mutlu olmasını bilen oğlum hep böyle kal..çünkü insan büyüdükçe mutlulukları da azalıyor..şimdi sana bir sürpriz çikolata aldığımda nasıl annem bana toto almış yaşasın diye bağırıyorsun ya..işte büyüdüğünde de hep böyle mutlu ol bebeğim..

Annen seni çok seviyor bebişim,sen benim biricik oğlum,sen benim hayatımın anlamı,sen benim derdimin ortağı,sevincim,büyük mutluluğum oğlum..iyi ki senin gibi bir oğlum var,iyi ki seni doğurdum canım oğluşum...

Son düzenleme:
Selam günlüüük,
Bütüüün heerkesin mevlid kandilini kutluyorum inşallah edilen dualar hayırlısıyla kabul olunura.s.
Allegriacııımm geçmiş doğumgünün kutlu olsunnn bu arada çok geciktim galiba ama biraz önce sitemli bir mesajını gördüm çok üzüldüm...
Bana gelirsek günlüüük acaip çok işim var nasıl yetiştiricem bu kadar şeyi gerçekten bilmiyorummm ve en kötüsü de bir yerinden başlamam lazım ama bir türlü başlayamıyorum gördüğün gibi şimdi de kkdayımmm...
Kendimi toparlamam lazım artık ve disiplin lazım bana yoksa zaman hiçbir şeye yetmiyor 24 saat nasıl geçiyor anlamıyorumkafamçokkarıştı
Al işte şimdi de yaprak dökümü başilcak ben nası çalışiyim he günlük söle banaaaa:emir_bebek:

slm günlük
dişlerim ağrıyor ilaç aldım ama hala geçmediii
bugün kandil ve ben malum dönemimdeyim..halbuki neler yapacaktımm:senağlama:
şimdi yaprak dökümü başladı biraz ayrı kalacagım kk dannn
bakalım bu bölümde neler olacak...
offf offf bizdeki dertleri düşünmek bile istemiyorummm...sevgiler

günlük ben geldim...
bugün spora gidemedim eltimle kayınbiraderim geleceğini söyleyince iptal ettim..
onlarla oturduk biraz önce de gittiler..
işyerinde çok yoğunum,ne olacak benim bu tempom bilemiyorum..
ikinci bir böceğe ihtiyaçları olacak sanırım böyle giderse..
günlük adıvarımın güzel berkesinin doğumgününü kutlar o yanklarından öpreim ilet lütfen..Şeniz
ve tüm kk kadınlarının Mübarek KAndilini kutlarıma.s.

selam günlükçüğüm hayırlı kandiller olsun.tüm islam dünyasınında ayrıca.allahıma şükür namaz kıldık yasin okudum ailece ibadet ettim.ençokta oluşun kıldığı namaza sevindim günlükçüğüm artık büyüyor :)))kib günlük sakın beni unutma görüşürüz

evett işte bir yağmurlu İstanbul sabahı daha..

bugün çok rahat uyandım ama havadan mıdır nedir sıkılıyorum..bugün yaşlılar haftası dolayısı ile bizim kuruma bağlı huzurevlerinin yat gezisi vardı ama benim canım hiç gitmek istemedi ve işyerinde kaldım. işim de yok o yüzden rahatım..dün akşam bir dilek diledim ve 100 tane ayetel kürsi okudum..burdaki zor durumda olan arkadaşlarım içinde dua ettim onlar içinde okudum.inşallah birgün dileğim gerçekleşir..

Mrb günlükcüm
Dün içimde ufak da olsa bir heyecan mı desem umut mu desem hani belki olur diyeceğim birşey vardı :çok üzgünüm:
ama bugün gitti çünkü olsa haberini alırdım mutlaka yine hayal kırıklığı anlıyacağın
Dün ibadet edemedim ama yinede güzel birşey yaptım yaşlılarımızı ziyaret ettim hasta dedemi ziyaret ettim bu beni çok mutlu ediyor ama onların o halini görüncede içim parçalanıyo ALLAHım tüm hastalara acil şifalar versin kimseye çektirmesin.:çok üzgünüm:
En önemliside zaten sağlığımız değilmi.....

naber günlük
beni sorma iim desem ııı kötüde deilim ama öle ardaım
herşeyi çok takıorum bu ara kafaya sıyırmam az yakındır
paranoya belirtileri başlamış bende :1no2:psikolog akrabamız var onunla görüştüm:çok üzgünüm:
ne bilim böle sanki herkesler benden uzaklaşıomuş gbi bi his var içimde
özelliklle kk daki dostlarım sanki kaçıolar benden anlıyamadım senağlama
zaten sularımız kesik 2 gündür yarında yokmuş büyük ihtimal kendimden tiksindim iice susuzluk çok kötü bi şey h.sonu hamama atıcam kendimi anca çıkar bu iki gün üstümden:bbo: bu arada bettyim de izmire geliomuşş gurbide haftaya burda ohh ne güzel izmirmiz güzel bayanları misafir edioo inş onları görebilme sansım olabilir günlük:asigim: yazıcak fazla bi şeyim yok amcam kalp krizi geçirmiş şimdi yoğun bakımda :çok üzgünüm: ben işlerden dolayı hast. çıkıp gidemiorum benim yerime babam gidio çünkü çok sinirlendim hep böle şeylerde ben dükkanda kalmak zorunda oluorum off:mymeka: zaten etrafımda herkes bi problem ben ayrı problemm bide bebek sormuolar mı bana iice dellendim hee ben daha kendime bakamıomfisfisfis neyse herkesin ağzının payını verdim bi daha bu konu açılmaz millet yeğen sevicek die torun görecek die doğuramam ben kardeşimKötü Kazen off neyse uzattım ben en iisi çıkıp az hava alım günlük :1ninca:

Dışarıda Yağmur Var
Rüzgarla Bulut Arkadaş Olmuş
Haberim Yok Haberim Yok

Kim, Kim, Kimse Bana
Hiçbir Şey Söylemedi Ki Bileyim

Acele Yaşanan O Aşklara
Ve De Acele Yağan O Yağmura
Benim Soracak Bir Sorum Var

Denize Açılan Bir Yelkene
Kapılıp Gidenin Vay Haline
Onu Bana Getirin Hadi Yağmurlar

Hiç iyi değilim günlük aşkım kaza yapmış okuldan eve giderken senağlama.Önüne araba çıkmış birden o da duramamış çarpmış.Diğer arabayı kullanan çocukmuş dayısından araba kaçırmış ehliyeti de yok tabii.Nası bi cesaret ben anlamıyorum günlük ankara trafiğine nası çıkıyo ehliyetsiz :eek:klava:.Neyseki ikisinde de bişey yok arabalar hasarlı sadece.
Buna da şükür günlük canına bişey olmasın da :asigim:
Neyse sen kendine dikkat et görüşürüz

laa günlük neaadddarrr sıkıcı bir gün
istanbul kapkaranlık gri içime kasvet çöktü valla benneyaptımki
zaten 2 gün kocemde yok püüüüüfffff senağlama

yok günlük anlaşamıyoruz biz..çok yıprandım artık..bi dargın bi barışık..ağlamaktan da hem sıkıldım hem yoruldum..ne anlatsam ki sana..beyefendi küsmüşmüş bana uzatıyo da uzatıyo özür de diledim üstelik gereksiz yere kavga çıkardım diye..ama yapmadan önce düşüneymişim..kontörü yoktu aramadı mesaj yazmadı ben de onu derste sandım çıkışta kontör alır arar diye bekledim ama beyefendi okula bile gitmemiş saatlerdir evdeymiş ben mesaj yazdıktan sonra çağrı yaptı da aradım..çok kırıldım çok..yabancıymışım gibi davrandı bana içim acıyo ya yeter bıktım ben bu salak ilişkiden..herşey bitti bu sefer ayrılıyorum dedim kapadım suratına telefonu..hep dayanamıyorum adım atıyorum küslük canımı acıtıyo ama beyefendinin umrunda değil yeter artık gerçekten bu sefer yapmıcam bişey..zaten bugün çok canım sıkkındı..herşey üst üste geliyo çok bunaldım artık kimseyi istemiyorum kendimi bile..

X