Kadınlar Kulübü Günlük

hala durduğumuz yerdeyiz günlük.artık tartışmaktan bile yoruldum,pes ettim.Herşey gelince konuşulacak.tamam mı devam mı?kafam karışık.kaç gündür hiçbişey yazamıyorum bile.. mafoldumben

hadi bakalım bugün üyelikti ve günlüğüme ilk kez yazmanın heyecanı var üstümde günlük uyuyalım artık yarın bi işimiz olmazsa yine geliriz yarın bayramın son günü goncamın yanına gidim uyumaya:)

merhaba günlükcüm..
uzun bır aradan sonra sana yenıden yazmak guzel.
özlemısım senı.
gecırdıgım bayramlar ıcınde en buruk gecenı diyebılırım.
aslına bakarsan yalnızlıgım bayramlarda daha da bır artıyor.
burda ne kapısını calabılıcegım bır akrabam var nede sıgınabılıcegım bır dostum..mafoldumben
giderek artıyor yalnızlıgım dipsiz kuyulardayım..mafoldumben

bununla bırlıkte dün parmagımı rondoya kaptırdım.3 dikiş atıldı.
şimdi sargıda.
esımınde kurbana yardım ederken belı tutuldu.yatıyor.
biliyormusun onunla bugun cok sıradan bır sebepten cok buyuk kavga ettık.
kalbımı cok kırdı hemde cok...birden öyle öfkelendı kı nerdeyse elındekı bardagı kafama gecırecektı.mafoldumben
iste o an cıkıp gıtmek ıstedım buralardan..
ama nereye gıdebılıcektım kı..
kapını calabılıcegım bırılerı mı vardı,yada kosup sıgınabılıcegım..
bu kacıncı gıtmek ısteyıpte mecburen kalısımm..
ama sabırla beklıyorum ayaklarımın ustune basıp ardıma bıle bakmadan cekıp gıdicegım günü...

efkarlıyım bugun günlükcüm,cıkmazlardayım..
yaban ellerde kaldım bir basıma..bır yanımda yalnızlık bır yanımda sıla hasretı..
:gitme:

Öyle mededler umuyorum ki güllük hayal kırıklığı olacakmış gibi geliyor sonum.
Hiç mutlu değilim.
Ama anlatacak, konuşacak bir şeyim de kalmadı sanki.
Umut Sarıkaya'nın dediği gibi sanki tüm hayatım boyunca biriktirdiklerimi 2 ayda harcamışım gibi geliyor.
Edilecek sözler sinemde dolanıyor dolanıyor orada birikip köpürüyor, sonra köpükler sönüyor öylece gerisin geri dönüyorlar..
Söz çıkmıyor dilimden.
İçimden hiç bir şey gelmiyor.
Nefret etmek istiyorum artık senden!
Ağlamakla başlayıp ağlamakla biten uykularımdan sıkıldım..
Senden biraz olsun vefa, özen beklemekten yoruldum..
Beddua edemiyorum ama sen de mi çok çektin de bana da çektiriyorsun yoksa umurun mu değil yaşadıklarım bilemiyorum?
Kafamı senden başka her şeye yormak isterken her şey sana çıkıyor, sonunda sadece sana yoruyorum.
Öyle canımı acıtıyorsun ki bu derece sevgimle, kemiksiz dilimden istemediğim bir söz çıkacak da seni de kendimi de o duaya tabi bırakacağım diye korkuyorum..

Günnüküm öncelikle senin ve tüm KK bayanlarının bayramını en içten dileklerimle kutluyorum...

Beni sorarsan iyiyim yani çok iyi olmasamda çok kötü de değilim...
Nişan yaklaştı... Bilmiyorum çok tuhaf geliyor. Evlenip başka bir eve gitmek. O evi benimsemek...
Annenden babandan ayrılmak... Yeni bir hayat kurmak... Seni nelerin beklediğini bilmemek...
Düşünüyorum sadece düşünüyorum...
Ve pişman olmamak istiyorum...
Allahım inşallah yüzümü kara çıkartmaz...
ınşallah mutluluğu yakalarım...:Saruboceq:
Hepimize huzur versin Rabbim...:Saruboceq:
Hepizin gönlüne göre verir inşallah Rabbim...:Saruboceq:

koca bi yarım ekmege tost yaptım yedim :)) konu yemek olunca hiç üşenmiyorum nedense :))
bugün dolabımı döktüm temizledim baştan aşşagı...giymedigin kıyafetleri görmüş oluyorum bölece :))
kankamla lafladık baya bi,3 tane dövme yaptırdı hanfendi ohh valla :KK43:( atsın havasını pati de bakar anca,kedinin ciere baktıgı gibin mafoldumben
inat degil mi ya istedigim yere yaptırırım yada hiç yaptrmam zemuszemus günlüküm biliyomusun şöle 2 gün verseler bana kapsam sevgilimi kaydirigubbakcemile gitsem bi tatilee ohhh başka bişe istemiyorumm...telide kapasak... inan çok ihtiyacım var günnük bi tatile...onun işi benim işim off off bitmez vallaa :1no2:
ilerde de çoluk çocuk olur kaydirigubbakcemile3 hiiiç vakt kalmaz bize :kedi:
nese yaa bu konulara daha var,düşünmeye gerek yok :hulya:
uykum var günnüküm mirmirmirmir çıkıp yatsam mı acebaa...topklerde de akıcılık yok :sinifsinif:
nese öptüm Şeniz

''Ben kötü bir kız değilim...''

Mesaj gelmiş, gidiyorum ona. Bize 5 dakikalık uzaklıkta olan evine yürüyorum. Yağmur henüz dinmiş, hava çok güzel. 'Bu havada onunla yürümek ne güzel olur, dışarı mı çıksak ki' diye geçiriyorum aklımdan, sonra vazgeçiyorum. Varıyorum evlerine, çağrı atıyorum kapıyı açıyor. Kimseye görünmeden hızlıca içeri geçiyoruz, yanaklarımdan öpüyor. Sarılıyorum. Odaya geçiyoruz, mum yakmış 3 tane. Ben de bakkaldan ne bulduysam almışım ama hiçbirini de yemek istemiyor canım. 2 tane kutu kola almıştım ama o bira içmeyi tercih ediyor. Konuşuyor... Sürekli konuşuyor. Ben omzuna yaslanıyorum, dinliyorum ama boş konuşuyor. O an sadece 2 saniyeliğine 'zaman dursun...' diyorum, tam da o anda 'keşke zaman dursa ya da yavaş geçse' diyor. Gözlerimi açıyorum o da benimle aynı şeyi mi düşünüyor nasıl yani ya?! dememe kalmadan cümlenin kahreden devamı geliyor... 'ortaokul zamanına dönebilsem keşke, veya ilkokul...' Hiçbir şey demeden gözlerimi kapatıyorum omzunda... 'zaten hayatımın geri kalanını geçirmek istediğim adam sen değilsin' diyorum... içimden tabi!

Elimi tutuyor, öpüyor, sarılıyor. Hemen başucumuzda yatak var, üstelik bir yastık ve de pike. Tanıdığım 3 erkekten 2 sinin aklı yatakta olduğu için ondan bir girişim bekliyorum dolayısıyla, ama ima bile etmiyor.

ıçimden 'son' diyorum... 'Bu, son... Bugün buradan çıkıp gideceğim ve çarpık ilişkiler yaşamaya son vereceğim... ' (Adamla ne olduğumuz bile belli değil, biri çıkıp gelse, X senin neyin oluyor dese kalırım heralde öyle. Sahi, neyim ya o benim??)

Sonra, bir gece önce gördüğüm rüyam aklıma geliyor. Bir erkek görmüştüm hafif uzun saçlı. Bana iki karış uzaklıkta duruyor boylarımız aynı olduğundan yüz yüzeyiz. Suratıma bakıyor sertçe ve tekrarlıyor 'sen çok kötü bir kızsın, sen çok kötü bir kızsın... Kimseye gerçek duygularını açıklamıyorsun, sen çok kötü bir kızsın!' Aynı anda kalbimi sıkıp buruyor sanki. Acısını hissediyorum ama hiçbir şey söyleyemiyorum. Öylece yüzüne bakıyorum suçlu bir çocuk edasıyla.

Aklımdan bunlar geçerken her şeyi bir çırpıda anlatasım geliyor. ıçimden anlatıyorum da. Sonra aman diyorum, anlatsam ne değişcek? O çok mu masum sanki??

Sonra bir telefon geliyor, beyimiz aslında erteleyebileceği bir görüşmeye hemen balıklama atlayıp beni satıyor... Gece yarısına kadar beraber dururuz diye düşünürken 2 saat ancak geçiriyoruz, ve o an ondan bir kez daha soğuyorum. Zaten soğuk olan gözlerim, buz tutuyor ona bakarken...

Vakit geliyor, çıkıyoruz. Yağmur yağmıyor ama hava soğumuş artık. Elini omzuma atıyor, ben de beline doluyorum elimi. Hala ıslak olan caddede yürüyoruz. Tuhaf ama şu an konuştuğumuz tek kelimeyi bile anımsamıyorum. Eve kadar bırakıyor... Ayrılmamız hiçte beklediğim gibi duygusal olmuyor. Askere gideceği için yüzüme yapmacık bir üzüntü ekliyorum. O 'görüşürz ya ankaraya gelirim...' falan diyor ama dinlemiyorum. Aklımdan sadece 'bu son... artık bitti, bir daha seni görmeyeceğim...' gibi cümleler kuruyorum. Ve sarılıyorum, sonrası klasik... 'Kendine iyi bak. Hoşçakal.' Ve gidiyorum. ıki kez dönüp arkamı bakıyorum, el sallıyorum. Ve atarken adımlarımı minik minik, her keresinde ondan uzaklaştığımı biliyorum. Eve girerken altı ıslak olan ayakkabılarım apartmanda iz bırakıyor. Ve bir hikaye de böylece son buluyor.

Son düzenleme:
selam sekerım

bayramını kutlım oncelıkle kusura bakma bıraz gecıktım ama cok yogunduu
ınan bana bebeem:CüvCüv:kısaca anlatım arfe gunu askıtomla alıswerıse gıtcektık bılıosun
palladıuma gıttık gezdık tozduk aldık alıstırdıkk ebe geldık bırıncı gun
herkes bıze geldı cok kalabalıktı cok yoruldum :umursamaz:askım geldı hemen onla bayramlastık ıste.:asigim:cok tatlı olmustu aldıklarımız cok yakısmıs laf aramzda. hıc bıyere gıtme tamam mı dıe tembıhledımkaydirigubbakcemile3ıkıncı gunde bız teyzemlere
gıttık.ucuncu gun askım ben kuzenlerım bulustuk okey oynadık gezdık yemek yedık
cok komık we eglencelı gectıı yaa.bugunde ne yapcagımı bılmıorum sımdılık ewdeım
ama heran degısebılır sekerım hihoyyyt
hadı gorusmek uzere benden kısaca bukadarrr:icecream:

ne yorgunum günlük...
göğüs kafesimde bir ağrı var, daralıyorum böyle. hem fiziksel hem ruhsal boğuluyorum sanki.
herkes kendini iyi bilir herhalde ama cidden kötülük yok içimde. yıllardır hep bekliyorum, bi mucize bekliyorum. milletin ne sorunları var biliyorum, benimkiler hiç kalır. ama benim de çapım bu kadar. benim de beklediğim mucize bu kadar ufak.
beni yerden kaldıracak bir mucize.umudum azaldı sanki, kendimi yerden yere vurasım var. normal değilim evet günlük. zaman geçirmek için yaşıyorum...

günlükkkkkkk nasıl anltsam sana sankı mutluluk hıc bu kadar yakın olmamıştı bana:asigim:
kac gundur sanada yazamadım ama ınan vaktım yoktu
kurban mısafr derken ancak
dunde evımı temızledık
mobılyalaırmızı aldık
http://www.kadinlarkulubu.com/ceyiz...05mlar305m305z-sohbet-b246l252m252-11409.html
:asigim:
yoruldum ama genede uyku tutmuyo
hep hayal kuruyom hep askıma kavuscam anı dusunuyorum
bgun gelınlıkcıye gtcem
bıde nıkah ıcın rsım cekıncem
hee perdelerın sıparısınıde vercem:asigim:
yoğunum gunluk ama mutlu
okadr borcun altına gıren benım bı dedığımı ıkı etmeyen koca bı aşkıma sahıbım:1rolleyes:
cebınde 5 kurusu yok ama hala bana hedıyelerle süprıs yapan koca bı askım var:asigim:
Rabbım yardım etsın bıze
cok borcumuz var cok
yarında nıkah ıcın gun alcaz:asigim:10 ocak ıstıyomm bakalım ınş gun vardır

kız günlük
nabersin!!!
bugun bissürü ciciler aldım ohhhh!!!!
geçen senenin acısını çıkarıyorum napım ;
geçen sene üstüme bi tek bişe almadım bu senede kimse beni durduramaz!!!!
ne görürsem alacam banane!!!!
hem bide aşık oluyorum karşı cinsinde bana aşık olması için güzel ciciler giymem gerekki,,,
dikkatini çekeyim öle pasaklı pasaklı olmaz dimi seviyorum hayatı :)))
turkbayragi

günlük , kocamı çok özledim ben :KK43: bayram ziyareti için ailemin yanına memleketime geldim.. eşim işi olduğu için gelemedi ve ben o'nu çoook özledim :KK43:( herşeyim olmuş artık benim..

selam penbişşş...nasışsın bakalım...dünden buğüne..herşey güzeelldi...geçn seneki bayrama göre bu bayyramımı msüperrr hem şeker hem kurban bayramı..............aşkım eşim yanımda ailemizz ziyaretler..tabii canımla bide sinmaya giitik....ohhhhhhhzemuszemusşüküür...............muutluyum muutluuuuuuuuuuuuuuuuuuu

günlük;
bir insan bir gün içinde kaç saat ağlayabilir? akannehir
dün uyudum uyandım ağladım, uyudum uyandım ağladım. bu lohusalık işini pek sevmedim sanırsam ben.
hava alayım diye sahile indik kocayla yollarda ağladım. eve girdim gene ağladım. :sinifsinif:

hala etkisini azaltarak da olsa devam etmekte bu kriz durumum.
benim bünye 12.gün farketti sanırım lohusa olduğunu.
yalnız kalmaya tahammül edemiyorum, değil bebeğimin görüntülerine bakmayı aklıma gelmesiyle birlikte ağlamaya başlıyorum.:gitme:
bebeğimin içimdeki hareketlerini özlüyorum. elim istemsizce karnıma gidiyor, artık orda olmadığını ayrımına varıyorum gene ağlamaya başlıyorum...

yarın doğumunun 2.haftası olacak. bak gene aklıma geldi offfff...:sinifsinif:
40 gün sürecek mi bu garip his? sevmedim, hem de hiç sevmedim...

''Silerim değişir alnımın yazısı''

Sil gözünü yaştan,
Ekmeğini taştan,
Hiç korkma sil baştan...

30.10.09

:1rolleyes:

Son düzenleme:
kızım neredeyse 1 yaşına giricek günlük.

ve doğduğundan beri ilk defa,
evet ilk defa bugün,
kocacımla başbaşa bişeyler yapabildik.
annem ve babamın burda olmasını fırsat bilip kızı onlara bıraktık.
kızı taşımaktan ya da bebek arabasını kullanmaktan el ele dahi tutuşmayı unutmak üzere olan biz,
bugün aşıklar gibi dolandık,
sinemaya gittik.
güzeldi....

Son düzenleme:
X