Kadınlar Kulübü Günlük

Tekrar bebek mezarı kazmaktan çok korkuyorum............mafoldumben mafoldumben

Liyadora canıııımmmmm

Tüylerimi diken diken ettin.Canım nolur getirme aklına böle şeyler.

Herşey çok güzel olucak inan buna.

Hep aynı şey gelicek diil ya başına tatlım benim.Yapma böle.Allah korusun.Rabbim bebişlerine can vericek inşallah uzun öümrler annesi.Onları da üzme şimdi içinde.Herşeyden etkileniyolar lütfen hep iyi düşün.

Liyadora canıııımmmmm

Tüylerimi diken diken ettin.Canım nolur getirme aklına böle şeyler.

Herşey çok güzel olucak inan buna.

Hep aynı şey gelicek diil ya başına tatlım benim.Yapma böle.Allah korusun.Rabbim bebişlerine can vericek inşallah uzun öümrler annesi.Onları da üzme şimdi içinde.Herşeyden etkileniyolar lütfen hep iyi düşün.

İnşallah..O kadar korkuyorum ki............:çok üzgünüm:

Resim yapmak istiyorum...
Hemde çoook...
Elimde fırça karşımda tual kulaklık kulağımda çalan bi müzik eşliğinde fırça darbeleriyle içimdeki boşluğu görmek isterdim kendi gözlerimle...Hissetmek yetmiyordu bana görmek istiyorum.. sonra o boşluğu nasıl doldurduğumu ne rengi katıcağımı düşünmek isterdim saatlerce tualin karşısında durup nasıl yansıtırım hislerimi ne renk katsam bana uyar ne yapsam beni anlatır diye ....
Ama yapamam ki bu imkansız.... Ben resim yapamam yeteneksizim... Ben bi düz çizgi bile çekemem düzgün... Ama deli gibi resim yapmak isterim.... Olmaz... Denemeye değer derim yinede.. Bi gün denicem... Şimdi denesene deme ...Yetenek olmadığı için ne bi fırçam ne bi boyam nede boş beyaz bi kağıdım var...
Sonra elimde fotoğraf makinası,istediğim herşeyi çekmek isterdim istediğim yere gitmek canımın istediğini çekmek... Güzel çirkin ne farkeder her şeyi çekmek işte... Belki çok iyi bi fotoğraf makinası yoktu elimde ama olsun önemli olan istediğini yapıp rahatlamak değil mi... Dimi ... ? Ama şimdi gece oldu çekemem fotoğraf falan...
Sonra deli gibi içmek isterdim ... Bi bira benim başımı döndürmeye başlıyor.. Onun için onu almayım...Canım rakı istedi... Rakı içmek 4 mevsimi aynı anda yaşamak gibi birşey...
Acı tatlı yakıcı serin off tarifi yok.. İçip hissetmek lazım... evde eniştemin rakısı var geldiğinde içer hep ondan içsem tek başıma tadı olmaz... Bunuda ertelemek zorundayım...
Biliyormusun pembiş belki yadırgıcaksın beni ama birde şimdi deli gibi sevişmek isterdim.Ona kızgınım kırgınım umursamıyorumda ama onu istememe engel değil ya...Herneyse sadece isterdim... İsterdim ama huyum değildir ki kızgınken sevişmek... bu da hayal oldu yani.. Gönlümü alana kadarda kızgınlığım geçene kadarda onu hizaya sokana kadarda yapmıcağım.. Sadece istediğimi ben bilicem o bilmicek.. Neyse bu konuyu kapayalım çok edepsiz gördüm kendimi..
Ve bu gece olmicak şeyleri istiyorum hep nedense:kahve:

Canim ne alemsin.bayram bayram utandirdin bizi ..::kedi::kedi::kedi:kaydirigubbakcemile5

merhaba günlük bayram ndır bılmıyorum sadece cok uzgunum cok dılımden dusen satırlar sıır oldu sankı yazmak ıstedım

yürek acısı bu mu ki can acısı bu mu ki geçen günler neye deva gelecek günlere kapı mı ki bu dil yarası geçecek mi ki bu gönül acısı geçecek mi ki gunluk dılın olsada soylesen gececek mı gelecek mı mutlu gunler :gitme:

merhaba gunluk
eskiden gunluk tutardim ama sonra bu aliskanligimdan vazgectim.belki burda yine baslarim kimbilir
bugun evdeydim.film izledim.bisiklet cevirdim oyle gecti bi gun daha

merhaba günlük
bugün halılarımı sildim
bayram temizliği bitti bayram da bitiyo zaten
gurbette bayram bu kadar işte
kaloriferin önüne minderden taht yaptım kendime,
aldım laptobu elime sende takılıyom işte
dün gece de kalan perdeleri yıkadım astırdım eşime
bi daha ne zaman temizlik yaparım artık bilemem
,bebiciğin gelmesine az kaldı
gece rüyamda bizim topiktekilerin çoğu ve ben doğum yapıyordukzemuszemus
inşallah kazasız belasız kucağıma alırım bebişimi,:Saruboceq:
eşim çalıştı bugün
patladım evde
hala patlıyorum gerçi:kızgın:
devamlı yemek istiyorum
ama aç değilimcokacimcoook
dün msnde ailemi gördüm
yeğenimi gördüm
maşallah ne kadar büyümüş:ecrin_bebek:
bi de sevimli ki:emir_bebek:
saçları da uzamış
insanın yeğeni başka tatlı oluyor
onu çok özledimmafoldumben

naber gunlukcum nasıl gecıyo bayram..
ben daha evden cıkıp bı kıısyle bayramlasmadım...ılk gun bı kardesım geldı esıyle
dun cok yogun gectı nerdeyse bayramda tum gelen mısafrler dun geldı pespese..kalabalıktık gunduz gece...
bugunde bız mezarlıga gıdıcektık teyezmlere ve akrabaları dolascaktık..goya:))1den sonra klaktık...
kahvaltı falan derken ıkındı oldu annemde ıkındıden sonra bosver dedı..arkadaslarla sınemaya gdııcektık sonra onlar bıze geldıler...yedık ıctık hepımız laptopları actık..resımelrı aktardık falan...guzerl gectı ama cok yedık ya..
bayramdan tat alamıyorum gunluk..ıstedıgım gıbı degıl...zaten bu bayram annem hastaydı grıbal enfeksıyon gecırıyo gozu falan sısıtı anca ıyı oldu...yarın cıckıp gezerz buyuk ıhtımal...teyzemlere gıdılcek...off hıc evden cıkasım yok benım...artık bıze gelen olmaz bıttı gelıcekler..bı halamın oglu var..aaa bıde teyzxemın oglu gelmedı bıde o var...halamın oglu calısyo salı gelırler onlar..halan dun geldı..teyzemın ogluda yarın gelır belkıde uyurken yakalanmasak barı:))))
obur teyzemde hamıle gunnus ..bı oglu var dun geldıler...ınsallah allah kucagına nasıp eder...7tane falan dusugu var tutmuyo..allah nasıp etsın ınsallah...
dun kardesım gorumcesı yuzme cok sasrdı ..sankı baska bırı gelmıs dıyo..nazar degdırecek dıye odumde koptu ha:))))aman bıdaha olmasın...bıde arkadasım hamıle gunluk onunda ıkıncı..kızı var...allah onunda gonlune gore versın...araba almıslar onlarda degısmısler dun baktım baska araba durdu kapıda...pespese yarıstrcaz arabaları bı kullanabılsek:)))oda kullanamıyo daha..ehlıyeı beraber almıstık...kardesım askere gıderse mecbur ben kullancam ama korkuyom hıc korkmazdım ...ne oldu bana ya:))))
ayy ıste bole ben gıdıyom cok konustum ordan oraya atladım ...asktan bı haber yok hersey aynı :))bunuda yazmadan gıtmıyım..hadı bay

öz ailem olacaklar özelikle annem olacak sahiz..gerci öz anneliginden süpheliyim...ama yine ortaligi karistirmayi basardilar...Allahim esime ve bana sabirlar versin...dilerim amaclarina hic bir zaman ulasamazlar..estigi kuyulara dilerim kendileri düserler...3 ayrilmaz kötüler...

buyrunnnnnnnnn naberrr günnüşümmmmm zemuszemus karadeniz semalarındayımm hava varyaaa maşallah süperdi günlüğümmmm hala dahada öylee, çardakta yemekler yedik salıncakta sallandım ve öğlen yemeklerimizi hep bahçede yedik Harika ötesi bi bayramdı 18 kişilik soframızdaaa dedem ve annanemdenn mutlusu yoktuu görmen lazımdı .. Eeee bayramda bitti işte günlüğümm yarın dönüş yoluna çıkıyoruz 3.3o'da otobüsümüz kalkıyo dedem ve annanem şimdiden üzgünler ama parça parça döncez yarın biz bi kaç gün sonra dayımlar, sonrada teyzemler dönücek yani hemen yalnız kalmicak dedemle annanem..
Gelmesi çok güzelde dönüş çok kötü arkanda 2 üzgün insan bırakmak gerekten kötü be günnüşş.. ama varya cidden çok eğlendim bu bayramm :lepi: Ablamla konuştuk duyduğuma göre ist de yağmur varmış bugün ve soğukmuşş mafoldumben alıştım ama ben burda hava sanki ağustostan kalmaydıı yerimseniben Neysee herşey güzel hoş ama ben evimi ve yatağımı yastığmı özledimmm:lepi: Bu arada dedem annanem ve teyzem güzel bi sürpriz yapmışlar bana ve arife günü buraya indiğimizde dedem çarşıya gitmiş doğum günümü unutmamışlarr pasta almışdı evdede hazırlık vardıı sağolsun düzenleyende teyzeceğimdiii alkisalkisalkis

Ayyy neyse şekerimmm tatil bitti ist'ye dönünce gideceğim çooook film varrrr hadi yine konuuşuruz şekerimmm.. şakkıdı

"HER YAŞIN BIR GÜZELİĞİ VAR EN GÜZEL ÇAĞIMDAYIM...HER GÜNÜN BİR GÜZELLİĞİ VAR EN GÜZEL ANIMDAYIM"
sositososito:lepi:zemuszemus

Not: Tüm K.K Ahalisi İyi bayramlar diliyorummmmmm:enbuyukkk:a.s.

ıyi Geceler günlükcüm..
Dünden beri kayınvalidelerdeydik,akşam geldik evimize.
Biz bu bayram doğru dürüst kimseler egitmediğimiz için oraya gelen herkesle bayramlaşalım dedik.ıyide oldu kayınvalidem çok yorgun bu aralar..
Alya kızın bir paraları oldu bir paraları oldu,görsen:)
Kumbarasını alıp götürsek mi ne etsek:kedi:
ışte böyle günlükcüm..Ben kaçar.Kocam uyuyor kızım uyuyor..Gidim uyuyam bari..Öperim.

günnük günnük günnük....

amaaan günnüküm...aşkımsız bayramın hiiiç tadı yok...

allahım onu benden ayırmasın..ömrüm o benim...
içimi dökmeden rahat edemedim...
hadi iyi geceler...

slm günnüşcüm hasta oldum bugun öldüm cıkmadım evden karnım agrıdı çokmafoldumben
aşkımıda çok özledim ya:kedi:

X