Kadınlar Kulübü Günlük

Günnük biliyo musun kocamaaannn işsiz güçsüz bir gündü amma tembelim ben yaa...nasıl olcak böyle...

günnük yarın askımla olcm..mutluyum,huzurluyum,çok heyecanlıyım..sanki 2 yıldır değil 2 gündr brlikteyiz...

allahım herkese böyle bi aşk versin...benimkini de daim etsin...

ve tıpkı 1ÜST MESAJDAKİ gibi bende sana bebeimin haberlerini vereyim....

Hadi güünüş kendine iyi bak...hayat bana ve tüm sevdiklerime iyilikler getirsin emi...

mucuxx

Merhaba Günlükk;

valla bugün pek buraya giremedim açılmıyo sayfalar.. İşten çıkalı 2 haftadan fazla olsu artık ev hayatına yavaştan alışıyorum. Birde eşimi hem tüm gün işte, hemde üds sınavı içinde kursa gidiyor öğrencilere ders anlattığı yetmiyor, birde ders dinliyor zavallım. Ama napsın ingilizce ders verebilmek için notunu yükseltmesi lazımmış not sınırını yükseltmişler. her dakka birşey değiştiriyorlar zaten yaa... Yarın geçen seneden kalan istatistik kursuma gitcem. Sonraki gün kayınvalidemle sinemaya gitcez sanırım evdeyim kayınvalidem her anı değerlendiriyo ama napsın kadında sıkılıyo burda kimsesi yok bende haftaya İstanbul'a anneme giderim birkaç günlüğüne çok özledim. Aralık ortası gibide artık derslerime çalışmaya başlarım yavaştan.. Nisana kadar ancak sindire sindire çalışırım. Kilo almak istiyorum ben günlük. Sağlıklı beslemeye çalışıyorum. Süt içiyorum, meyve yiyorum. Allah iizn verirse vizelerden sonra bende hamile olmak istiyorum. İnşallah Yüce Rabbim nasip eder...

naber gunlukcum...
bayramda bıttı be...arkasından bıgunde devrdık...dun akraba zıyaretlerı yaptık yazdımmı ben gelıps na valla hatrlamıyom:))
bugunde halamın oglu geldı cocuklarıyla ..ay ole tatlılarkı...ona oyun dayandıramadım ..bıde bılmıyo pc kullanmayı allahım delı oldum :))ama hosumada gttı hala hala deyıp durdu..kardesıde kucucuk.nereye gdıdıysoun deyınce basına goturuyo elını bı sessız ezılıyo garıbım:)))abıden...
sbaah arkadasımın telıne uynadım ..oglen yanı:)bana dedıdgı cocuk bu gun yarın musaıtmıs gorusun deıd yarına 2bucuga ayarladık gunluk haberın olsun...dua et bakalım..valla resım bıle gormedım hayrlıs olsun ne cıkcak karsıma hıc bılmıyom.:)))))
bırazda burugum garıp duygulardayım...bıbucuk sene sonra toparlandım ve bırıyle yuzyuze gorscem msn de falan gorstum hatta eve gelenler oldu ama bu baska...hayrlşııs olsun napalım...ınslalah atlatrım hayrlıysla yarınaı..hreycan yok..sadece ne gyyım dıye dusunuyom..cok abartmıcam normal olucam...kardesım ve bı arkaadsım gelıcek bıde aracı arkadasım..herhalde bızı yanlız bırakırlar:)))yarın gene yazarım...sımdı cok uykum var gıdıyım yatım..bırazda duygusallıgım ustumde...aglamak bıle ıstıyorum..ama sıs gozlerle gtmıyım dımı:)))hadı bay

günlük!!!
kafam karman corman valla ne yapacagımı bilemiyorum hayatın bi ucundan köşesinden tutamadımki bişler yapayım edeyim ama yok olmuyor işim yok aşkım yok amann böle hayatı bomboş yaşıyorum yaa nolcak bilmiyorum ahanda 25 yaşınada geldik sonumuz hayır ola ne diyimm

günaydın günnük abla
dün akşam mahallede asker uğurlaması vardı tey tey gece yarısına kadar oynadık zıpladık müzik seslerinden kocemlesositososito
bi sürü konu komşu Allah razı olsun buzdolabımızı doldurdu kurban etiyle...hep diyolarmış "yeni gelin var ona verelimkaydirigubbakcemile3" eksik olmasınlar efenim...

bunun dışındaaa midem çok kaynıyo halen bi de göğsüm ağrıyo; üşüttüm sanırsam

hedi bebişim si yu leytırzemuszemus

Günlük naber?
Çok şükür bayram bitti ve işime döndüm, ben sana dedim dimi bayramları svmiyorum asık suratlardan başka hiçbir şey yok.
Kadın astı yine suratı 3.günden itibaren hala da devam ediyor:kızgın:
Sebebi bende bilmiyorum patlar bugün yarın,:umursamaz:
Ama çok yoruldum be günlük Allah a havale ettim onu. Kocam olacak hödüğe de dedim onu Allaha havale ediyorum, bu mutsuzluk bu umutsuzluk nereye kadar sürecek bilmiyorum. Dün arkadaşa da anlattım sabret diyor elbet kurtulacaksın ama nasıl:nazar:
Benim gençliğim gidiyor günlük, ben onun menopozunu çekmek zorunda değilim kibenneyaptımki
Allahım yalvarırım kurtar artık beni bu cehennem azabından:Saruboceq:

Sevgili Günlük
Evvela selam eder o pembiş yanaklarından öperim anadınmı

Dün akşam kaynana yemeğe davet etti, anlamadım niye, içkillendim, şaşırdım:sm_confused:, Töbe yarebbim, bugünleridemi görecektim. Bakıyorum milletin kaynanası hergün çağırıyor yemeğe, bizimkide kırk yılda bir. çalışan insan için ne güzelmiş hazır yemeğe oturmakkaydirigubbakcemile3, Kaynana çalışmalarının devamını dilerimkaydirigubbakcemile

Ctesi günüm var şekerim, kuran okutiyim diyorum, hoca bulmam lazım. Kalabalık oliciyiz, bir sürü bebe. Kesin kavga çıkacak, benim oğlan haşlar hepsini:gitme:

Bugünde iş çıkışında gidip çay takımı filan alayım, kıra kıra takım kalmadı

Bugün junior patronu Antalyaya gönderdim 2 gün yok, ohhhh, çok şükür, kıl herif:dilcikar::mymeka:, diğer big patronlar var ama onlar bu kıl adam kadar asla olamazlar. Allahım gitsede gelmese, evini filan Antalyaya taşısa, eşini filanda götürse naadar eyi olur:nazar:

zati onun gideceğini duyan fabrikadakiler yas tutmaya başladılar 2 gün için, ya biz napalım bütün bir yıl tepemizde uyuz:mymeka:

Bugün maaş aldım, şöyle hatırı sayılır doğalgaz alayım ki, gelecek ay %50 zam gelecekmiş. Yandık ki yandık. %50 olmadı, size yetmez, şöyle okkalı bir zam yapınki milletin kalbine insin:mymeka:

offf, aslında hiç yaşanılası bir ülke değil ama neylersin.

memleket meseleleriyle senide karalamiyim şimdi, hayden kaçtım ben, çüüüüs

Ben mi çok sabırsızım yoksa gerçekten yavaş mı ilerliyor herşey
Bilemedim valla günlük
Bu aralar çok kıskanç oldum
Onu kıskandıkça ona olan bağlılığım aşırı bağımlılık gibi bir şey oluyor
Allahım sen hayır eyle herşeyi
Nolur güzel şeyler olsun
Onu kaybetmeye asla dayanamam ben
Sen onu benden başkasına yar eyleme rabbim :Saruboceq:
Hiç kimseyi böyle çok sevmedim
En özelim oldu
Bitmesin...

gunaydınnn gunluk
yıllık ıznımde bıttı işyerımde cok işim var fazla yazamıycam sana
27 aralıkta evlenıyom
ayy cok heycanlıyım ama sankı ben evlenmıyo gıbıyımde
aboww 25 gunum kaldıakannehir
hersey hazır gıbı
bakalım herseyın hayrlısını versın Rabbım

sevgili günlük senı yenı farkettım.uzun zamandır boyle bsy arıyordum bende sıtede ama megersem ben farkına varamamışım.

günlük ben çok kötüyüm çok mutsuzum aslında mutsuz olmam ıcın tek bır sebebım var.
hayat yaşam kaynağım bıtanem yaklaşık 2 aydır hayatımda yok.
meğer onun tamamen gıtmesı ne kdar zormuş hayatımda ılk kez bu kadar zorlanıyorum,dayanamıyorum.
onsuz bır hiç gibiyim.dıyeceksın kı bırseyler yap bu ilişki için artık elımden hıcbırsey gelmez ıkıncıde artık gururumu ,onurumu düşünmek zorundayım.canım acıyor hemde cok kötü bırsekılde canım acıyor.en son görüşmemizdeki dayağının acısı hala kalbimi acııtyor.Ya Rabbım bu canımı alsın yada kalbimden onun sevgısını çıkarıp atsın.
ahmet dıye bırısı cıktı benden hoşlanıyor bılıyorsun 3 senedır aslında böyle ama bılıyorum kı yapamayız ben hala hatıralarımdayım çünkü.onunla bu dönemde denemk sadece ona saygısızlık gibi gelceğini üzücegımı düşünüyorum.çok kötüyüm.her gece ağlayarak uyumaktan bıktım yada kımı zaman sarhoş olup ıyıcene oyle uyumaktan annemlerde gelıyor artık içememde.
hem günlük galıba ben alkol bagımlısı oldum geçen gün televızyonda dınledım aynı bendekı belırtılerı sıralıyordu.

Alper ve burcu keske benı affetsenız kendı gönlünüzde vabalinizden kurtulsamda yenıden hayatıma devam etsem o mutlu günlere artık anladım ki ben sızın vebalınızı aldıgım ıcın bu haldeyım.

sevgılı gunluk sence psıkolojık tedavımı almaya başlasam sırf buyuzden napsam ya? sence yararı olurmu psıkolojık tedavının aşk acısına.

senı cok sevıyorum herseye ragmen kahretsın....hala aklımdasın.

dıyeceksın kı hıcmı ıyı bırsey yok aslında cok sey var iş hayatım,arkadaş ortamım,ailem herkes üstüme titriyor hersey fazlasıyla yolunda belkıde bır sıkıntım olsa bu acıyı hıssetmeyecegım .töbe töbe sanırım ben Allahtan belamı arıyorum.

bılmıyorum ınsanın 5 sene hayatını paylaştıgı her zaman yanında hıssettıgı ınsanı kaybetmesi ne zormuş.

günlük sence yarın emreyı arasammı dıye düşünüyorum.belkıde ararsam o benım aradıgımı söyler fahrıye ama ozamanda fahrı dellenebılır ne zor hayat sensız ya.

İrem cadısı Allahından bul kardeşinden ayırdın benı,dilerim aynı duruma düşersin.

Ben bu kocamı çok seviyorum yaa:asigim:
Dün rahatsızdım ki bugünde rahartsızım bana çok iyi baktı ...
Ne istersem yaptı sağolsun...Hani derler ya evlenince insan çok değişir diye evet benimki de değişti ama daha da iyi oldu :nazar:
Bayramda da o çok rahatsızdı uyurken ben döndüm yataktan sıçrayıp ne oldu hayatım dedi..Birşey yok dedim meğer titrediğimi bana birşey olduğunu zannetmiş kalbi öyle hızlı atıyordu ki.. Sabah bi kalktık dudağı uçuklamış bak diyor ne kadar korktum sana birşey olacak diye :asigim:Allahım hep böyle mutlu olalım inşallah ya...
Huzurum hiç eksilsin istemiyorum.Rabbim sana şükürler olsun :Saruboceq:

mutsuzum be günlük
şu sıralar hormonlarımdanmıdır nedir hep hıçkırarak ağlıyorum mafoldumben
diyorum oğlum sakın sen üzülme sana değil inan bunlar :asigim:

yalnızım be günlük
çook yalnızım hemde
kafam kazan gibi...........senağlama.

Her şeyi göze alarak kalktım masadan, kibarca koydum tepkimi....:umursamaz:

Dayanamadım artık saygısızlığa ...

Herkes piyasa kötü iş yok falan filan dese de ben önce Allah'a, sonra çalışkanlığıma güveniyorum..

Hiç umudumu yitirmem..

Su akar yolunu bulur...

Yarın çok heyecanlı olacak....Belki açık konuşma ortamı olur açıklamalarımı daha rahat yaparım...

belki de hiç konuşmazlaar direk elvedaa sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
herşey güzeelldiiii....çok şükürrr...ama buğün yoruuldum yaa bu çalışmak beni sinir ediyoo
artık yoruulldummm:kızgın:neyse ctsi ne kalldı dimmi penbiş....ee sen nasılsın....buğü iş çıkışı bikaç arkadaşima yeni yıl hediyesii alldım.inşalah begenirlerrhihoyyytbööyleee yaramaz bişe yokkk müsspetteyizzzzsüprizzzzz

piştt naberr günüşşşş, dün evimdeydimmmm çok şükürrr..Kız günnüş 19saat yol sürermii yaaaa, bayılacaktım resmen ayaklarım duba gibi şişti birde ben delisi en ön oltuk olsun diye tutturdum oturdum 3 numaraya muavinde taktıı sürekli bişi istermisi diyip durduu gece boyuu kaydirigubbakcemile3 hem trafik çktu hemde felaket sis vardıı 2 kerede samsun ve boluda kaza atlattık çok şükür sağ salim uykusuz bi şekilde eve vardımmm ama gel birde bana sorr.. giresundan istanbula 19 saat düşün yaaa akşam 7'de yola çıkık ertesi gün öğlen istanbuldaydıkk :1shok:
Neyse şuan yatağımdayım rahatım evimdeyim çoook şükürrr:Saruboceq: havada maaşallah bi güzeldiki sorma gitsin ilk kez kurban bayramnda ağustosun ortasında gibi hava vardı ee dururmuyuz hemen bahçeye sofralar kurulduu öğlen ve akşam yemeği orda yendi çardakta oturdukk süperdi yaa heleki karadenizin doğası güzelliği kokusu bi başka oluyo , biliyosun kuzenimde bizle gelmiştii derken otobüste kuzenim annemle yanyana ben bi başka koltukta babamsa 2 numarada gitti ( bileti başkasına satmışlar karışıklık yaşandı ondan ayrı ayrı oturmak zorunda kaldık) neyse yanımdaki kızla yol boyu konuştuk tanıştk derken gece 12 gibi molaya indik annemle kuzenim doğum günü kutlarlarken yanımdaki kız duydu otobüse binince kız muavinle konuşmuş veee otobüsün mikrafonuyla doğum günüm kutlandı top kekin üstüne bi mum koyup getirdi düşün hiç tanımadığım henüz 4 saatlik beraber yolculuk yaptığımız kız yaptı bunu ayyy bi mutlu oldumki sormaaa şaşırdım resmenn düşünsene kız gitti mikrafonda iyiki doğduun diooo 52kişide şaşkın şakın bakıyo ben gibi kaydirigubbakcemile3
Zaten kız matrak bişiydi yaa ee laz kızı benim gibi kaydirigubbakcemile3 gecenin 4'ündee lavoba ihtiyacımız geldi ama molaya çook vardı daha napsak die düşünürken muavini çağırdık molaya nekadar kaldığını sorduk yarım saat var dedi bize yanımdaki kızsa ( gülşen yani) eğer koltuuğunuza zarar gelsin istemiyorsanız biyerde durun benim için sakıncası yokta sizi bilemem dedi muavineee :1shok: muavinde bizim kafadandı güldü ve gitti şöföre şöförde yakınbi benzincide maşallah bizden hariç herkessıkışmış vesile olduk bizde :lepi::lepi: Neyse köyde olanları anlatmıyorum bileee orası tam bimatraktııdiceğim şuki harika ötesi bi bayram ve doğum günü geçirdimmmm..
Haftayada direksiyon derslerim başlıyorrr günnüşümm hadiiii hayırlı olaaa asfaltı ağlatıcam tozu dumana katıcammmm kaydirigubbakcemile3 2005'de aldım ehliyeti günnüşüm ama böle paaat die trafiğe çıkamam pratik yapmalıyım sağlsun babişim ersin hocayla konuşmuşş hafta içi öğlenleri 3 saat ders vericekk Hadi neyse görüşürüzz günnüşş PAİİ PAİİİ:roflol: :roflol:

Günün ilk günaydını benden olsun günlük..

Bu bir kaç gündür nedense Alyayı beslemek için kalktığımda geri uyuyamıyorum.Gündüzde zombi gibi dolaşıyorum haliyle.Sanırım diyetin etkisi bunlar;vucudumun artık uzun süredir süren diyete verdiği reaksiyon..Neyse sonuç için herşeye katlanıyorum..:sinifsinif:

Kocamlada bu gece ayrı yattık. Grip değilde aslında vucudunda kırıklık var halsizlik,birazda hapşırma olunca akşam yemeğinden sonra hemen yattı.İnşallah önemli bir şeyi olmaz bakalım..:1ninca:

Bu arada hani benim uzun zamandır dualar ettiğim,çok çok istediğim bir 'Şey' vardı..Sanırım olacak günlükcüm.Pazartesi sabahtan en azından gidişatı daha kesinleşecek.Hayırlısı olsun,benim için sende hayırlısını dile.İnşallah olur:Saruboceq:

Sabahtan önce kayınvalidemlere geçicem kahvaltıya;öğleden sonrada babimlere gidicem.Akşam kardeşim ile kocamın bizim evde çiğköfte-midye partisi var.akannehirAllahım enişte-baldız bu kadar keyif insanı görmedim ben.Bizde kalacak ,bende babama yemek yapayım diyorum cuma akşamı kardeşcim yapana kadar idare eder.:1rolleyes:

Kayınvalidemin doğum hediyesi olarak yaptırdığı inci setiminde incileri darmaduman oldu günlük.Takıldığı nokta klipsinden gitti.Nasıl bir göz vardı üzerimizde de şak diye yerlerdeydi anlamadım.Sabahtan onuda götürücem aldığı yere geri toplattıracak..:sm_confused:

Bu arada uslu diye övündüğüm kızçem o kadar iş becermeye başladıki yürüteci ile.kafamçokkarıştıFırını mı çalıştırmıyor;içi çamaşır su dolu vileda suyuna ellerini sokup cıp cıp yapıp kahkahalar mı atmıyor;gazyağı şişesiyle hacıyatmaz gibi mi oynamıyor..akannehir

En kötü günümüz böyle olsun diyelim..opuyorumnanaktan

Günlüük

Bugün çok iyiyim zemuszemus
Mini elbisemi çekmişim, çızmalarım da altına, 18 lik gibi oldum lan:ecrin_bebek:Şimdide bir taraftan çayımı yudumluyorum, bir taraftan sana yazıyorum.

Diyetteyim, o yüzden kahvaltıda sadece etiform yiyorum:gitme:, ha bisküvi yiyorum ha tahta, hiçbir tadı tuzu yok, hatta iğreennnçkafamçokkarıştı soğan suyumada devam ediyorum, bakalım nolmuş benim kistler

Doktora gitmem lazım, koltuk altımdaki beze için ama ihmal ediyorum, ara ara ağrı yapıyor:gitme:

Dün akşam iş çıkışı kocamla sinemaya gittik, bebeleri kayınvalideye bırakıp. Kuzularımı kapıdan bırakıp çıktık hemen, "nereye" diyor kayınvalide, biz kaçar vaziyette "sinemaya" diyoruz. Ve kayınvalide bombayı patlatıyor "ne sineması":nazar:, naadar mantıklı bir soru dimi pembişimakannehir Ne sineması olacak kadın bildiğin ve yaklaşık 1 senedir gidemediğimiz sinema. Ayy nasıl özlemişim, nasıl özlemişim, Neşeli hayatı izledik, güzel oynamış Yılmaz Erdoğan, gidecek olanlara tavsiye ederim.

Ben kaçar günlükcüm, azcık topiklere bakıp, temizlik yapayım tabi K.K izin verirse, kaç gündür tembelleştim, hiçbirşey yapamıyorum K.K'nın yavaşlığı yüzünden:mymeka:

günlük ben geldim çok mutsuzum günlük aksilikler hep beni kovalıyor çok sıkıldım ben sabah sabah sinir ettiler ne pis insanlar var işyerimin vcler ortak kadın çay döküyor lavoboya sonra kabak bana patlıyor patronumda care bulmuyor zaten beni kollayanda yok bıktım artk işçimi çaycımı anlamadım birde başka elemanlarla kıyaslıyor beni öteki elamnı geç çıkıyormuş o 10da geliyor ben 8:30 da geç çıkacak tabi ben benden fazla maaş alıyor benim iki katımı hemde her temizlik ve dışarsının işi bana ait üzerine pasajlakiler bana çatar ne deli yere düşmüşüm ben yoruldum mücadeleden bazen kovsada kurtulsam bu pasajdan diyorum her işyerinde sorun vardır diyorum ama olmuyor günlük çk üstüme geliyorlar yetmezmiş gibi öteki eleman bana bağırı birde uşağıymışım gibi şunu bul bunu hatırlat birde bağırması yokmu delirtiyo üstüne her gelen onu met ediyor kıskandığımdan değil ama herkesin iyi biri .. demesi yokmu sinir hep sinirini benden çıkartıyor patronumda ondan yana gibi bişey püff bende sorun çok şimdilik bu kadar günlük

Rabbim sen bizi çekemeyen gözlerden koru.. :Saruboceq:
Sen bizim mutluluğumuza gölge düşürmek isteyenlerden uzak tut bizi :Saruboceq:
bu haftasonu yüzüklerimizi almaya gidicez kocişimle allahım nasip ederse :1hug:
haftaya cumarteside sözleniyoruuuzz... yerimseniben

X