Kadınlar Kulübü Günlük

Herkese bayram güzel benim bayramımsa bayramdan çok kabusa benziyor.. Ne işim var bütün bu saçmalığın icınde ki?
Geldık geleli üç maymun kıvamında zor zabtediyorum sinirlerimi. Değer mi pekı bayram denen bır güzelliğin içinde bütün bu cirkinliklere katlanmaya?
Bence değmiyor günlük o kadar cok seye katlandım ki onun uğruna bu artık çok fazla bana!
benim ait olduğum hayat bu değil layık olduğum da.. Her gelişimizde tokat gibi çarpıyor perçek yüzüme.
Çok yanlış bır seçimin bedelini ödüyorum tüm hayatımla.
Bunun neresi bayram sen söyle günlük.
Benim dısımda herkese iyi bayramlar..

Selam pembişş
Hiç bayram havasında değilim günnüş normal günlerden daha kötü geçiyo hatta dünden beri evden dışarı ayağımı çıkarmadım herkezi telefonda aradım evet katılıyorum anneannemin dediği gibi hayırsız bi torunum ben yapcak bişi yok ama bu bayram böle geçsin istiyorum üstüm başımda pislikten geçilmiyo saçım almış başını gidiyo üfff nolcak benim bu halim iyice bunalım takılmaya başladım yaa neyse günnüş seninde keyfini bozmıyım unutmadan burdakilerin bayramını kutlıyım bari hayırlı bayramlar KK hatunlarıı :nazar:

iyi bayramlar günlük
malesef 2 bayramdır burnumdan geliyor herşey
insanları anlayamıyorum neden başka dertleri yokmuş gibi benimle uğraşırlar
aslında nedenini bilmiyorum da değil çünkü uymuyorum çünkü en azından mübarek günde başkalarını kırmamaya uğraşıyorum
ama olmuyor ne yapsam da yaranamıyorum
yinede şükrediyorum halime harika bir ailem var
ve yine çok şükür bugün gidiyorum yanlarına

:nazar: tam sigaraya başlamalık bi durumdaym...az önce kuzenim yanmdaydı,bırakmış o...ee o zaman kimle içcem ki ben fisfisfis yine dumansız hava sahasındasın bee pati :sm_confused:

dokunsan aglayacak gibiyim.
bu gerizekali reflunun allah sifasini versin. biliyosun bela okumam ben zaten.
ama 20 senedir bitmedi gitmedi yahu. hic mi iyilesmezsin sen arkadas bunca zaman.. ulsere cevirip duzelip yeniden refluye mi donersin. sonra iyilesip ardindan gastirit mi olursun. noluyo sana ya noluyo?
biraz iyiles be gozunu sevdigim. azip azip gucumden dermanimdan en onemlisi de sabrimdan etme beni.
agzima lokma koyamiyorum. duz yatamiyorum. bogazim cayir cayir yaniyo. su bile icemiyorum yahu.
ha cok bisi yiyen bi insan degilim belki ama keyifle iki lokma yemeyince insan mutsuz oluyo yahu.
bu ayri konu neyse.. duzelcek elbet. boyle kalmaz heralde.
bi de yeni kararlar alma arefesindeyim.. duzenim oyle guzelki su anda bozmaya kiyamiyorum. cok hayalim var gidersem bunlardan vazgecicem. ama daha buyuk bi hayalimi yapmis olucam.
a mi be mi :))
her secis vazgecistir dememisler mi gunlugum.. bakalim canimin yeri nereye cikicak.. ruyasini gordum ben gerci ama kismet tabi..ruyam cikicak mi meraklardayim :))

iyi bayramlar günlük...Sana buraya ılk yazısım nişanlımla ilk bayramımızdıopuyorumnanaktan güzel vakıt gecırdık ama pek yorulduk nasıl vakıt gectı anlamadık gezmekten nişanlımla baş başa bıle kalamadık zaten haftada 1 görüsüyoruz ohh bayram geldı dıye sevınırken yorgunluktan eve zor atıyoruz kendımızı:sinifsinif: bıran once evlensekte onu ozlemekten kurtulsamm bu arada güzel bir haber aldım bu yaza dügün olucakmıs ınsallahalkisalkisalkis:teytey: tek ıstedıgım bu neyse fazla uzatmıyım ....Bu arada KK bütün arkadaslaın bayramı hayırlara vesıle olsun

Resim yapmak istiyorum...
Hemde çoook...
Elimde fırça karşımda tual kulaklık kulağımda çalan bi müzik eşliğinde fırça darbeleriyle içimdeki boşluğu görmek isterdim kendi gözlerimle...Hissetmek yetmiyordu bana görmek istiyorum.. sonra o boşluğu nasıl doldurduğumu ne rengi katıcağımı düşünmek isterdim saatlerce tualin karşısında durup nasıl yansıtırım hislerimi ne renk katsam bana uyar ne yapsam beni anlatır diye ....
Ama yapamam ki bu imkansız.... Ben resim yapamam yeteneksizim... Ben bi düz çizgi bile çekemem düzgün... Ama deli gibi resim yapmak isterim.... Olmaz... Denemeye değer derim yinede.. Bi gün denicem... Şimdi denesene deme ...Yetenek olmadığı için ne bi fırçam ne bi boyam nede boş beyaz bi kağıdım var...
Sonra elimde fotoğraf makinası,istediğim herşeyi çekmek isterdim istediğim yere gitmek canımın istediğini çekmek... Güzel çirkin ne farkeder her şeyi çekmek işte... Belki çok iyi bi fotoğraf makinası yoktu elimde ama olsun önemli olan istediğini yapıp rahatlamak değil mi... Dimi ... ? Ama şimdi gece oldu çekemem fotoğraf falan...
Sonra deli gibi içmek isterdim ... Bi bira benim başımı döndürmeye başlıyor.. Onun için onu almayım...Canım rakı istedi... Rakı içmek 4 mevsimi aynı anda yaşamak gibi birşey...
Acı tatlı yakıcı serin off tarifi yok.. İçip hissetmek lazım... evde eniştemin rakısı var geldiğinde içer hep ondan içsem tek başıma tadı olmaz... Bunuda ertelemek zorundayım...
Biliyormusun pembiş belki yadırgıcaksın beni ama birde şimdi deli gibi sevişmek isterdim.Ona kızgınım kırgınım umursamıyorumda ama onu istememe engel değil ya...Herneyse sadece isterdim... İsterdim ama huyum değildir ki kızgınken sevişmek... bu da hayal oldu yani.. Gönlümü alana kadarda kızgınlığım geçene kadarda onu hizaya sokana kadarda yapmıcağım.. Sadece istediğimi ben bilicem o bilmicek.. Neyse bu konuyu kapayalım çok edepsiz gördüm kendimi..
Ve bu gece olmicak şeyleri istiyorum hep nedense:kahve:

şakkıdıselam günlükk buüğn çokkk güzel ve muutlu günlerden biriiydiiii
heşey mükeemeldi ve ben çokkkkkk muutluyum..şükürrrrr:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

sevgili günlük;

bayram ziyaretlerimiz bugün başladı ve bugün bitti
akrabalarla olmak güzel yaa:asigim:
hele dayımlara gitmeyi daha bi seviorm:asigim:
ama bazı akrabaları sevemiorm :kızgın:

hadı kalk gel bul bır bahane ...

bayram guzel gıdıyor aslında hıc bayram havası yok gıbı .. tatıl işte ..

en son yazıdıgımda kalbım carpar haldeydı hala aynıyım .. hala heycanlı hala umutlu ... daha sık

görüşür olduk, daha guzel vakıt gecırebılıyoruz artık :KK66:

ne olacagını bılemeden hızla gecıyor gunler ..

yastıga basımı koyuyuorum aynı hayal sabah gozlerımı acıyorum aynı ...

aşk mı bu ?

geçer mı?

gecmelı mı ?

ne olmalı dıye sormadan kendımı alamıyorum ne yazık ki ...

Hayırlısı dıyorum ardından , Allah herşeyın hayırlısını versin ...

ii bayramlar günlük sana ve herkeseopuyorumnanaktan
bn yine bi garibim yahu .anlamıyorum artk geçti gitti diorm ama gittikçe daha çoğaliyo sanki of yaaa
bide özledim ki sorma hani:gitme::gitme:
bayram die gez dolaş moduna girmyi denedim bi kaç gün ama olmuo .meğer ne alişmişim ona varyabenneyaptımki
of of işte öyle günlük bea hayat devam edio işte napcaz sallaya yuvarlaya gidioruz

merhaba günlük
bayram vesilesiyle eş dost konu komşu bol bol ve keyifli bi şekilde görüşmek güzeldi..ayrıca eşim ve kızımla birbirimize bol vakit ayırma imkanı bulduk.kısacası keyfimiz huzurumuz yerinde allaha şükür ki..
ha tabiki hayat yolunda karşımıza küçük beyinli insanlar çıkmadı değil..bütün çirkinliklerini gösteren insanlar oldu tabiki olacakta normal allah onlara küçük beyini layık görmüş..kısıtlı düşünme şartlarında böyle davranışlar sergilemek doğal değilmi allah aşkınaa.acımaktan başka ne gelir elimizden..sadece büyük kıskançlık kapasitesine sahip bu beyinlerin insanlara sataşması ve herkesi kendi seviyesinde görmek isteyip içini rahatlatmak istemesii garipsenemez kii..ahhh bi tek şunu bilseler ki benim hayatımda artık nokta kadar yerlerinin olmadıgınıı.. nerdeee..

mutlu bayramlar
güzel bi bayramdı yeni geldik çok yorgunum ama olsun:))
öperim seni günlük burdaki arkadaşlarımıda :))

Herkese iyi bayramlar a.s.

çok yorucu , yorucu olduğu kadar da güzeş geçti
1. gün 6 da kalktık babasını odasına gitti eşim elini öptü sonra dedim tamam bende öpcem :1closedeyes:
gittim sadece elini öptüm yüzüne bakmadan gamyoncuiremsu
çıkarken kvalide de kapı açık bekliyodu eşim görmemiş :mymeka: aşım annenin elini öpmücekmiyiz dedim gamyoncuiremsu beni duyuyor tabi çaprazında sesleniyorum eşime :nazar:
dönüşte öperiz ya dedi kafamçokkarıştı
annen bekliyo burda ama dedim haa öle mi dedi geldi öptü peşinden bende gittim elini öptüm yanama iki öptü akannehir
neyse laelaelaelaelae
bizzi aldılar arabayla tee gittik yazlığa eşim camiye gitti bizimkilerle bende kahvaltmı yaptım
sonra geldiler akşmama kadar et kestik kafamçokkarıştı fena yorulduk valla akannehir
kuzenim bizi bıraktı eve
kapı açıktı yine atta ben etleri ayırdım kvalide vardı bunlar şuna buna saydım verdim :nazar:
o gun erken uyuduk kocemle akannehir
ertesi gün arkadaslarımız geldi bize kaydirigubbakcemile2sabahtan kşama kadar bizdelerdi
yemek yedik okey oynadık sositososito bol geyik yaptık ... kız kardeşi msj atmış hakkını helal et diye etler için tşk etmiş mirmirmirmir helal olsun yazmış sadece eşim :1closedeyes: dünde böyle bitti hihoyyyt
bugun evdeyim zemuszemus dinleniyorum temizlik yaptım öğlene kadar işim bitince kendime güel bi kahvaltı hazırladım keyif yaptım tek basıma
yorgunluğumu atacağım salı görüşmek üzere opuyorumnanaktan

aman be günlük ya, bayram gelmis neyime:nazar:
kim yok kimse yok tek basina bayrammi olurmus omuyo isde:1no2:
ah ah simdi memlekette olmak vardi,
herkese telefon acip kutladim o kadar.
bayram daha, bayramin ilk günü ilk saatlerde bitti benim icin:nazar:

ya söyle bi lottoyu filan yakalasamda pilimi pirtimi toplayip cikip gitsem buralardan,-tatlicadiarzu-
avcunu yala diyon dimi pehhh :dilcikar:
söyle dagin basinda ufacik bi ev,
cam agaclari arasinda, cam kokusunu duysam nefes alisimda,
nasilda özlemisim aglicam simdi yasenağlama
aman ben gene aglicam ya ne olursa olsun:dilcikar:
deli deliyi helada bulurmus,
bari gidip kardesimi arayimda acik muhabbet edelim,
nasilsa oda bayram yapamiyo benim gibi:roflol:

baryami güzel gecenlerin bari bari baryami kutlu olsunbuyrunnnnnnnnn

günlüük bu sana ilk yazışıımm
bugün bişey daha öğrendiim kimseye hakettiğinden fazla değer vermicekmişsin
gerçi hoş bunu biliyodumda uygulamayadıım :eek:lmaz: çok kızdım yine kendime
off valla bayram gelmiş bnm neyimee içimden hiçbişey yapmak kimseyi görmek gelmiyokii

X