Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günnük
çok güzel bi bayram ve doğum günü geçirdim, kutlayan hatırlayanlara teşekkürler, unutanlara da hıh diyorum:dilcikar:
bebiş çalışmaları tam gaz devam ediyi hayırlısı bakalım artık:ecrin_bebek::kedi::kedi:

Günaydın günlükcüm..
En güzel günler senin olsun..
Sabah goncamı yolladım kızçemle kahvaltımızı yaptık şimdi elimde kahvem keyif yapıyorum..Bugün işim yok perşembeye kadın gelecek çamaşırlarım var,bu hafta ütü yaptırmayacağım halı koltuk sildireceğim ütüler bana kaldı anlayacağın:bbo:

Bu arada rejim tam gaz devam;yiyorum yediklerimi gene ama sanırım ödem indi vucudumda evdeki tempolu hareketle bile gidiyor kilolarım..
Bu konuda hala kimseye bir şey demiyorum;hedef kiloma düşene kadar:)

Bir haksızlığın çözülmesi için güzellikle kaç kere söylemek gerekir iş hayatında????

Bu şekilde söylemek işe yaramıyorsa ne yapılmalıdır???

Bir sonraki adım nedir profesyonel hayatta???

İşi mi kaybetmeye göze aldım . Almalı mıyım???CADIARZU

Günaydın kızşakkıdı

başım dönüyor, çok fenayım:bbo:

Kiloda alıyorum üstüne üstlükbenneyaptımki

Hoffff:1no2:

günaydın mı günlük?

bayram tatili bitti nihayet,yine bir iş günü...

dün akşam benim adamla tartıştık benimle küstü....

offfff zaten hastayım bitürlü iyleşemedim.bi de bu yaştan sonra kapris çek...

hayatımda hiç bişey düzgün gitmiyo ki

bu arada günlük galiba domuz gribi aşısı olacam.şimdilik kararım bu yönde...

aslında oğlumunda olmasını istiyorum ama???????

Günaydın günnükküm,

Bayram girdi araya görüşemedik

Bu bayram beklediğim kadar yoğun geçmedi, çok şaşkınım akannehir

İlk gün kurban kesimi falan derken ben annemlerleydim zaten akşam işi bitince eşim geldi aldı kvalidemlere gittik
Eşimin akrabalarıyla görüştük kvalidemlerde, ikinci gün yine büyüklere gidildi, üçüncü gün bizimkilerle ikeaya gittik annemin yeni evine bişiler bakmak istedik ama çok kalabalıktı, pek dolaşamadık istediğimiz gibi zaten babamla eşim önden hızlı hızlı gittiler annemle onlara bekleyin demekten gezemedik.
Sonra oralara kadar gitmişken küçük görümceme gidelim bebişi sevelim biraz dedik, öyle sevimliki maymun, neler yapıyor, oynadık yuvarlandık, nasıl yordu beni anlatamam.
Ayrıca hatıra olarakta diş izlerini bıraktı omzumda, boynumda, kollarımda sıpa :)
Minicik dişi var bi kaç tane, sürekli bişiler ısırmak istiyor, canım acıdı diyince de bi keyifleniyor, çok sevimli yaa böcüüüm benim :asigim:
Son günde işte gitmediğimiz yerlere gittik, eve dönüşte de Media Markt'ı gezdik, ne zamandır gözüme bi laptop kestirmiştim 10" ama süper bişi, ona baktım yine, indirime girmişti
Benim uyanık sevgilimde bak alalım bunu, evdeki pcden uzak dur, çiftliğinle oyna, istediğini yap, alalım doğum günü hediyen çıksın aradan dedi :mymeka:
Tabii ben yer miyim, yemem, hayır dedim doğum günümde sakın bunu alma bana, evde bi laptop var zaten gerek yok şimdi bunu almaya ileride belki :1closedeyes:
Doğum günüm iki ay sonra iki ay düşünecek vakti var düşünsün taşınsın, geçen sene ki gibi yaparsa affetmem, dünde söyledim, umarım aynı şeyi yaşatmaz bana tekrar...

Aaa bi de bombaaa, bayramın ikinci günü gece eve dönerken napsak napsak dedik, program yapalım bişiler yapalım dedik, epey bi dolandık, en sonunda eğlenmeye gittik, başbaşa hemde ilk defa akannehir
Daha önce de bi kaç kez gitmiştik ama kalabalıktık, arkadaşlarımız falan vardı, kocişimle ilk defa başbaşa eğlenmeye gittik
Ben zaten kafaya koymuşum, bu gece sarhoş olacağım diye, araba kullanacağı için eşim alkol almadı, normalde de, araba kullanmasa da içmez zaten, bi de o gün tatsızdık kavga etmiştik yine, canımda sıkkındı, oooh bi güzeldi, bi eğlendim, bi keyifliydim ki sorma.
İlk önce oturduk öyle put gibi, gittiğimiz yerdeki çocuğun sahnesi iyiydi, güzel coşturdu, tabi ben içtikçe açıldım, hatta kalkıp halay bile çektik :roflol:
bombaydı yaa :roflol:
eşim diyo ki bizim düğünlerde daha el şaklatmışlığın yok maşallah döktürdün :roflol:
diyorum ki işin sırrını çözdük, düğünden önce iki tek attım mı, halay başını çekerim artık :teytey: :roflol:

aaay aay öyle işte, 4 gün geçtii gitti, iyi geçmedi dersem nankörlük etmiş olurum, keyifliydi.

Dün de erkenden eve geldik oturduk, yemek yedik, tv izledik, dinlendik.
Bugünde kalktık işe geldik yine, herkes 4 gün çok diyor ama bana yetmedi
Sinemaya yada tiyatroya gitmeyi istedim ama gidemedik, bu hafta sonu için bişiler ayarlayacağım zemuszemus

Minik Kuşum KK merhaba Şeniz
Bayramda geçti gitti yaw baksana yine işteyiz
ama şunu anladım ben tatil oldu mu azıtıyorum yok bana tatil falan :bbo::bbo:
Bayramın 2. günü çok eski erkek arkadaşımla görüştüm bi umut belki diye :bbo::bbo:
ama boşunaymış resmen benimle dalga geçti ya baksana off neyse geçmişte kaldı artık
şimdi akıllanmam lazım artık böyle hayat olamazzzzzzz:eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:
Sonra 3. gün arkadaşın doğum gününü kutladık içtimmmmmm:1closedeyes::1closedeyes:
offf anlatmıycam hayatım bombok çünkü mutluluğu unuttum artık
İşyerindeyim
Kartımda gelmedi zaten bi şey anlamadım şakkıdışakkıdı

x beni çok kızdırdın hırsımdan ağlıyorum şimdi bak kararlar aldım
1-adını anarsam
2-teline msjına mailine selamına şuna buna cevap verirsem
3-seninle ilgili herhangi birşey söylersem söylenirken dinlersem en adiyim hayatımdan tamamen çıktın sildim çizdim kendini ne zannediyorsun sen? hata bendeki sana değer verdim
neyse ben artık kpss çalışcam bu atanamamamk da beni yordu

SELAM GÜNLÜK BEN ÇOK İYİYİM ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN BAYRAMIM ÇOK GÜZEL GEÇTİ KARDEŞİM GELDİ İSTANBULDAN HEPBİRLİKTE İDİK EŞİMLE BEN ANNEMLERDE 1 GECE KALDIK VE BAYRAMIN 1. GÜNÜ ANNEMLERE GİTMEKTEN ÇOK MUTLU OLDUM 2. GÜNDE AKŞAM ÜSTÜ DÖNDÜM YAŞASINNNNNNNNNNNNNNNNNkaydirigubbakcemile5 BEN EŞİMİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM YAAAAAAAAAA NEKADAR ARADA Bİ ATIŞSAMDA ONSUZ YAPAMIYORUM ALLAHIM HERKEZE HUZURLU Bİ YAŞAM VERSİN

harika günlerimden 1 tanesi daha allahım çok şükür hereşey güzell geçiyoooo
bayramda biitii saglıkla huzurla..eşimi çok sewiyorum işimi ailemi.arkadaşlarımı....
yeni bi yıl daha gelicek yeni yılllll

çok heyecanlıyım günlüğüm yaa..
geçen sene bugün günlerden pazartesiydi..

ve koca haftasonu geçti ve ben hala doğuramadım diye hayıflanıp duruyordum koca göbeğimle..
hey gidi heyyy!

Günlüğümmmmmmmmmmmmmmm hihoyyyt

Artık bi işim var sırnaşık şey

Çok şükür rabbime... İnş hayırlı olur benim için. Çok mutluyum çokkkkkkk...

Evet hayalimdeki iş değil ama başlangıç için güzel ve yeterli sanırım...

Çok zor bi dönem geçirdim, rabbim tüm iş arayanların yardımcısı olsun. Bu sürede öğrendimki iş bulmak nasip kısmet meselesi. Oradan yiyecek ekmeğiniz varsa oluyor. Kendimi parçaladım, en olumlu işler bile yolunda gitmedi pürüzler çıktı.

İnş bu iş benim için deneyim kazanabileceğim, kendimi geliştirebileceğim bir basamak olur günlüğüm..

Umudumu kaybetmedim ve kaybetmiycem, inanıyorum, hayallerim gerçek olucak bi gün :hooray:

Son durum: Teslimiyet....(( ama bir tek Allah'a ))alkisalkisalkis

Günün özeti bu galiba....

Ayağını sıcak tut, başını serin.Gönlünü ferah tut düşünme derin derin.....:teselli:

Son durum: Teslimiyet....(( ama bir tek Allah'a ))alkisalkisalkis

Günün özeti bu galiba....

Ayağını sıcak tut, başını serin.Gönlünü ferah tut düşünme derin derin.....:teselli:

selam sekerımm
ay gunlukcumm bı mutluyum kıı sorma wızeler yawas yawas acıklanıor
we bı hoca war gecen yıldan bısuru kısı alttan alıor o dersı dusun.wee ben 90 almısım
cok korkuodum o dersten allah yuzumu guldurdu sukurler olsunkaydirigubbakcemile2
wergıdende 70 almısım o sınawda hoca kagıdımı almıstı kopya werıorum dıe 20 dkda
yıne ıı yapmısım ama dahada ıı olabılırdı dımı:umursamaz:
gunluk alıswerıs manyagıyım ben bısuru sey alıorum yaa askımda saolsun hıc laf etmez
nıe alıosun bılmem ne yakıstı yakısmadı ne warsa almak ıstıor hihoyyytdun bısuru sey aldım resımlerını cekıcem atıcam sana bebeem.artık fınallere kadar rahatım nasıl olsa
hıhhzemuszemus
baskaa bugunde sınemaya gıdıcektık askımla ama o annen sen ben hafta sonu gıderız
bugun gıtmeyelım dedı.mirmirmirmircumartesı hep beraber gıdıcez.tawla oynadık bugun
ılk ben yendım sonrada askım berabere kaldık anlıcagın:1closedeyes:
askımı cok sevıyorum yaa.bugun ne zaman nısanlancaz bu yaz olur mu dedı
sok oldum hayır askım daha war dedım.daha cok erken gunlugum.ondan hıcbı supem
yok ama korkuorum ben nese derın konular teget gecıorum.Şeniz
hııı dunde mustakbel kaynanamı aradım bayram ıcın.oda bı gelın olsa ne guzel olur
falan dıyıp durdu gunluk bunlar kafayı bozmuss:hulya:
hadı sımdılık bu kadar yeterr gıdıp sacıma entele yapımm bu arada bısuru sacım cıkıoo
kocaman cok saclarım olcakkk oleyyykaydirigubbakcemile2
gorusmek uzeree bebeem

günlük site açılmıo ya şöle takır takır topiclere yazmayı özledim mafoldumben
şu çekilişte olsa hemende hediye bakmaya başlıcam çok heyecanlı.. opuyorumnanaktan
Benim odun geldi sonunda.Geldi bi sarıldık,özlemişimde dayanamadım... :jeyyar:
Ama hala tam olarak düzelmedik.Kendimi kaptırmak istemiyorum :umursamaz:
Onada söyledim artık seni sevmicem yoksa üzülüyorum dedim.
Bugün iyiydikte acaba kaç gün dayanabilicez buna...:mymeka:

selamın aleyküm benim biricik sevgili geniş günlüğüm-tatlicadiarzu-
kk beni deli ediyo!sayfalar açılmıyoÇok üzgünüm çoookzaten tatsız tuzsuz artık,böyle olunca hiç giresim olmuyo allah seni inandırsınmirmirmirmir
pati pisliği alışverişe çıktı bu gün,ksıkançlığımdan çatladım bende gittim büssürü şeyler aldımhihoyyyt:nazar:oda gezsin kuzeniyle bakalım:dilcikar:
asi2222 ninde perşemde günü sevgilisi askere gidiyo,onu çok iyi anlıyorum ve her zaman destek olucam arkadaşıma:teselli:
bu arada ben dövmeleri yaptıralı 1 hafta oldu ama bi tane daha istiyorum:kedi:çokmu arsız oldum ben yafisfisfis

çekip gidesim var bu pembe sayfalardan :eek:klava:
bi sayfa açabilmek için 20 dk beklenir mi????

bu sessiz sitemimden sonra bugün neler yaptıgımı annatim günnüküm :icecream:
sabahın köründe kalkıp kahvaltı ettim,sonra süslen püslen çıktım kuzenle buluştum...gezdik tozduk eler aldık neler :)) kuzene 353738. çizmesini begenip aldık benneyaptımki bide ona uygun çanta bulamadgımızdan aynısınn tıpkısı bi kumaş alıp çanta yaptık...orginalini sorduk 400 tl dedi :)) hamarat insanın hali başka :1closedeyes:
bu arada yine çizme alasım var :S çok gzel modeller gördüm günnük hemde süper ucuzz hihoyyyt
nese eve attık kendimizi ablası da evdeydi,hostes oldugundan anca yılda bi kaç kez görüyorum :))
ben braktım yaşıtm olan kuzeni ablasyla sohbet ediyorum :))) nişanlısından ayrıldı bide :S üzüldm valla...
daha sonra kuzenimin saçına maşa yaptım,makyajını yaptım dşarı çkcaktı çnkü yerimseniben
bende eve geldim günnük...
böle geçti günüm işte...haftaya da kvalidem kahvaltıya davet etti...belki giderim :nazar:
elleriyle böyrek aaçarsa belki -tatlicadiarzu- :roflol: şaka maka çoook severim valla :1hug:

aso karısı aldıklarını bir bir görcem :nazar: begendgim olursa aynısından da alcam süprizzzzz
asiimm canımm asker yolu gözlemeye başlycann..demek geldi o günn :1hug: tatlım yalnız degilsin,beraber gün sayıcazz yerimseniben

Son düzenleme:
günlük ne desem bilemiyorum..
çok yorgun hissediyorum kendimi..:nazar:

40. haftaya girdim,
sabırsızlık kısmı bir yana ama ben cok zorlanıyorum ben günlük.
karın kaslarım en ufak bir hareketimde bile nasıl acıyor artık anlatamam..
bu bebek kesin doktorun dediğinden iri bir bebek.
sancılar desen sürekli ama gerçek sancı yok ortada:sm_confused:

bi de herkes arayıp duruyor doğurdun mu diye.
yahu ben haber vericem işte,niye bu kadar soruyorlar anlamadım ki.

gündüzleri saçma sapan dolanıyorum evin içinde.
bi yatıyorum,bi kalkıyorum,
ama bu bile zaten cok zor.
annecim zaten bütün kontrolü ele aldı evin içinde.
her işi yapıyor saolsun..
ben de eşimin gelmesine yakın ancak kendime gelip,biraz toparlanıyorum..

sakın yanlış anlama günlüğüm..
şikayet olsun diye demiyorum bunları.
anne olmak şimdiden bile kolay değil,olmamalı da zaten biliyorum.
ama biraz rahatlamay ihtiyacım var sanırım,anlatmam gerekiyordu.
annecim zaten halmi görüyor.
eşime de sızlanmak istemiyorum.
elden gelen bişey yok ki sonuçta..
adam en fazla kolumdan tutar beni sezeryana götürürkaydirigubbakcemile3

neyse işte böyle...
dua ediver de günlüğüm bu haftasonu kavuşayım artık kızıma normal doğumla..:Saruboceq:

Günlük hemen kayıtlara geç...

2 aralık 2008
saat 18:20 itibariyle 1.5 sene önce kurulan yuvamız artık 3 kişi.
nihayet prensesimize kavuştuk.
duygularım allak bullak.
psikolojim gelgitli.
fizyolojimi hiç sorma.
hepsi ayrı günlük sayfası bunların.
ama ne zamanım var ne de halim...

sen başla kaydı tutmaya,ben gelicem..

2 aralık 2009

sabırsızlıkla seni bekledim,
heyecanla kollarıma aldım..
ve bugün tam 1 sene oldu..
inanılmaz duyguluyum,
şükran doluyum.

sanki daha dün karnımda kıpır kıpırdın.
sanki daha dün doğum yapmak için sabırsızlanıyordum.
sanki daha dün kalp atışlarını duydukça kalbim yerinden çıkacak gibi oluyordu.
sanki daha dün sanki hiç doğuramayacakmışım,hep hamile kalacakmışım gibi geliyordu.
sanki daha dün kasıklarıma,karnıma giren kramplardan sokak ortasında yürüyemez hale geliyırdum.
sanki daha dün doğumhanede bana yüzünü gösterdikleri an sevinçten ölmek üzereydim.
sanki daha dün seni ilk kez kollarıma aldığımda ağlamaktan kendime zor geldim..
sanki daha dün gibi...

hayatımıza girdin ve bizi "biz" yaptın.
Seni çok seviyorum bebeğim...
iyi ki doğdun.
mutlu yıllar...

Son düzenleme:
X