Kadınlar Kulübü Günlük

Günnüş uzun bir aradan sonra yine geldim... Bilgisayarım bozuldu takip edemedim sizden ayrı kaldım vallahi kendimi eksik hissettim... Burası nasıl bağımlılık yapmış vallahi yokluğunda anladım...

Ben iyiyim günnüşüm. Kurs iş ev arası mekik dokuyorum... Son zamanlarda hayatımın anlamıyla da gayet sorunsuz ilerliyoruz:asigim:
Çok şükür herşey yolunda anlayacağın...:Saruboceq:
Bayramın 2.günü teyzemlere gideceğiz ve sonuncu gününe kadar orada kalacağız...
Bakalım bayram nasıl geçecek...

Şu altınlar niye bu kadar çıktı günnüşüm ya sinir oluyorum:eek:klava:
Nişanım için annemler altın alacak hep çıkıyor... Bir el atta insin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Neyse herşeyin hayırlısı öyle değil mi?.
Hadi kal sağlıcakla günnüşümmmopuyorumnanaktan

iyi ki eğitim insanıyım..
iyi ki öğretmenim...
öğretmenler günüm kutlu olsun günlükcüm...

selam günnük nabersin..

şu karnımda pat pat diye beni tekmeleyen tatlı şeyin bir an önce gelişimini tamamlayıp kollarıma gelmesini istiyorum nasıl bişey caba?

bana şu anda istediğim tek şeyin ne olduğunu ve onu yapacaklarını söleseler bebeğimi görmek isterdim....

kime benziyor acaba?

inşallah eşime benzer oğluşum onun kadar ahlaklı onun kadar sevimli olur....

ama en önemlisi inşallah bahtı güzel olur....

Grip olmuşumm günlüğümm ühü ühüüüü...
Nasıl ve nereden kaptığımıı hiç bilmiyorum okadar dikkat ederkenn nasıl olduu bu işş...
inş. çabuk atlatırım ee ilaçta kullanamıyorum tabi...
Doğal yollarla geçirmeye çalışıyorumm...Bol bol ıhlamur adaçayı falan içiyorum...
Boğazıma ve burnuma sürekli tuzlu zu ile gargara yapıyorumm...
Ama yine de grip olmuşumm...
Bayram da geldi be günlüğümm ev dandiniydi c.tesi pazar biraz cam sildim sonra bizimkiler kızdı sen niye dikkat etmiyorsun bebeğin var diye...Ama napiimm kim silicek benim camlarımı pis değildiler 15 gün önce silmiştim ama içim durmuyor işte..Sonra eve bi gittim canım kocam benim ya salonun halılarını silmiş avizeleri ve kapıları silmiş ohh misler gibi olmuşş..Bugünde mutfak dolaplarını silecek ve kalan halıları annemde kalan perdeleri yıkamışş...iyi oldu bee çok sevindim ben bu işe..Bana sadece toparlamak kalıcakk:))))
Bu arada daa Öğretmenler Gününüzü Kutlarım arkadaşlar...
ve ben kaçarrr....

günlükk
tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsunn
annem hasta canım sıkkın biraz
bir sürü işim var bitirip yanına gidicem birazz

Günaydın günlükcüm...Sırtım çok ağrıyor, bu ara en sık kullandığım cümle de bu zaten...
Nasılsın...sırtım ağrıyor...püfffff....
yorgunum, ama iyiyim iyi...Annecim gelecek gün sayıyorum, kızıma gün sayıyorum...Hayatım gün saymakla geçiyor...Herbilşeyini hazırladık .Allahın izniyle...hiçbişeyi yoktu kuzumun, b,r günde doldu taştı ev...Anneannesi ayrı almış babaannesi ayrı...ıki tarafta da ilk torun tabi...kıymetli böcek...Allahım bahtını güzel yapsın inşallah...
Bunun dışında temzilik işim var...anneciim gelsin de kadını çağırayım, dursun başında evim dip köşe temizlensin...
Günlük...ben çok mutluyuım yaaa...Ne kadar şükretsem azdır Allahıma...ıstediğimden de iyi gidiyor herşey...:nazar::nazar:Allahım çok şükür çok...Allahım herkesin kalbine göre versin inşallah...

Selam günnüküm,
Bugün öğretmenler günü
Bundan bi kaç sene öncesine kadar ilkokul öğretmenlerimin yanına giderdim arar sorardım
şimdi istesemde hiç birine ulaşamıyorum, biri emekli oldu diğeri taşındı gitti, telefon numaralarından ulaşamıyorum maalesef, çok isterdim yine onların öğretmenler gününü kutlamayı mafoldumben
Üniversiteyi kazandığımda koşa koşa yanlarına gitmiştim, ben üniversiteyi kazandım demiştim
mezun olduğumda da yine koşa koşa onları görmeye gitmiştim sarılmıştım mafoldumben
Zaman zaman yollarda karşılaştığım öğretmenlerim oluyor, ortaokul, lise, dershane vs
hala beni tanıyabiliyorlarsa çok mutlu oluyorum, ne ilginç değil mi
yüzlerce binlerce öğrenci tanıyorlar ama hala gördükleri zaman isimleri hatırlayabilmeleri müthiş bir hafıza bence

bi de kknın doğum günü şerefine yapılan çekilişin sonuçları açıklandı, çok mutluyum hihoyyyt
belki ufak bir şey ama olsun, bunun düzenlenmesi, benim o hediyelerden birini kazanmam benim için güzel bir şey
demek hala şansım benimle zemuszemus

cıx cıx cıx sende bi rahat dur be günlük kardeş kaydirigubbakcemile3 songülle elifi kızdırmışssın yinee yakışıyormu hiç sana:mymeka: bak sonra benide kendine benzetiyorsunnn hep senin yüzünden tut azcık ağzınıı fermuar çekk :umursamaz: tamam affettim bidaha olmasınn yerimseniben Neyse şekerim benmii ben oldukça iyiyim deyim yerindeyse dipçik gibiyim :lepi: saçlarıma maşa yaptımmm maşa aldımm çok güzel olduu beee biliyosun kestirmiştim saçlarımı maşa yapınca ayrı bi hava kattı inan zemuszemus bu arada çok güzel sepetler ve tüller aldım lokumlarda aldım birazdan süslemeye başlicamm ee biliyosun gittiğim yerlere götürücemm 8 sepet aldım orta boyy lokumlarla doldurcam içini bademde aldımm ayy neyse gidimde bi kahve içim işe koyulimm hadi öptüm senii affettim tamam sositososito

Ne yerdeyim ,ne gökteyim.
Bir garip alemdeyim...
Bugün duyduklarım beni çook üzdü...
Çok değişik geliyor şu an bulunduğum ortam bana....
Alalhım yardım et bana ama en çok çok sevdiğim bir insana....

Günlük Pınar Bebeğin Hediyelerini yolladım ayol bir rahat ettim sorma..Anem Pınara hediye seçmek ne zormuş.Biliyorsun Pınar R2D2 ciğimin kızı..Ondan ne zaman önce geldi hediyeler.Ama ben koccccaman mıçımı kaldırıp hediye seçene kadar ay geçti tabi.kaydirigubbakcemile3
Neyse şükür dünde halledip bir kısmını hediyelerimin, bugün kargoya verdim..Güle güle kullansın güzelim inşallah:1hug:
Bizde teyzoşla yemeğimizi yedik,dolanıp geldik.Akşama da teyzesi işçıkışı gelecek Alyaya bakacak,biz babasıyla sinemaya gideceğiz:asigim:
Kurbanımızıda hallettik pazar günü biliyorsun.Allah kabul etsin inşallah.Bayram sabahı gelecekmiş.Kocam ineğimizin çok güzel olduğunu söyledi benim gözler dolu dolu..Öf ya..:sinifsinif:
İşte böyle günlükcüm..Görüşürüz..

rüyasında timuçin esen'in kendisine sarıldığını gören evli bir kadın yani ben, bu bişeyin eksikliğine dalalet eden bilinçaltı rüyası mı derken ALLAH muhafaza sadakatini sorgulamalı mı? yoksa üniversite yıllarından kalma bir beğeninin evlendikten sonra (neden)rüya olup bir gece beyni ziyaret ettiğine,rastlantısal olduğuna inanmalı mı?
bu rüyayı da eşine anlatınca üstün dökmen gibi tepki vermesini beklemek, beklediği tepkiden çok farklı tepki görünce de üzülmek erkekleri tanımamak anlamı mı taşır?
seni seviyorum eşim...
rüyalar gerçek olsalaelaelaelaelae

Ahhh günlük ahhh! :çok üzgünüm: Bugün sabahtan bu yana üzgünüm,:çok üzgünüm: geçmişte öğretmenlik mesleğini tatmış bir kişi olarak öğretmenler gününde öğrencilerimle olamamanın burukluğu var içimde...:çok üzgünüm:

bugün bitti sayılır.
çarşambayı da atlattım mı tamamdır.
sonra zaten yarım gün,kocacım gelicek hemen.
sonra bayram..
annemle babam gelicek..
bayramdan 2 gün sonra da minişim tam 1 yaşında olucak..

ardımda koskoca bir seneyi bıramış olmanın gururu,sevinci belki de hafifliği olucak üzerimde..
hadi az daha sabır..

bugün attım kendimi kuaföre günnük bayram temizliğine geldim dedim koptular zemuszemus
sevgilimle lazer epilasyona gitmeye karar kıldık :1ninca: her ay aynı acıyı çekemem valla :1closedeyes:
beyfendi de omzunda çıkan tek tük belli belirsiz tüycüklerden rahatsız olmuş deli yaa sırnaşık şey
gece geç yattım uykumu da alamadım be günnük,gözlerim kayıyo şuan :a015:
çok hareketsiz artık yaa buralar :sinifsinif: eski heycanı yok...bi kaç kişi de bana bulaşıp durmasa adam akıllı paylaşımımı yapıp gitcem ama kurt var galiba napcan sataşmadan duramıyolar :eek:lmaz:
bana dokanmayın bakın ben nasıl uysal oluyorum,sizi görmemezlikten gelip hiç bişe yapmıyorum şakkıdı
haa dogru gündem yaratmak için yalanlarından medat umamıyolar bize sarıyolar akannehir
ben sessiz sessiz izliycem günnük zemuszemus kimsenin seviyesine inmiycem artık...genel konuşuyorum...hayatımda artık ciddi kararlar aldım...20li yaşlara gelip hala çocukça davranmıycam süprizzzzz
onlar gözümde benjamin misali küçülsün :emir_bebek: kaydirigubbakcemile3
opuyorumnanaktan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun bu arada opuyorumnanaktan

gnlüğüm uzun zamandır istediğim bişey için aşkıma yalvarıyordum bugün biraz başardım

allahım bu olursa iyi olucak aman iyi dedim ya hayatımda iyi bişey olunca kimsenin gözü kalmasın

zaten belkide olmaz ama kimseciklere söylemem sır bu sır:1ninca::1ninca:

bide bugün aşkıcım bana bi şaka yapmış kalbime iniyodu valla allahım ölücem sandım neyse ortaya çıktıda yırttım canım aşkım benim ya korkuttu beni ama olsunnnnn:):):):)

Son düzenleyen: Moderatör:
selaam

kız gunlukk sımdı otomasyona gırdım bı sınawımız acıklanmıs 95 almısımmkaydirigubbakcemile2cok mutlu oldum yaa allahım ıns dıerlerıde boledır.
calısmalarımın karsılıgını alım :icecream:yarında son sınawım fınanstan.
ama cok formul war ıns karıstrmam yoksa yanarım.artı kımseye kopya weremem aklım
karısır walamafoldumbencok kotu hırs yaptım fınanstan en az 90 alıcamm.
ayy bu bana ıı geldı kız gıdım azcık calısım barıım.askıtomlada aramız mukemmel:asigim:
yarın sınawdan sonra alıswerıse gıdıcez.
sımdılık bnden bukadar gorusmek uzere.

Günnük ben geldiimmm kaydirigubbakcemile2
aşkımın aramasını bekliyorum 2 gün oldu aramadı bea günlük
bişemi oldu,ne oldu,napıo acaba diye:çok üzgünüm:
telime yapıştım resmen,wc ye bile gitsem yanımda götürüyorum
her dk.çalmadığını bildiğim halde kontrol ediyorum
aşkımn telinn kapalı oldunu bildiğim halde 1000lerce kez arıyorum
az kaldıı az kaldıı diye diyee sabrediyorum günnük :gitme:
bukadar özlemn hasretin içinde iyi şeylerde oldu tabi
pazar günü kuzenim sözlendii sositososito
ayhh herşey çok güzeldi hiç bi sorun çıkmadan atlattık
damat beyde çok heyecanlıydı