Kadınlar Kulübü Günlük

Bugün dostum şaşırttı beni. Alınmaması gerekn şeye kırılıp, gücenmiş sanki beni bilmiyor:sinifsinif: neyse ki yanlış anlaşılma çbk çözüldü, bu aralar gergin biraz, onu anlayacağım için bana patladı diye düşünüyorum. Aşkımı da çok özledim yrn görüşcez:asigim:

günaydın günnük..
haftasonu yoktum özledin mi la beni
efenim cumartesi günü güzeeelce camlarımı sildim evi topladım...valla günnük 2 gün tembellik yaptın mı ev bekar evine dönüyo onu çok iyi anladım yani:1ninca:
neysene sonra doktoruma gittim; kendisi yaklaşık 2 yıllık düzenli jinekoloğum olura.s ameliyatı çıkmıştı bi saat boyunca bilimum hamile bağyanla ömür çürüttüm poliklinkte bekle bekle...dr gelince gayri ihtiyari yarabbi şüküüüürr dedim diğer hastalar güldü bana:kedi:
doktorumlan konuştum herşey gayet yolunda maşallah, bebek çalışmalarına başlayabilirsiniz dedi 2 tene de folik asit vitamin yazdı yevrum:hulya:
meme ultrasonu da çekindim günnük te bööle kocaman fibrokistlerim var ama zararlı değillermiş; büyümedikleri sürece...yani benim o 75 beden göğüslerimde nasıl o kadar kist olabiliyo hiç anlamıyom:roflol:
akşam da feneri yendik cumartesi verimli bitti...
dün de aşkımla tembel tembel oturduk, bi de az bi temizlik işim vardı onu bitidim
soonra bugün oldu yine döndüm işe geldim bebeeemmmkaydirigubbakcemile3

Sabah çok erken kalktım, işe çok erken geldim..
Bir sürü iş yaptım ama vakit geçmiyor sanki....
Acayip bir his bir kıpırtı var içimde belki de sıkıntı ...CADIARZU
Allah hayır etsin...
Bugün , bu hafta çok çok güzel hayırlı şeylere vesile olsun inşallah...
Allahım sen beni mahçup etme kimseye...
Altından kalkayım işlerimin inşallah...

Son düzenleme:
bugün ayrılık günü geçici mutluluğumdan
oysa ne kadar da habersiz birkaç saat sonra değişecek yaşantısından
ah koca kafalı kocam ah
ne olurdu sevenleri ayırmasaydın

Son 3 gundur yasadigim surprizler ,hosluklar icimi isitti,hayat hicte o kadar kotu degilmis..... yasadigim herseyin bir nedeni oldugunu biliyorum sanki gelecek guzelliklerin bedelini pesinen odemis gibiyim, icimdeki kipirti inanilmaz.....cok sukur umutlu ve mutluyum,beni seven/sevmeyen herkese guzellikler diliyorum.kaydirigubbakcemile3

Merhaba günlük;
Herkes haftasonu gezmelerini, tatillerini dün yaptı..Bizim haftasonumuz çarşamba..Çünkü ikimizin de izin günü çarşamba.
Yani benim için bugün günlerden cuma :hulya:
İçim daralıyor, çarşamba günü aşkımla gezip dolaşmak istiyorum tüm gün..Şu ruh halimden uzaklaşmak istiyorum..Bugün normalde maaş günüm ama yine kesin 26sından önce alamam..Buna da şükür.
Günlük, sende de soğuk rüzgarlar esiyor farketmemek elde değil..Herkes senin aracılığınla msjlar gönderiyor birbirine.
Benim de msj göndermek istediğim biri var; KAR.Dün bulaşık yıkarken aklıma Kar geldi, nerde bu kız hiç ortalarda göremiyorum :1ninca:

Zaman ne kadar çabuk geçiyor günlük buyrunnnnnnnnn
Bugün kızım 1 aylık oldu.Dün gece gaz sancısından sabahı sabah ettik yine..Kıyamam nasıl içli içli ağlıyor yürek dayanmıyor:1no2:
Bugün aylık kontrolumuz var doktora sorarım bu kadar yoğun olduğunda ne yapılır ne verilebilir diye..
Ayaklarına elma yağı sürüyorum işe yarıyor ama çok fazla oldumu kıvranıyor kıyamam..Küçücük işte:emir_bebek:
Oğluşum satrançta durmadan kademe atlıyor öyle azimliki..Buarada öğretmenler günü içinde koroya seçilmiş yarın marşları söyleyecekler opuyorumnanaktan..
Bende yeni tempoya alışmaya çalışıyorum..Çok ama çok sevdiğim arkadaşlarımızın ziyaretleri bizleri çok mutlu ediyor..Allah'ım evimden misafiri eksik etmesin zemuszemus

Tüm öğretmen arkadaşlarım öğretmenler günü kutlu olsun :lepi:

selam şekercim
ne zamandır yazmıyom sana hayırsız çıktım di mi küsmüşsündür de sen şincik :kedi:
ama napim anlatçak hiç bi halt yok aynı tas aynı hamam
iş güç devam ediyo sevgilim hala memlekette irtibatımız çok az
tutturmuş domuz gribi aşısı ol diye yok dedim daha karar veremiyorum
o da peki istediğin gibi davranabilirsin dedi ben de Allah razı olsun dedim -tatlicadiarzu-
bizim burada hastalık henüz yaygın değil ama yine de korkmuyo değilim
şimdi bizim beyefendi oldu ya aşı ocak ayında da kavuşçaz bence korkuyo hastalık kaparsam ona da bulaştırırm diye :1ninca:
öff saçmaladım yine neyse mazur gör şekerim
dün saçımı boyattım gene daha önce sıcak çikolataya boyatmıştım ama aka aka orielden dolayı iyice açıldı kızıllaştı
ben de daha koyu olan loreal castingin çikolata brownieye boyattım baya koyu oldu
olsun nasılsa akacak gene hem bana koyu renk daha çok yakışiii
sıpamı çok özledim onu biraz kızdırdım beni istemeye gelen olursa vs diye ölümün olur dedi deliye bak sanki benim suçum :dilcikar:
ben de elini çabuk tut okulu bitir bu sene seneye de istemeye gelin dedim peki dedi
pehh biz evlencez de ben görcem
asır varmış gibi geliyo günlükçüm
niiyse hayırlısı diyelim
ya günlük ben temmuz ağustos ayında tosun gibiydim kabul ediyorum ama zayıfladığımı düşünüyodum olmayan pantolonlar oluyodu
hem daha ince görünüyodum kendi gözüme ama dün tartıldım o tosun halimdeki kilomla aynı kilodayım ya kafamçokkarıştı
depresyona girdim resmen ama cidden inceldim de kilom niye aynı ki ya
hep şu sıpanın yüzünden incecik bi kızdım ben zorla kilo aldırdı tosun yaptı beni mafoldumben
biraz zayıflasam diyorum ama ocakta beni görünce kıyameti koparır şimdi bu ne bu hal diye pöff
günlük ya hadi daha çabuk geçsin zaman olur mu çok özledim :asigim:
hadi ben kaçtımm

Selam günlük :lepi:

Özledin mi nan beni :nazar:
cuma gününden beri nefes almadım desem yeridir o nasıl bi tempo ya :bbo:
annem işyerime geldi birlikte eve gittik
eşimde evdeydi hamsi yaptı annem 1,5 kilo hepsini eşim yedi :mymeka:
cumartesi günü için hazırlıklara başladım gece 1 de yattım
sabah erken kalktım tatlı yaptım ortalığı düzenledim derken misafirlerim gelmeye basladılar zemuszemus
hemen kahvaltıya oturduk harika geçti kaydirigubbakcemile2
tatlıyı yapamadım diye panik olmuştum çok güzel oldu :ecrin_bebek:
kahvemizi içtik balkonumuzda sigaramızıda yaktık (sadece o gun he keyif olsun diye kaydirigubbakcemile3 ) bol dedikodu yaptık -tatlicadiarzu-
akşam 19:30 da gittiler
peşinden kuzen ben bi arkadasımız daha arabayla çıktık gezdik ortaköyü kaydirigubbakcemile2
ordan da anneme gittim orda kaldım mirmirmirmir öyle yorulmuşum ki hemen uyuyacaktım babam bırakmadı beni ailece sohbet ettik gene gece 1 :mymeka:
pazar yine erken kalktım :mymeka:
arkadaşlarla buluştuk annelerimizide aldık yanımıza paintball oynamaya gittik :lepi:
ordan çıktık yemek yemeğe gittik yemek yerken gözlerim kapanıyordu mirmirmirmir
6 olmadan kalktık tatlı yemeğe gidelim dediler
dedim halim yok benim :nazar: neyse öle eve gittik
evin önünde araba yoktu gelmemişler daha gamyoncuiremsu
evime çeki düzen verdim uzanmadan pencereden baktım gelmişler :roflol:
tatlımı aldım önüme tv izledim :kahve: izlerkende uyuyakalmışım -tatlicadiarzu-
eşim uyandırdı beni birlikte eve girmişler beni sormuş uyuyor demiş gamyoncuiremsu
öyle işte günlük :icecream:
bayramda 3 gün Allah izin verirse kocemleyim zemuszemus

Günlük benimki mesaide bu gece bütün gece çalışacakmış...akannehir
Bana da annenlerde kal dedi...
İlk defa annemlerde kalacağım evlendikten sonra...
Evde kalayım dedim istemedi...Eve gittiğimde ban hoşgeldin demeleri misafir gibi davranmaları çok garip geliyor, zorurma da gitmiyor değil...
Sevdiceğim den de ilk kez ayrı yatacağım :hulya: Ay alıştım onunla yatmaya :kedi:
Neyse günlük çıkmam lazım akşam kızlarla profiterol yapacağız cokacimcoook
Öpüyorum seni...

sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito

Seni gördüğüm zaman dünyam değişiyor
Ama 3 gün görmesem aklım kaçıyor
Seni herkesten canım kıskanıyorum
Seni böyle görmesinler hazmedemiyorumm..

Duymasınlar o sesini
Görmesinler güzelliğini
Tutmasınlar elini
Sıcak teninin hepsi benim değil mi...

Bunlar senin için yalnız senin için
Hem severim hemde ölürüm ben canımm içinnnn

sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito

selam sekerımm
ıkı gundur okulun sıtesı acılmıo notlarımı merak edıorum yaa
acaba acıklanan war mı ?son ıkı sınawım kaldı kız gunluk ondan sonra
fınallere kadar rahatım carsamba gunu fınans war ondan azcık korkuorum
amaa calısır hallederım:hulya:bugun canım elıme hıc kıtap alasım yoktuu
yarın napcam bılmıorumkaydirigubbakcemile
askıtomlada lımonıyız.şimdi bana bıskuwılı pasta yap dıo amaa hıc ısım olmaz
kızgınım ona o yapsında ben yıyım kaydirigubbakcemile3
suan sırnasma modunda hıc yuz wermıorum ole her dedıgıne her yaptıgına
eywallah cekemem kusura bakmasın bıraz burnu surtunsun:1closedeyes:

hadı bebeem sımdılık benden bu kadar aksamada ezel war ızlemeyı unutma emıı:asigim:

Günlüküm selam bacım;

Gider ayak iki karaliyim sana dedim. Hafta sonum berbattı, temizlikle geçti:gitme: Yani aslında tam olarakda öyle sayılmaz, ctesi gezmedeydim, pazar temizlikle geçti, offf olmuyor böyle yardımcı kadın bakıcam artık kendime, bana ne ya, haftasonumuda temizliklemi geçiriyim yani, gezmek tozmak varken:dilcikar:-tatlicadiarzu-

Minik kuşumla tartıştım biraz, odasına kapandı bu sefer gitmedim peşinden. zaten ödevlerinide bitirmedi, tembel kız. Sonra geldi barıştık tabi:ecrin_bebek:

Adanadan kaynımgil geldi bugün, kayınvalidem akşama yemeğe çağırıyor, el mahkum gidicez, offf yine bir sürü kalabalık. Neyse eltime iki fal baktıriyim bari, güzel fal bakar zilli.:hulya: Öğretmen olmak vardı canına yandığım, karı koca öğretmen orası senin burası benim gezip duruyorlar, grip dolayısıyla tatilmiş okulları, ohhh kebap.:umursamaz:

Hayden ben kaçtım, öptüm seni çok

Kaç gündür düşünüyorum bu bana msj yazıcak ya hani bayramda veya yoldayken falan ne yazıyım ne yazıyım diye... Günde bir 15 dakika ve yatmadan önce buna odaklanıyorum. İşte alternatiflerim:

-Soğuk bir 'iyi bayramlar' msjı.
-Cevap vermemek. (ki bu olası değil)
-Şu an kendini benim gözümden görebilsen keşke; iki yüzlü, aşağılık... (bu bir kitaptan alıntı)
-Hiçbir şey olmamış gibi ne yazdıysa cevap atmak.
-Artık cıvığını çıkarmayalım, herkes kendi yoluna devam etsin, bitti gitti aaa :-)P)
-Ben hiçbir şey olmamış gibi davranamıyorum. Artık konuşmayalım sil beni lütfen.
-Mutlu musun?

vs..vs.. Şimdi ben bu kadar düşünüyorum ya, bir de mesaj falan atmıyomuş valla çok pis bozulurum kaydirigubbakcemile3 Amann öyler bişi olmasın yaa. 2 aydır bayramı bekliyorum ben:)

Neyse ben gidiyim şu son sınavıma az daha çalışıyım. Öf....

Selam günnüş aylardır bekledğim görüşme bugün oldu 1-2 güne kadar haber vericekler
inşallah olur günnüş inşAllah çok olumlu geçti çünkü

Günlük bacı..
Bugün oğluşuma cicişler aldım..Sokaklarda sürttük durduk..
Her yer çok kalabalık..üfff.
accuk yorulmuşuz..

Kendimi copy ile çoğaltsam,ben yokken eve copy mi bıraksam..ne kaaa iyi olur..de mi?

slm günlükk ilk kez yazıorum sana..hayatım çok monoton oldugu için her gün seni de baymak istemiorumm acıkcasıı bugün ewdeydim, akşama kadar netteydim,cok sıkıldım vs. vs. die :sinifsinif: çok meraklandım walla herkes birbirine laf atıo sürekli topiğin takibindeyim bişiLer ögrenirim merakıyLa kaydirigubbakcemile3 biri beni aydınlatabilir mi neler dönüoorr he he :hulya:

ewet birseyler donuyor biri de herkesi takip ediyorr:uhm:ajan mi ney:uhm:
bugun nihayettt kolumu kimildatipp temizligimi yaptimm..yacastan esyalarimi toplayacamm eve donus hazirligii..:a015:zamansiz oldu bu gidiss..offff..derslerim de calismiyorum aferinn banaaa:mymeka:

günlükçümm 3 gun oldu sana yazamıyorum affet benı
ama cok onemlı maazeretlerım var:jeyyar:
ctesi işten cıktım ist.foruma gıttık ablamla ordan kendıme ceyıs aldım gene borclandım :nazar: ama almak zorundaydım
akşam aşkım geldı maça gıttık
ve fenere tık tık tık:roflol:cok mutlu olduk
böylece beşıktas aşkıma doğum günü hedıyesını vermış oldu
sıra bendeydı
neyse arkadaslar ıle bıraz eğlendık eve bıraktı benı oda ablama gıttı
orda kaldı(görumcmde)
sabah gıttım aşkım uyyo öptüm kokladım sarıldı bana saçlarımı okşadı:asigim:
cok özlemışım
o uymaya devam ettı ben ablamla kahvaltı hazrladım
uyandrdım kahvaltı edıp ablam enıstem cocuklar falan ev bakmaya gıttık
çok hoşuma gıttı
askımınn gösterdığı resımlerden daha guzelmış
ters duplex ve harıka
Allah yardımcımız olsun tek başımıza yapmaya calısıyoruz RABBIM bızım gıbılere yardım etsın
neyse evı tuttukhihoyyyt artık benımde bı yuvam var
o mutlulukla az gezdık askımın hedıyelerını verdım sonra eve bıraktı benı
ama ne mumkun sabaha kadr uyyamadım heycandan
oraya ne koysam buraya ne alsam
aşkım 3 ocakta evlenelım dıo bakcaz k valıdemde ıyıleşsın bıraz
yarın hem evın parasını vercez emlakcı kıra depozıt derken baya para vercez askımla benım paramızı bırleştırdık vercez
yarın evın anahtarını alcaz resımlerını cekerım artık
ama sabah nıkah işlermlerı ıcın erken kalkıp bı yerden başlamamız lazım
cok heycanlıyım gunluk
bı okadrda duygusal
aksam herkes masadayken yeğenım hala demesı benı cok duygulandırdı başldım ağlamaya
herkesı cok özluycem be
odamı esyalarımın anılarımı hersey
yaramaz yeğenlerımı bıle:gitme:
kımseyı cıktığı kapıya muhtaç etmesın Rabbım:Saruboceq:

X