Kadınlar Kulübü Günlük

Günnüş bugün alışveriş yaptım çok gezdim dolaştım topuklarım ağrıdı.Birde topuklu ayakkabı giydim iş görüşmesi vardı ayy çok ağrıyo ayaklarım yaa:gitme:
Malesef maaş konusunda anlaşamadım.Yarında iş görüşmem var bugün aradılar.Hayırlısı olsun :Saruboceq:
Günnüş yaa bayrama kaç gün kaldı şurda hiç sevmiyorum bayramları kabus gibi geçiyo hemencecik Salı günü geldin istiyorummmafoldumben
senağlamasenağlamasenağlama

sevgili günlükümmm
bugün güzeldi, her zamanki gibi okuldaydım
okulun kapısında bianemle karşılaştım
dün saçlarımı kesitrdiğim için beni zor tanıdı baya ğı da beğendi kaydirigubbakcemile3
sonraa derslere girdik
öğlen okuldan çıktık
eve gedim
şimdi aşkımla konuştum beni biraz sinir etti ama neyse
yarın iki sınav var yatıyorummm :ecrin_bebek:

bol gözyaşıyla dolu bir gündü bugün benim için
kendimi hiç affetmeyeceğim derken
son anda yardım çığlıklarıma cevap verdi Rabbim
dilerim gerçekten hayırlısı olur hepimiz için
ve bu hikayenin sonu mutlu sonla biter bebeğim

gunlugun resmen .oku cikmis gunlukcum.. bir mesaj kaygisidir almis gitmis..
cokseyler yazasim vardi ama keyfim kacti.. neyse..
acaip icim daraldi su yarin bi gecse gitse kurtulsam sunum icin ne kadar igrenc bir konu secmisim ben ya..
kafami duvarlara vurasim geliyor cidden..
yarin da bitse sonrasi rahatim.. gerci degilim bi araba sinav var ama olsun.. yine de rahatim diyelim..
yalan da olsa rahatim demek istiyorum.. bohuhuu..

günlük bugunleride görecekmişsin bak,,
kalbim pır pır ya böle pırrrrrrrrrrrrrrrr pırrrrrrrrrrrrrrr diye atıveriyor
ne güzelmiş yarabbim
daha bişey yok ama güzel işte güzel tşk ediyorum Allah ım sana,,,
mutluyum neşeliyim aşıkım hemen aşkta demeyelimde nazar degmesin hoşlantı hehe,,
birini düşünüyorum kafamda biri var ayy inanamıyorum kendime o salaktan başka kimseyi sevemicemi düşünürdüm ama herşey unutuluyomuş be günlük amannnnn sallaa isterse yansın dünya sallaaaaaa
3 seneden sonra sanki tekrar dogdum :sm_cool: :eek: kaydirigubbakcemile2 opuyorumnanaktan :kedi: :teytey:

slm günnükbuyrunnnnnnnnn
görüşmeyeli nasılsın...akıllanmışsındır büyümüşsündür dedim ama ,yok halen ay nı tas aynı hamam sengözlerimebaksanab
neymiş demekki yaş değil insanı olgun gösteren edindiğin tecrübelermiş :nazar:
sen akıllanmazsın ya neyse Allah akıl fikir versin ne diyelim duamızı edelim yinede yerimseniben

neyse geçelim bana ben hastayım be günnüş grip oldum
oğluşumda öksürüyo
neyseki haifif atlatıyoruz .bunada şükür :1rolleyes:

dün oğluşuma mont ile ayakkabı almaya çıktık
aslında hasta hasta çıkmıyacaktık ama hemen gidip alıp geldik.
daha önceden görmüştüm aklımda kalmıştıkaydirigubbakcemile3
oğluşumada bi yakıştı görme :emir_bebek:

bayramda iyice yakalştı ...
ne güzel tüm akrabalrımız büyük küçük herkes toplaşıcaz yine
sabah kahvaltısında kalabalık bi şekilde kavurmalar ikram edilicekcokacimcoook
bayramda yenilen etinde tadı başka oluyo ya
hele muhabbet gırgır şamata eşliğinde kaydirigubbakcemile3
Rabbim kurban kesemeyenlerede nasip etsin inşlh :Saruboceq:
kesenlerinde kurbanlarını kabul etsin :Saruboceq:

neyse bu akşam bu kadarlık benden
yine görüşürüz pembişim opuyorumnanaktan

kocacım gece gece işe gitti.
sistemi update edeceklermiş :nazar:
kuzucum da uyuyor..
ben de kalakaldım öylece..

anlaşılan KKDa bu aralar bol aksiyon,bol kavga var.
herkes birbirine laf konduruyor.
iyi ki uzak duruyorum böyle şeylerden,
zira kafam yeterince allak bullak.:nazar:

hadi iyi geceler günlükcüm..

naber günlükümm..
güne bi pozitif başladım sorma..:lepi:
Sabah pilatesimi yaptım sonra bi enerjik oldum ben bile şaşırdım kendime valla.içim içime sığmıyodu.lülülülülülü
Sonra aşkım uyandı mesaj attı buluşalım diye.eee malum onun buluşalım demesi en az 3 saat sonra demek.fisfisfis
Hadi giyindik bekledik buluştuk.Çok güzel fotoğraflar çektika.s.özlemişim keratayıopuyorumnanaktan.Tabi tartışmasız gün olmaz:umursamaz:
Yine sinirimi bozdu eşşek sıpası :sinifsinif:Bartın'a gidecek bayramda:mymeka:.Bi hüzünleniyorum ordayken sorma günlük :gitme:.Bir an önce gitsin gelsin kazasız belasız.Biraz atışık sonra yemek yiyince gevşedim yine tabi obur ben:icecream:.
eve geldim ezelciğimi izledim bi kkya takılayım :enbuyukkk:
yatıcam günlük sitede bişeyler oluyomuş öyle yazmışlar fransız kaldım anlamadım :bbo: ben hadi iyi geceler opuyorumnanaktan

Sevgili Günlük

Bu gün yine ,yeni taşındığım evin hergün çıkan sorunlarından dolayı sevgili müteahite saygılarımı sunarak geçti günüm. ınsanlar işlerini ne zaman doğru yapacaklar , o gün gelirse yazarım söz. Şimdi sevgili müteahhiti nereye şikayet ederim google abi'den öğrenmeye çalışıyorum...

ozledınmı benı kıss gunluk...
bayadr yokum demı ;netımız sorun cıkardı..neysekı kavustum..sımdıde hastayım grıp oldum ya..oksuruk var ates var bogazlarım kotu ne ararsan var...yazcak baya bısede var ama sımdı yazamıcam..gıdıyom ben ıyı geceler

sevgili günlük;

bugün çok salaklık ettim
yaa neden böle oldum anlamadım
aşkıma karşı soğuk tavırlar sergiledim
onu üzmemişimdir inş
bide az önce msj atmış
"sanki ayrılcakmş gibi bi his vardı bende ama öle ayrılık diil yani ya sana ya da bana bişe olucakmış gibi"
işte bu cümle bitirdi beni
umarım benm ona davranışlarım yüzünden böle düşünmemiştir
bi kaç gündür kafam bulanık
eski ben olmak istemiormmafoldumben

günlüğümm nabersin ya ciiden bu insanların dilinin kemiği yok burası sanal ya reelde belininde

kemiği yoktur paso sallıyolardır kuyruklarıda durmuyordur... eeeee burda boş konuşma kapasitesine sahip

olduklarına göre ellerdede iş yok günnüğüm bazı laflar gerçekten çok süper oluyor.....

ayrıca biliyomusun günlüğüm bende şu lafı çok severim bazen bu yanılgıya düşsekte

APTALLA MUHATAP OLMA APTAL SANIRLAR... ama muhatap olmuyoruz yuppiiiiiii.........[

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir haftadır leşim çıktı resmen. Baktım da şimdi masa çay lekesinden geçilmiyo. E tabi 3 e kadar uyanık olup ders çalışmak için ekstra şeylere ihtiyaç var. Onun üstüne bir de 8de kalkıyodum. Sonra eve gel, uyu 7.30 a kadar. Kalk yine ders çalış. Off, valla iyi dayandım. Ölü gibi gidiyodum okula. Ölü gibi de gelip direkt cuup yatağa. Üstüne bi de misafir çek hafta ortasında. Ama hafta sonu çok güzeldi. 2 arkadaşım geldi teki istanbuldan. Diğer arkadaşım da sevgilisiyle geldi bahçeliye gittik 2 araba. Oturduk falan filan. Ertesi gün bize tabu oynamaya geldiler, öyle. Aştiyi ararken kaybolduğumu saymazsak iyiydi. Sonra pazartesi gerçek hayata döndüm. Şimdi de son sınavımı bekliyorum kurbanlık koyun gibi. Çarşamba gelsin, gelsin, gelsin...

:kahve:

günaydın günnük
bu akşam meme ultrasonumla alakalı doktorcumla görüşecem inşallah bi sorun çıkmaz..bikaç tene büyük fibrokistim var da sölemesi ayıp:nazar:
dün akşam daa kocam bana tayt aldı bayramlık hemi de 2 tanekaydirigubbakcemile3 saçlarımı da kayınvalidem boyayacak kuaföre şimdi 40 lira para veremem:eek:lmaz:
bi de arefe gününden maaşı aldık mı süper olacak Allahın izniyle günnük..

nan amma yoğun gündemim varmış yaz yaz bitmedi:roflol: hadi görüşürünk sonra bebişim

Ö N E M L ı

Sevgili günlük,
sende farkettim mi acaba,buralarda çok taş var,
herkes birbirine taş atar olmuş,eee devam eden olursa
bizde o taşları toplayalım ki,
birilerinin kafası kanamasın,değil mi...

sayfaların boool,yazanların çok olsun...

tas varda taslarin ustunde isim yazmiyor:sinifsinif:kim kime ne diyo belli degil..bikac topikte boyle sadece gunlukte degil:sinifsinif:
bugun artik ders calismam gerek.birkac parca esyami da bavula koymam lazim..hic gitmek istemiyorum ben ya..dolabada yiyecek koyayim ac alir benimki ben yokken..cok uzgunumm coksenağlama

24/11/2007

zaman ne çabık geçiyo günlüküm
bugün evlilik yıl dönümümüz
onu çok çok seviyorum iyiki var hayatımın anlamı :asigim:

ama son 45 gündür hiç birşeyin anlamı yok be günlükcan
boşum bomboş :nazar:

X