Kadınlar Kulübü Günlük

nazar etme nolur,uğraş seninde olur diyemiycem çünkü bazı insanlar allah tarafından güzel yaratılır,ee bazılarınında çirkinliği yüzlerine vururşakkıdıiçi çirkin olunca ister istemez yansıyo be anacım biliyomusun:nazar:
bazı eziklerinde işi gücü yok bizi takip ediyo ne kadar komik dimi:roflol:meraklarından çatlıyolar çünkü,resmimizi görse yada bilgi alsa hakkımızda eline ne geçicekse...ama bizi araştırmakta baya önemli bi iş he:roflol:
allahım sen ezik insanların bize nazar etmemesi için onları bi nebze mutlu edicek uğraşlar varki varları yokları biz olmasın:Saruboceq:-tatlicadiarzu-
bu arada adı lazım değil acayip kıl bir üye var burda(sitedeki tek kıl olduğu için anlarsın zaten)her allahın günü beni geziyo söyle ona kasmasın bu kadar direk öğrenmek istediklerini mesaj atıp sorsun yardımcı olurum ben ona:nazar:

günlük;
dokunamadığım, öpüp koklaamadığım, sadece uzaktan bakabildğim bebeğimi özlüyorum. hastaneden çıkıp onu orda bırakıp her eve geliş ayrı bir işkence gibi.

ben şimdi doğum mu yaptım, anne mi oldum onun bile farkında değilim. bebeğim yanımda yok. her gece gözümü kapadığımda kulaklarıma dolan makina sesleri var. dit dit dit dit bebeğimi durumunun stabil olduğunu anlatan sesler..

dünya yansa umrumda değil derler ya aynen öyleyim. etraf yerle bir olsa tek istediğim şey oğlumu kucağıma alıp koklamak olur şu an.
1140 gr'lık parmak bebeğimi pamuklarla sarmalayıp, en tepelere kaldırıp herşeyden uzaklaştırmak isterim..

geçicek, bitecek; inanıyorum, inanmak istiyorum.
ama ne zaman, nasıl..
bu sınavı nasıl atlatacağım, ışık nerden belirecek bekliyorum sadece..

içim dışım hicyen oldu günnük..delikafadulden
Çamaşrsuyu,tetercan kokusu cigerlerime kadar işledi..kafamçokkarıştı
Saaaten pazar günlerinden nefret ederim..taaaa öğrencilik günlerimden beri..
Hepsi biaraya gelince tansiyonnarım düşüyo,inanırmısın?kafamçokkarıştı
Annamışındır günnük ,bayram demüzlüğü yapıyom..:eek:
Merak eden herkeş, buradan öğrenir galibası..:dilcikar:

Çok yoğunum günlük çoook..Bugünde misafirim var akşama..Arkadaşlarımız geleceklerzemuszemus
Dünkü günümü hallettim,yetalelerimi yastığımın altına koydum,Allah bereket versin.En güzel yanı bu oldu gün işinin:lepi:
Mutfaktayım tarif bakıyorum..
Döncem annem ben sana..Şeniz

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kıskananlaaar çatlasın kıskanaanlar çatlasıınnn :roflol: :roflol:

kahretsin yaaa ne ka dar çok takipçim var :smiley-cool: :nazar:

sesime gelin burdayım şimdi dee hahaha delikafadulden

asom kankam ben evde değilim şuan...ama nete girdim keyiflendim valla naniknanik akşam sendeyim :imdat: :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

:icecream: bana bak çok merak ediyosan direk bana ulaş kasma bu kadar...rezil olcagın kadar oldun zaten :nazar:

sabah kaynına internet kafe hizmeti ver,
öğleden sonra da eltine şoförlük yap bir güzel gezdir.
oohh ne ala..

öfff ya..
biz olmasak ne yapardınız acaba!!

süprizzzzzHava güzelll ımmmm iyi oldu bugünnnn ohhh keyfimmde bi yerine geldiki sorma opuyorumnanaktan neyse parlatıcımı sürim parfümümü sıkim ve arzumu bekletmim gidelimde önemli mevzumuzu halledelimm ee malum zor iş bunlar kaydirigubbakcemile3 ben dolaşim gezim gelim sen otur olurmu günlüş bekle beni döncem ben sana Akşama..
Şimdi bu güzel havanın tadını çıkarmak lazımmm hımm birde kot alimm çok beğenmiştimm malum çarşamba akşamı yola çıkıyoruz Neyse haadi pai paiiii :jeyyar:

Son düzenleyen: Moderatör:
gunnusum nasılsın:uhm:
ben sanırım grıp olacagım fisfisfis
bu sabah 9da kalktımmirmirmirmir
zeusumla gezdık gamyoncuiremsu
sona kahwaltı ettık cokacimcoook
baktım halım yk wurdum kafayı yıne yattım uyumusum ayılamıyom yhamirmirmirmir
pıncırımla bulusmam gerek doya doya bı pazarımız war amma nasıl yapacam bılmıyom fisfisfis
az daha unutuyodum gunnukum :mymeka:
dun sakarya bulusmamız wardıhihoyyythihoyyyt
saolsun cenem taa ızmıtten geldı d.g. ıcın :eek:
pıncırla gıttık otogardan cenemi aldıkŞeniz
sona myhopemla alperenımızı aldık:emir_bebek:
beyazımın oraya gıttık:eek:
canom we prensesı azrada orda ıdı
sona rosumum we kısmetsızım geldı
sohbetler ettıksositososito mamalarımızı yedıkcokacimcoook
sona pastamı kestım afıyetle yedıksırnaşık şeycokacimcoook
o sırada bı demet cıcek geldı ustunden aynen soe yazıodua.s.
dogum gunun kutlu olsun esmerım :asigim:yerimseniben
(tuncir):tomato:.. buda ne dedım ...:eek:klava:.
saskın cıcekcı pıncırı tuncır anlamıs allahım yha:bbo:
beyazım tarzım olan bı kupe
canomda ck cici bi sapka hedaye ettı saolsunlar..:sm_cool:.
kısmetsız we rosum erken kalktı
en son pıncırım geldı myhopeu ewıne cenemı de otogara bıraktık....senağlama
ck gusel bı bulusma oldu
ck eglendım
hele hele cenemı otogarda gordugumde sankım senelerdır tanısıo gıbım olduk....
nse artıkın ben kalkıyım yawastan hazırlanıyımmm...
pıncırı bekletmıyım
gunnusum sana bi sır weriyim
ben pıncırı ck sewiom oda beni:asigim: rabbim butun sewenleri korusun ayırmasın ins:Saruboceq:

günlük valla aşık oluyorum nolcek ya içim kıpırdıyor günden güne gözüme dahada güzel yani yakuşuklu görünmeye başladı :eek:
ama o bana bakıyormu anlamıyorum ya bakmıyor bence :KK43:((
ya bide bu yaştan sonra karşılıksız aşk mı yaşayacam pööff ya bana aşk hiç gülmedi inş. bu kez gülerde sana güzel anılarımı yazarım alkisalkisalkis

günlük bugün benim doğumgünüm opuyorumnanaktan :kedi:
hamile olarak geçirdiğim inşallah seneyede oğluşumla geçireceğim :Saruboceq:
pasta hediye falan yok bakma :sinifsinif:
biliyosun gebelik diyabetim var tatlı şeker yasak 2 aydır ağzıma tatlı girdiği yok üstüne diyet
bugünümede şükür evladıma sağlıcakla kavuşayımda sonra yerim inşallah :Saruboceq:
hediye dersen zaten oğlanın eşyaları odası derken onlar zaten hediye bana :asigim:
şimdi en büyük masraf hastane masrafı kafamçokkarıştı
sağlık olsun inşallahhhhh :Saruboceq:

günlüğüm koptummm yeminle allahım bu kıskançlık bu fesatlık niyeeeeee

hiç mi işiniz yok ilgi çekmek saçma sapan laflar sokuşturmakkk ay allahımm yarabbim bide bunu yapan

ufacık beyniyle sürekli yaşını gözümüze sokan bi... bak bi den sonrası gelmedi günlüğüm valla ne

yazcağımı bilemedim biri olsun hadiiiiikaydirigubbakcemile3

ay benim canlarımı kıyafet rengine kadar takip ediliyolar leyn ne bu merak.

allahım ilgi odağı olanlara tekl hediyem birer AYNA OLUCAK kendi zatalilerinide gördük tipik anam

tipikkkkkkkkkkkkk

ve ve ve bazı türünün son örneklerine kıyağım olsun PSıKOLOG MASRAFLARI BENDENNNN..........

günlüğüm bu arada içimde bi hüzün ve bir heyecan var

bide bide değişicem günlük artık kırmamaya çalışıcam sevdiğim kimseyi tabi damarıma basılmadığı süreceeeeeeee....

sevgili günlük sana ilk defa yazıyorum öncelikle selam...
benim de sana yolum düştü çünkü başka yere yazamadım...kimseyle konuşamıyorum,kimseye anlatamıyorum...anlattıkça sorunların içinde hapsoluyorum sanki,daha da çok batıyorum rahatlayamıyorum...
katıla katıla ağlamak istiyorum günlük ama onu bile yapamıyorum...belki gözyaşlarım içimdeki zehri biraz olsun temizleyecek ama ağlayamıyorum bile...hayatım tahmin edemeyeceğim üzüntülerle dolarken ben sadece durup bakabiliyorum,dondum kaldım sanki...
ama artık sabrım kalmadı
çoook üzgünüm...hayatımda hiç olmadığım kadar üzgünüm...ve korkuyorum...daha çok üzülmekten korkuyorum
allahım bana yardım et
en çok acı verenler niye en çok güvendiklerimiz oluyor günlük?
bana asla kıyamaz dediklerimiz nasıl da hayatımızın acılarını yaşatabiliyor?
ççok üzgünüm,ağlamak istiyorum...yapamıyorum
ne olur bitsin artık dayanamıyorum

Aaa dedim artık yeter kendi kendime üstümden şu miskinliği uyuşukluğu atmam lazım!
Şimdi haftalardır yapmak istediğim ama bir türlü yapamadığım yapıcaklarımın listesini yapmalıyım!
Vee sonrada uygulamak düşüyor teker teker..
Çok uyuşuğum çoookk e tabi üzüm üzüme baka baka karardı ne bekliyordum ki kendimden onun gibi uyuşuk miskin biri oldum çıktım.
şimdi liste yapayım yarın sanada yazarım:)

selam canım günnüküm
biliyomusun bugün noldu?
sabahtan bi yere gidecektik,normal saatte çıktık
bekle bekle otobüs gelmedi.10 dk filan bekledik
neyse geldi, başka bi otobüse geçecektik, bekle bekle bu kez o gelmedi
bizde vazgeçtik çünkü geç kalırsak, gitmek istediğimiz yere almayacaklardı
başka bi yere gitmeye karar verdik.daha önce gitmediğimiz bi alışveriş merkezi
neyse gittik,geziyoz filan, elektronik mağazasına girdik
ne zamandır laptop çantası aklımdaydı,hatta bi tanesinde gözüm kalmıştı :asigim:
ama fiyatı çok yüksek olduğu için alamıyorduk.
bugün gittiğimiz yerde yarı fiyatınaydı !!! :1shok:delikafaduldenalkisalkisalkishihoyyyt
hehe sonrası tabi ki Aldık!! şok oldum yaa, he asıl sonrası, ordan başka bi merkeze gittik.ordada o mağaza vardı.ama orda indirim yoktu :1shok: .çantanın fiyatı inmemiş yani hiç. anneme de gösterdim kameradan zemuszemus oohhhh
böyleydi bugün. çok yoruldum ama güzel yerler gezdik
akşam yemeğimizde çok güzeldi cokacimcoook
opuyorumnanaktan

Naber şekerimmm kaydirigubbakcemile3 ay ben oldukça iyiyim çok şükürr bugünüme şükürler olsunn :Saruboceq: Yarım saat önce geldim sağolsun arzucuğum ve erkek arkadaşı bıraktılar eve çok güzel birgündü yaa, Biliyomusun GEN filmini izleyememiştim bugün hepberaber izledik güzeldi doğrusu,ama filmin ortasında tahmin ettim aslında hastaların doktor doktorla hemşireninse hasta olduklarını arzuya bile dedimde kızım bi dur dedi sonra film bittiğindede sen izledin dimi önceden dediikaydirigubbakcemile3 yoooo izlemedim ama hemşirenin hareketlerinden şühelendim doğrusu birde denilen sözlerden...
Neyse sonrada kahve içmeye gittik yeşilköye:kahve: Havada çok güzeldi herşey mükemmel oldu yani tam kıvamındaydıı zemuszemus Bugün ben kot alırken dayanamadı arzuda aldıı sonra badi aldım birde şık bir bileklik aldımm zemuszemus arzumda bende tam bi mağza canavarıydık bugünn yüzümüzde tebessümdelikafadulden ımm süperdii yaa sonra enişte bey bizi yemeğe götürdü bil bakalım ne yedikk CADIARZU tabikide herzamanki gibi arzunun ısrarıyla iskender :roflol: aaa biliyomusunnn babam araba alıyoo şimdilik reno clio alıyoruz 2.el alıcaz çünkü çarparız vururuz diye sıfır almıyor şimdilik ee alsın ama dimi 2005'de aldım ehliyetii 4 senedir cüzdanda geziyo öylesine kaydirigubbakcemile3
Bayramdan sonrada direksiyon dersleri alıcam kısmetse ersin hocayla konuşuldu bilee:lepi: İşte böyle şekerim bugünde bitti sorunsuz neşeli bi şekilde RABBİM sen bugünümüzü dünümüze aratma:Saruboceq:..Yarında Dans kursum var son 3 gün çarşamba akşamı belinay yolda olucakk :teytey:
Hadiiii beni özleyin anacımmmm paiii paiiiiiii:nazar:

selamlar tatlisim
valla bugün nasil gecidi dersen.
gece 4 de yattik sabahda 12 de uyandim bakdim hala uykum var oglusumun altini aldim karini doyurdum esimle birlikde onlar icerde oynadilar ben vurdum kafayi yattim gine tlf sesine uyandim saat 3 olmusdu kaydirigubbakcemile3 vaysss yatmisim camis gibi hahahahaa nese uyandik yemek yedik falan filan sonra disari cikdik hava aldik
dergi okudum birazda kitabimi
böyle gecdi günümüz
yarin önemli hemde cok öenmli bi isimiz var ins isdedigimiz gibi olur cok dua ediyorum sende et olurmu tatlisimm haydi sana iyi geceler yarin sonuclari sölerim sana
ben kk da azcik daha dolanayim sonra yatarim byyyyy

Günnüş ben geldim
Bugün aşkımlaydık çok güzeldi.Arkadaşıda vardı neyse sinemaya gittik Alacakaranlığa.Aşkım edwardı çok kıskandı yaa halbuki hiç beğenmem:dilcikar:
Sinema yerine beni izledi sürekli bende çok rahatsız oldum filmi bi ağız tadıyla izleyemedim.:eek:lmaz:
Halen Edward Edward diyip duruyo beğensem içim yanmayacak-tatlicadiarzu-
Yarın alışveriş yapıcam bayram için delikafadulden
Birde iş görüşmem var.Hadi ben kaçarrrrrrrrmirmirmirmir

slm günnüş a.s.
bugun int ten beğendiğimi eve bakmaya gittik ama eski bir bina idi pufs desen devrilcek gibiydi akannehir
araştırmalara devam yarın kursum çok mutluyum zemuszemus
oğluşum iğne günleri bitti ilaca devam zavallı yavruşum :sinifsinif:
salı gününden cuma gününe kadar beyimnen koruya yürüyüşe gidicez sabahları tabi uykuya yenik düşmezsek mirmirmirmir
şumini ilaç vaktini beklioz beyimnen sonra yatıcaz mirmirmirmir
he bu arada bu anlattıklarımın hepsi gerçek
yalan yazıp seni yormuyorum :enbuyukkk:

X